در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد
Old Moderator

Old Moderatorنماد کاربر
پست ها

2833

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 7 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 10 فروردین 1385 13:39

آرشيو سپاس: 745 مرتبه در 213 پست

بازي در سريال نوروزي «بايرام»، غلامحسين لطفي را روانه بيمارستان كرد

توسط Leila » چهارشنبه 23 اسفند 1385 23:40

غلامحسين لطفي در روز دوشنبه به هنگام بازي در صحنه‌اي از سريال نوروزي «بايرام» به شدت آسيب ديد و روانه‌ي بيمارستان شد.
    به گزارش خبرنگار سرويس تلويزيون خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)،‌ غلامحسين لطفي كه دوشنبه (21 اسفندماه ) در كنار استخر خالي‌ از آب در حال ايفاي نقش بوده است، به ناگاه از عمق سه متري به پايين پرتاب شده و به بيمارستان «جم» منتقل ‌شد.  

    وي هم اينك با شكستگي پاي چپ و آسيب‌ديدگي مهره‌هاي كمر مواجه شده است و ظرف 48 ساعت آينده مشخص مي‌شود كه پايش را گچ مي‌گيرند يا خير.
    در همين ارتباط رضا فيض نوروزي، از هم بازي‌هاي غلامحسين لطفي در سريال «بايرام»، با اعلام اينكه از ديروز تا به حال وضعيت وي 30 درصد بهبود يافته است، ادامه داد: 10 درصد از تصويربرداري سريال بايرام باقي مانده است كه آقاي لطفي در 20 سكانس آن بازي دارند. به گفته‌ي اين بازيگر، غلامحسين لطفي 3 - 4 روز ديگر نيز بايد در سريال «بايرام» بازي كند.
    وي به اين پرسش كه آيا امكان ايفاي نقش غلامحسين لطفي در قسمت‌هاي باقيمانده‌ي سريال «بايرام» وجود دارد، پاسخ مثبت داد و تصريح كرد: اتفاقاتي از اين دست براي بازيگران بسيار رخ مي دهد. اما هر بار آنان مقابل دوربين مي‌روند و تماشاگر حتي اصلا متوجه نمي‌شود.
    به گزارش خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)،‌ سريال «بايرام» به كارگرداني مسعود نوابي و تهيه كنندگي محمد صالحيان براي پخش از شبكه دو سيما آماده مي‌شود.
    در اين سريال علاوه بر غلامحسين لطفي و رضا فيض نوروزي، بازيگراني چون فتحعلي اويسي، امير جعفري، رويا افشار و زهره حميدي به ايفاي نقش پرداخته‌اند.
    


ksabz
اگر مي توانستيد خريدار باور باشيد، كدام باور از همه برايتان مفيد تر بود؟؟

 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 0 مهمان