در اين بخش شما ميتوانيد درباره کليه مباحث بازيهاي كامپيوتري به بحث و تبادل نظر بپردازيد
Captain

Captain

no avatar
3820

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 12 مهر 1385 14:30

هر جا اینترنت هست... Net.

آرشيو سپاس: 85 مرتبه در 64 پست

توسط DANG3R » شنبه 9 تیر 1386 13:21

-roya-,
این بازی ButerFly Scape نوع بازیش شبیه Zuma هست ؟  :-o  :o

Captain

Captain

نماد کاربر
340

تاريخ عضويت

جمعه 11 اسفند 1385 12:13

آرشيو سپاس: 55 مرتبه در 26 پست

توسط Atlantis » شنبه 9 تیر 1386 13:45

سلام

بله دقیقا  .... ولی butterfly scape  گرافیک بهتر و تنوع بیشتر و امکانات بیشتری داره .

Captain

Captain

no avatar
3820

تاريخ عضويت

چهارشنبه 12 مهر 1385 14:30

هر جا اینترنت هست... Net.

آرشيو سپاس: 85 مرتبه در 64 پست

توسط DANG3R » شنبه 9 تیر 1386 14:04

-roya-,
گرافیک و رم و .... مورد نیازش چیه ؟  :-o  :o

Captain

Captain

نماد کاربر
340

تاريخ عضويت

توسط Atlantis » شنبه 9 تیر 1386 21:15

سلام مجدد

راستش این جور بازیها سیستم قوی نیاز ندارن و با اکثر سیستمهای الان یا یکی دو سال پیش راحت میشه بازی کرد .

Captain

Captain

نماد کاربر
340

تاريخ عضويت

توسط Atlantis » يکشنبه 10 تیر 1386 14:42

SiN Episodes: Emergence

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

سلام

مطمئنا دوستان گیمر هاف لایف رو نمی تونن فراموش کنن.... البته منظورم نسخه دوم و
اپیزود اول از قسمت دوم هستش ... چون نسخه اولش جالب نبود .
حالا واسه چی در مورد هاف لایف گفتم ... به خاطر بازی  SiN Episodes: Emergence  .
چون وقتی که شما وارد بازی میشین اولین چیزی که خیلی براتون آشنا به نظر میاد گرافیک و محیط بازی
هستش .
بازی دقیقا شما رو به یاد محیط گرافیکی هاف لایف میندازه .... حتی اپشن بازی هم شبیه هاف لایف هستش ...که این به
خاطر موتور پایه و گرافیکی یکسانی هستش که در هر دو بازی استفاده شده .
بازی در کل داستان خاصی نداره ....تنوع اسلحه های بازی خیلی کمه .... ولی بازم واسه دوستداران هاف لایف
حداقل یه تجدید خاطره ای میشه .
ماموریت های بازی نسبتا جالبه ... یعنی به هر صورت شما رو وادار میکنه که تا آخر بازی رو ادامه بدین .
خوشبختانه اپیزود دوم هاف لایف هم در طی چند ماه آینده وارد بازار میشه ... تا اونجایی که یادمه میشه برای نهم اکتبر .
فقط امیدوارم که مثل اپیزود اولش اونقدر کوتاه نباشه .
به هر حال اینا رو گفتم تا اگه دلتون واسه هاف لایف تنگ شده میتونین برین سراغ این بازی ... حداقل واسه تجدید خاطره .

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Captain

Captain

نماد کاربر
340

تاريخ عضويت

توسط Atlantis » سه شنبه 12 تیر 1386 22:27

Halo 2

سلام
بالاخره این هیلو تشریف فرما شدن ... راستش من که اصلا برام مهم نبود که این بازی واسه PC بیاد یا نیاد .
شماره اولش رو فکر کنم 3 سال پیش بازی کردم که صرفا یه اکشن بکش برو جلو بودش .
اگه قرار باشه من یه همچین بازیهایی( بکش برو جلو) رو بازی کنم ترجیح میدم که سام مصمم رو بازی کنم .... واقعا
از بازی کردن سام مصمم لذت میبردم .... به خاطر تنوعش ... به خاطر طنزش ... و به خاطر جک و جونوراش!!!

