در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد
Old Moderator

Old Moderatorنماد کاربر
پست ها

1420

تشکر کرده: 1 مرتبه
تشکر شده: 17 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 17 مهر 1385 09:56

محل سکونت

سرزمین تاریکی ها

آرشيو سپاس: 940 مرتبه در 382 پست

هاليوود حجاب مسلمانان را هدف گرفت

توسط gigi64 » پنج شنبه 24 اسفند 1385 10:38

فارس: «بيل بنرمن»، كارگردان هاليوود و دستيار «كلينت ايستوود» در فيلم «نابخشوده »، قرار است فيلم جديدي بسازد كه شخصيت اصلي آن زن محجبه‌اي مسلمان است كه مشكل اخلاقي دارد.
به گزارش خبرگزاري فارس به نقل از يك روزنامه قطري فيلم هاليوودي «بي‌حجاب» به كارگرداني «بيل بنرمن» و با بازي «ماليكا شراوات»، بازيگر هندي، داستان زني مسلمان است كه در عين حال با سه مرد از سه كشور مختلف ارتباط دارد.
اين اولين فيلم هاليوودي است كه شخصيت اول آن يك زن مسلمان است.
اين بازيگر هندي گفته است: نكته قابل توجه در اين فيلم اين است كه شخصيت اصلي اين فيلم زني است كه با سه مرد از سه كشور متفاوت رابطه دارد و در طول داستان تحت تاثير محيط از يك زن مسلمان سنتي به يك زن غربي آزاديخواه و امروزي تبديل مي‌شود!

«بنرمن» دستيار «كلينت ايستوود» است و اخيرا توسط انجمن كارگردانان آمريكا براي فيلم «نابخشوده»، بعنوان بهترين دستيار كارگردان مورد قدرداني قرار گرفت.
او كه در چهار فيلم از جمله فيلم‌هاي «نابخشودني» ، «دنيايي بي‌نقص» ، «قدرت مطلق» با «كلينت ايستوود» همكاري داشته است، درباره فيلم «بي‌حجاب» گفت: «بي‌حجاب» يك فيلم درباره يك زن مسلمان است كه دو همسر و يك معشوق دارد. اين يك فيلم كاملا نوآر و يك درام سياه است..
وي در توضيح اين شخصيت كه قرار است «ماليكا» نقش آن را بازي كند، گفت: پشت آن روبنده مشكي يك قرباني دغلكار پنهان است كه در عين حاليكه خطرناك است خود نيز در خطر است!
مقابله با ارزشها و انقلاب اسلامي مدتهاست در دستور كار هاليوود قرار دارد ولي در سال هاي اخير و با توجه به گسترش بيداري اسلامي شتاب بيشتري گرفته است. فيلم 300 يكي ديگر از اين نمونه هاست كه اين روزها اخبار آن مورد توجه قرار گرفته است.


 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 0 مهمان