حالا خود بازی :
اول از هر چیزی باید از ویژگی جالب این بازی بگم و اونم اینه که میشه بازی رو بدون نصب کردن توی ویستا
اجرا کرد .... البته اگه دلتون خواست میتونین بازی رو نصب هم بکنین .
داستان بازی یه داستان خیلی تکراریه .... همون داستان همیشگیه حمله فضایی ها و دفاع شخصیت اصلی و سایر افراد
از سیاره خودشون .
در مورد گرافیک بازی باید بگم که دقیقا مثل بازیهای دو سه سال پیش هستش .... خوب کاملا هم طبیعی هستش .... بازی که چند
سال پیش واسه کنسول اومده وبعد از چند سال همونو واسه پی سی دادن بیرون نباید بهتر از این بشه .... البته از حق هم نباید بگذریم;
چون بازی بعضی جاهاش واقعا جذاب و دیدنی میشه .
تنوع اسلحه های بازی خیلی جالبه .... واینکه همزمان میشه از دو تا با هم استفاده کرد هم کارو قشنگتر کرده .
بعضی جاهای بازی هم مثل COD میشه و دوستانتون میان به کمکتون .... البته این کمک کردنشون در نهایتش به حمایت از کارایی
هستش که قراره شما در طول بازی انجام بدین .... منظورم اینه که نقش اصلی اکثرا با شماست  و اونا در حد یه حمایت کننده بیشتر
ظاهر میشن .
در مورد دشمناتون و عکس العمل اونا هم باید بگم که بدک نیست ... یعنی معمولیه .... نه باهوش هستن و نه خنگ .
یه چیزی هم در مورد اسلحه ها بگم و اونم اینه که صدای شلیک و تیر اندازی اونا زیاد جالب در نیومده .
البته اگه این بازی همون چند سال پیش واسه پی سی میومد شاید هیچ وقت این حرفها رو نمیزدم .... مقصر اصلی خود مایکروسافت
هستش .... وقتی یه بازی مثل FEAR رو بازی میکنم و اون همه شاهکار رو توی یه بازی میبینم دیگه این جوربازیها اصلا حرفی
واسه گفتن ندارن .
به هر حال اونایی که از هیلو خوششون میومد نمیتونن از این بازی بگذرن .... مطمئنا و صد در صد هیلو 2 ارزش یه بار بازی کردنو داره .
یه خبری هم تو سایت IGN دیدم که باعث تعجبم شدش .... البته توی قسمت شایعه هاش !!!!
اونجا نوشته بود که هیلو 3 بعد از اینکه واسه کنسول اومد در طول 4 ماه بعدش برای پی سی هم میاد .... این دقیقا کاری هستش
که انجامش از یه شرکت انحصار طلبی مثل مایکروسافت خیلی بعیده .
اگه مینوشتن که مایکروسافت هیلو 3 رو ,  4 سال بعد از انتشارش واسه کنسول , واسه پی سی میزنه معقولانه تر بود .
به هر حال دنیا رو چه دیدیم ..... شاید یه همچین حرکاتی در اینده از این شرکت سر بزنه .

Captain

Captain

نماد کاربر
340

تاريخ عضويت

توسط Atlantis » پنج شنبه 14 تیر 1386 13:20

Quake4

سلام

نمیدونم چرا تا حالا در مورد این بازی صحبت نکردم ... واقعا عجیبه ... یه جورایی بهش ظلم کردم .
حالا اشکال نداره .... بعد از این همه مدت که از انتشارش میگذره تازه یکی دو روز پیش به یادش افتادم ... نمیدونم چی شد!

یادم میاد وقتی شماره سه کوئک رو ریختم تو سیستم دیدم که باید همینجوری الکی دور خودت بچرخی و با یکی دیگه که تو رو دنبال میکنه
مبارزه کنی تا در نهایت یکی پیروز بشه .... و این جریان همینجوری ادامه داره .
و این دقیقا همون چیزی بود که اصلا خوشم نمیومد .... یه بازی که همینجوری باید بیخود دنبال هم کنین .
البته گرافیک بازی خیلی عالی بود ... واقعا عالی بود و این تنها نکته مثبت بازی بود .
و باز هم البته این بازی به درد انلاین بازا و گیم نت میخورد ... نه واسه سینگل پلیر .
با همین پیش زمینه ای که از کوئک 3 داشتم کوئک 4 رو نصب کردم .... یعنی امیدی بهش نداشتم .
ولی خوشبختانه کاملا بازی جریانش عوض شده بود.... یه داستان به بازی اضافه شده بود و کاملا یه حالت FPS  داستان دار به خودش گرفت .
داستان بازی هم اینجوری بود که شما در قالب یه گروه زمینی برای مبارزه با موجودات فضایی وارد سیاره اونا میشین .
ماموریت شما هم از بین بردن هسته مرکزی تفکر این سیاره هستش که علاوه بر موجودات غیر زمینی از خود انسانها هم استفاده میکنن .
استفاده اونا از انسانها هم اینجوری هستش که بعد از دستگیری انسانها ,  اونها رو طی یه سری مراحل و با قطع کردن قسمتهایی از بدنشون
و جایگزینی قطعات مکانیکی به موجوداتی نیمه انسان - نمیه ماشین تبدیل میکنن .

دقیقا همین اتفاق برای شما  هم میفته .... یعنی خودتون همه این مراحل رو با چشمتون میبینین .... وارد شدن انواع و اقسام اشیا نوک تیز و اره
برقی توی بدنتون و .... همه رو با چشماتون میبینین که چه بلایی دارن سرتون میارن .

این صحنه های بازی رو من توی هیچ بازیه دیگه ای ندیدم ... از لحاظ خشونتی که توی بازیها به تصویر کشیده میشه , این بازی تکه .
یعنی واقعا یادم نمیاد یه بازی بوده باشه که این همه بلا سر گیمر بیارن !

در مورد گرافیک هیچ جای بحثی نیست چون واقعا عالی کار شده .... حتی اگه گرافیک بازی رو روی سطح پایین هم بذارین باز هم میتونین
از بازی لذت ببرین ..... تنوع دشمنها و نوع عکس العملشون در برابر شما هم خوبه .... یعنی راضی میکنه شما رو .
خوشبختانه بر خلاف DOOM3 که تماما توی محیطهای بسته و تاریک بود ( همین باعث شده بود تا نصفش رو هم نرم ... اصلا خوشم نیومد)این
بازی در محیطهای باز هم ماموریت داشت .... و البته اونقدر تاریک هم نبود مثل دووم .
در کل تقریبا بعد از دو سالی که از این بازی میگذره باید بگم که واقعا بازیه خوش ساخت و خوبی از کار دراومد و واقعا ارزش بازی کردن رو داره .

Captain

Captain

نماد کاربر
340

تاريخ عضويت

توسط Atlantis » چهارشنبه 20 تیر 1386 21:32

Test Drive Unlimited

سلام

راستش چند ماه پیش من یه بازی اومد دستم که روی جلدش نوشته بود  Test Drive Unlimited   .
منم بازی رو نصب کردم و رفتم توی بازی ....ولی واقعا جالب بود!!! .... طبق معمول بازم این شرکتهای کلاهبردار یه بازی رو که معلوم
نبود چی هستش و از کجا آوردن رو به عنوان تست درایو دادن بیرون .... حالا بگذریم .... اینا رو گفتم تا موقع بازی گرفتن حواستون باشه .

نسخه اصلی این بازی رو جدیدا نصب کردم و یه توضیحا تی در موردش میدم .
اول از هر چیزی باید یگم که بازی یه حالت داستانی به خودش گرفته .... و اینکه همون اول بازی شما میتونین شخصیت خودتون رو
انتخاب کنین که به چه صورتی باشه .
بعد از انتخاب شخصیت هم نوبت میرسه به انتخاب ماشین مورد علاقتون .... جالب اینجاست که همون اول کار میتونین یکی از بهترین ماشینها رو
(حداقل از نظر اسمی) انتخاب کنین .
وقتی هم برای اولین با ماشینتون وارد بازی میشین چیزی که بیشتر از هر چیزی توجه شما رو جلب میکنه در درجه اول گرافیک خیلی زیبای محیط
هستش .... در طراحی درختها و ساختمانها و به خصوص خود ماشین خیلی مهارت به خرج دادن .
یه نکته جالب هم نوع تصادفی هستش که شما میکنین... وقتی با یه ماشین دیگه برخورد کنین انگار که واقعا تصادف کردین .... تیکه های ماشین مقابل
به اطراف پخش میشه و حتی وقتی که شما مشغول ادامه دادن مسیرتون هستین میتونین قطعات جدا شده رو ببینین که از کنارتون در حال عبور هستن .
البته یه ضعف بزرگ اینه که ماشین خودتون اصلا یه خط هم روش نمیفته !!!!
یعنی طرف مقابل شما از رده خارج میشه ولی ماشین شما هیچ چیش نمیشه !!!

شما همون اولا میتونین برای خودتون یه خونه بخرین و هر وقت از مسابقات فارغ شدین برین بشینین توی خونتون و استراحت کنین .
البته مسابقاتش هم اینجوری هستش که شما داخل شهر دور میزنین و یه مسیرهای به خصوصی که از قبل مشخص شده رو واسه مسابقه دادنتون
انتخاب میکنین و وارد مسابقه با سایر رقباتون میشین .... البته تا اینجایی که من رفتم مسابقاتش آسونه وبه راحتی میتونین اول بشین .
علاوه بر مسابقه دادن حتی یه جاهایی توی بازی پیدا میشه که مثلا یه نفر یه بسته ای رو به شما میده و شما در طی یه مدت زمان خاصی باید
اون بسته رو به محل مورد نظر برسونین ... اگه درست و به موقع این کارو انجام ندین ازتون دلار کم میشه .

در مورد کنترل ماشینها باید بگم که خیلی عالی و خوب کار شده ... یعنی خیلی راحت کنترل ماشینها میاد دستتون  .
در ضمن اگه داخل شهر خلاف کنین مثلا یه تصادف ناجور داشته باشین پلیسها میفتن دنبالتون و اگه بتونن شما رو بگیرن جریمتون میکنن  .
اینو هم بگم که محیط بازی علاوه بر اینکه خیلی زیبا طراحی شده دارای وسعت زیادی هم هست و مسیرهای زیادی برای رانندگی و مسابقه وجود داره .
توی بازی علاوه بر ماشین از موتور سیکلت هم میشه استفاده کرد .
در کل باید بگم که بعد از مدتها یه بازی فوق العاده ریسینگ پیدا کردم . یعنی واقعا ارزش بازی کردن رو داره .
البته طبق معمول باید سیستمتون قوی باشه تا بتونین راحت بازی کنین .
یه نکته ای رو هم بگم که خیلی جالبه ... یه عده به بعضی بازیها کلی حرف میزنن و میگن مثلا fear  هم شد بازی؟!!!!!
یا میگن تست درایو به درد نمیخوره !!!!
یا میگن فلان بازی خیلی گرافیکش قدیمیه و اصلا ارزش بازی کردن نداره !!!!
وقتی هم بیاین از این افراد بپرسین سیستمتون چیه یه سیستمی براتون میگن که مال 10 سال پیش هستش ...مثلا کارت گرافیکشون هنوز از سریهای پایین FX هستش
یا اینکه هنوز RADEON 7000 دارن و بعدش میان به بازی حرف میزنن و ازش بد میگن .... خواهشا یه رحمی بکنین به بازیها !!!  

Captain

Captain

نماد کاربر
340

تاريخ عضويت

توسط Atlantis » جمعه 29 تیر 1386 20:40

Serious Sam 2

سلام

خوب میخواستم اول در مورد یه بازی دیگه بنویسم ولی گفتم تا این سام مصمم  , تر و تازه هستش !!! در موردش بگم .
فکر کنم این بازی بین یک تا دو سال پیش اومد !!!! البته من فکر میکنم که هیچوقت صحبت کردن در مورد یه بازی که ارزشش رو داشته باشه
دیر نیست ... یه سری بازیها هستند که هیچوقت ارزش و اعتبار خودشون رو از دست نمیدن ... حتی اگه سالها از ساخت اون بازی بگذره .
مثلا اون هواپیمایی که توی اتاری بود ( اسمش یادم نیست الان ) ... شینوبی که مال سگا بود .... کراش .... ماریو ... . ا ز این جدیدترا هم میشه به
بازگشت به قلعه ولفنشتاین ... سام مصمم یک ... مکس پین یک ... مدال یک و خیلی بازیهای دیگه اشاره کرد .

خوب این مقدمه رو گفتم که واسه چی بعضی موقعها میرم سراغ یه سری از بازیها که یه مدت نسبتا زیاد از ریلیز شون میگذره ... به هر حال .
حالا خود بازی :

دقیقا شماره اول سام مصمم رو یادم میاد ... من اول نسخه پرسپولیس سام مصمم رو بازی کردم ... حدودا سه یا چهار سال پیش بود ... یه بازی فوق العاده عالی
با یه گرافیک روون و زیبا و یه جور اکشن ساده و سرگرم کننده ... به خصوص قسمت حمله های دسته جمعی که جک و جونورا همگی با هم حمله میکردن واقعا محشر بود .
البته نسخه اول سام ماجراجو خودش دو تا ورژن داشت ... یکیش رو که گفتم اسمش پرسپولیس بود و یکی دیگه اسمش اهرام مصر بود .
بعد از چند سال بالاخره نسخه دوم این بازی رو بیرون دادن ... این بار سازنده های بازی سعی کردن که طنز بازی رو زیادتر کنن ... این موضوع از همون اول بازی
کاملا معلوم بود ... مثلا همون قسمت انتخاب درجه سختی بازی که خیلی جالب کار کرده بودن ... یعنی اینجوری بود که برای راحتترین درجه بازی  , عکس سام رو
گذاشته بودن که حالت یه نوزاد رو داشت !! ... هر چی درجه رو مشکل تر میکردیم قیافه سام خشن تر میشد .

وقتی داخل بازی میرفتیم اولین چیزی که خیلی تو چشم میومد گرافیک زیبا و سرسبز بازی بود ... اکثر اسلحه های قبلی بودن به علاوه یه چند تا
اسلحه جدید و یه طوطی !!

این طوطی خیلی جالب بود .. اواسط بازی این طوطی به مهمات شما اضافه میشد ... هر وقت این طوطی رو به طرف یه دشمن نشونه میگرفتین و پرتاب میکردینش , با
یه صدای جیغ مانند پرواز میکرد و میرفت به طرف دشمن وانو منفجر میکرد  .
سایر اسلحه های بازی هم که کاملا معروف بودن ... نارنجک انداز... موشک انداز ... اسلحه مینی ... اسنایپ و.....  .
از دشمنا بگم که خیلی حالت کمیک و فانتزی به خودشون گرفته بودن ... فیل ( شاید هم کرگدن بود ) که کوکی بودن ... دلقک ... بازیکنای فوتبال آمریکایی ... آدمکهایی که روی کلشون بمب بود و خیلی دیگه .... .
توی یه قسمتهایی از بازی هم یه جور وسایل نقلیه مختلف بهتون میدن که بیشتر واسه از بین بردن دشمنا خوبه تا حمل و نقل .
مراحل بازی طولانی هستن ... البته تنوع دارن , یعنی بازی در دنیاهای مختلف اتفاق میفته و در هر دنیا یه موجودات خاصی با قیافه های مخصوص همون دنیا زندگی میکنن که وظیفه شما کمک به این موجودات هستش تا اونا رو از دست همون دشمنایی که گفتم نجات بدین .
توی این نسخه هم حمله های دسته جمعی بود ...یعنی بعضی جاها دیگه واقعا !!! ....  از بالا از پایین از چپ از راست میریزن سر گیمر .
البته هوش مصنوعی دشمنا در حد صفر هستش ... شایدم منفی ... البته طبیعیه ... چون اگه این همه دشمن بخوان باهوش هم باشن که دیگه امکان نداره بشه یه مرحله رو هم رد کرد .
بین مرحله های بازی هم یه سری دمو نشون میدن که واقعا بعضی هاش جالبن و آدمو به خنده میندازه .... بازم همون طنزی که گفتم .
در کل میخوام بگم که Serious Sam یه بازیه بکش برو جلو هستش که واسه سرگرمی عالیه ... یعنی واقعا عالیه .

Captain II

Captain II

no avatar
5147

تاريخ عضويت

شنبه 30 اردیبهشت 1385 14:30

گشتم نبود نگرد نیست.

آرشيو سپاس: 152 مرتبه در 103 پست

توسط DJ.HAMED » جمعه 29 تیر 1386 22:47

محيط اين بازي سام جديد همچين چنگي به دل نمي زنه حالت بچگانه داره.
ولي ختا الان فکر کنم 4باز بازي سام در پرسپوليس رو تمم کردم الحق که خيلي حال ميده اين موجودات رو بترکونيم(اين زبون فارسي هم هست خيلي باحال حرف ميزنه) :)  :)  :)  :(

Captain

Captain

نماد کاربر
340

تاريخ عضويت

توسط Atlantis » شنبه 30 تیر 1386 13:56

سلام آقا حامد

راستش من که خوشم اومد از محیط بازی ... همونطوری که گفتم سازنده ها سعی کردن بیشتر بازی یه حالت فانتزی به خودش بگیره ... واسه همینه که این احساس بچه گانه بودن محیط بازی به وجود میاد ... یعنی یه جورایی مثل کارتون .
در مورد پرسپولیس باهاتون موافقم ... منم بعدش یکی دو بار دیگه بازی کردم ... خیلی جالبه ... به خصوص حمله های دسته جمعی .
در کل قشنگیه این بازی به همین محیط شاد هستش .... همینطور به قول شما ترکوندن اون موجودات هم که دیگه جای خود .

Captain

Captain

نماد کاربر
340

تاريخ عضويت

توسط Atlantis » پنج شنبه 11 مرداد 1386 22:02

The Suffering : Ties That Bind

سلام

اینبار در مورد یه بازی نسبتا !! ( تماما ) خشن میخوام صحبت کنم که پر از خونریزی هستش ولی در کل بازی قشنگی هستش .
البته این بازی در دو نسخه منتشر شده ... حدودا چهار سال پیش نسخه اول بازی اومده بود که در نوع خودش یه نوآوریهای جالبی داشتش .
که یکی از مهمترین ویژگیهاش این بود که در یه قسمتهایی از بازی , شخصیت اول بازی قابلیت تبدیل شدن به یه موجودی رو داره که دارای
قدرت زیادی میشه و با یکی دو ضربه میتونه دشمنا رو از بین ببره .
نسخه دوم این بازی هم حدودا یک سال پیش اومد ... البته من اون موقع نتونستم بازی کنم چون نتونستم نصبش کنم ... چون بازیش خراب بود .
دیگه هم پیگیرش نشدم ... تا اینکه جدیدا نسخه سالم بازی رو گرفتم ... حالا در موردش میگم .
داستان بازی که خیلی تکراری هستش ... بازی از داخل یه زندان شروع میشه ... زندانیها مشغول کارهای روزانه خودشون هستن که یه
دفعه از سوی یه سری موجودات عجیب و غریب مورد حمله قرار میگیرن .
شخصیت اول بازی  در گذشته همسر و پسر خودش رو از دست داده ... یعنی اونا رو کشتن ... پس هدف اصلی ما پیدا کردن قاتل هستش .
در طی بازی با دشمنای مختلفی برخورد میکنیم که هر کدومشون یه جور قیافه دارن ... حرکات و عکس العملهایی هم که از خودشون نشون میدن
با هم فرق میکنه ... بعضیاشون شمشیر دارن ... بعضیاشون هم تفنگ دارن .
یه سری از دشمنا حرکت کندی دارن ولی با کمک شات گان و مسلسل هایی که دارن بهتون آسیب میزنن یه سری شون هم با حرکات سریعشون و با
همون سلاحهای سردی که دارن به شما حمله میکنن .
ولی در کل هوش دشمنا جالب نیست ... یعنی با یه جا خالی دادن میشه اونا رو جا گذاشت .

از اسلحه هایی که توی  بازی هستش میشه به صورت دو تایی هم استفاده کرد ولی تنوع اسلحه ها کم هستش .
در طول بازی گاهی با انسانهایی مواجه میشیم که دو کار رو میتونیم با اونا بکنیم ... هم میتونیم به اونا کمک کنیم و هم میتونیم بهشون کمک نکنیم و
یا اونا رو بکشیم .
اگه بهشون کمک کنیم یه قدرتی بهمون اضافه میشه و میتونیم از اون قدرت بر علیه دشمنا استفاده کنیم ... منظورم از اون قدرت همون حالتی هستش
که میتونیم از اون استفاده کنیم و به موجودی تبدیل بشیم که راحتتر میتونه دشمنا رو از بین ببره .
البته اینم بگم که بعضی موقعها باید حتما از این قابلیت استفاده کرد ... چون یه سری از دشمنای اصلی بازی یا همون BOSS های بازی فقط به وسیله همین
ویژگی شخصیت اصلی از بین میرن  .
گرافیک بازی در یه حد متوسط و معمولیه ... ولی به نظرم مناسب حال و هوای بازی طراحی شده .
بازی هیجان زیادی داره ... نوع از بین بردن دشمنا هم تنوع داره ... از قطع شدن دست و پا گرفته تا پخش شدن .
بعضی موقعها هم با یه شلیک با شات گان , جوری میشه که بالا تنه دشمنا هر قسمتش به یه جا پرت میشه .
مهمترین و بهترین ویژگی بازی صدا گذاری عالی بازی هستش ... صدایی که روی دشمنا هست و موزیک بازی و همچنین صدایی که هنگام تبدیل شدن
روی شخصیت بازی هستش خیلی عالی و جذاب از کار در اومده .
بازی هم به صورت اول شخص و هم به صورت سوم شخص قابل اجراست ... در کل ترجیح با سوم شخص هستش .
با سیستمهای متوسط بازی راحت اجرا میشه .
به نظرم بازی ارزش حداقل یه بار تموم کردن رو داره .البته بازی به هیچ وجه واسه بچه ها مناسب نیست ... چون همونطوری که گفتم خیلی خشونت داره و
خونریزی توی بازی خیلی زیاده .

قبليبعدي