در اين بخش شما ميتوانيد سوالات و اشکالات نرم افزاري خود را مطرح کنيد
Major I

Major I

نماد کاربر
170

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 17 بهمن 1385 21:21

آرشيو سپاس: 5 مرتبه در 5 پست

مشکل کم شدن سرعت باز کردن درايوها

توسط reza63 » شنبه 26 اسفند 1385 21:15

سلام
من تازه ویندوز عوض کردم وبرای وارد شدن به درایوای کامپیوتر کمی بیشتر از حد معمول طول می کشه ولی بعد از اینکه وارد شدم برای باز کردن پوشه های درایو مشکلی ندارم آنتی ویروس هم به روز کردم واسکن کردم اما بازم فایده نداشت اگه یکی راهنمایی کنه ممنون می شم

Farhad3614 : استفاده از کلماتی از قبیل کمک و .... به تنهای برای موضوع تاپیک مجاز نمیباشند. موضوع تاپیک باید با محتوای پست شما مرتبط باشد.

موضوع ویرایش شد.
چه پيشکشي مي توانيم به خدا بدهيم؟همه چيزازاوست.همه چيزدراوست.چيزي نيست که از آن اونباشد.پس هيچ باشيم وآن رابه اوتقديم کنيم

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
1487

تاريخ عضويت

پنج شنبه 2 آذر 1385 19:26

آرشيو سپاس: 210 مرتبه در 126 پست

توسط ALIAGHAKHAN » شنبه 26 اسفند 1385 23:11

reza63,دوست عزيزم :)
فكر كنم مشكل از هاردتونه :-o يه دفراگ بزن ببين بهتر نميشه :-)
هيچ كس لياقت اشكهاي تو را ندارد و كسي كه اين لياقت را داشته باشد هيچ گاه تو را به گريه نمي اندازد...

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » يکشنبه 27 اسفند 1385 00:59

reza63 جان
از چه آنتي ويروسي استفاده مي کنيد؟  :-(
قبل از نصب آنتي ويروس چنين مشکلي وجود داشت؟ درايورها درست نصب شدند ؟ (مخصوصا گرافيک)
در مسيرها run چند برنامه وجود داره؟
دفراگ کردن هم اگر احساس مي کنيد در دستيابي به اطلاعات هارد ديسک تاخير وجود داره مي تونه کمک مناسبي باشه
اين موارد رو  بررسي و نتيحه رو اعلام کنيد تا راه حلي براي موضوع پيدا کنيم  :D
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Major I

Major I

نماد کاربر
170

تاريخ عضويت

توسط reza63 » يکشنبه 27 اسفند 1385 02:13

سلام
دفراگ هم کردم فايده نداشت
در ضمن ازآنتي ويروس کاسپر اسکاي استفاده مي کنم
چه پيشکشي مي توانيم به خدا بدهيم؟همه چيزازاوست.همه چيزدراوست.چيزي نيست که از آن اونباشد.پس هيچ باشيم وآن رابه اوتقديم کنيم

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » يکشنبه 27 اسفند 1385 02:46

reza63 جان
قبل از نصب کاسپر و يا زماني که ويندوز رو مجددا نصب کرديد چنين مشکلي داشتيد؟
مسيرهاي RUN,RUNONC,RUNONCEX رو رجيستري بررسي کرديد؟ (با Regedit بايد وارد رجيستري بشيد)

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Major I

Major I

نماد کاربر
170

تاريخ عضويت

توسط reza63 » يکشنبه 27 اسفند 1385 02:58

آقا مهدي قبل از نصب هم همينطور بود ودر مورد مسيرها نمي دونم بايد چکار کنم راهنمايي کن دقيقا چکار کنم  :razz:

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » يکشنبه 27 اسفند 1385 03:18

reza63 جان
اين مسيرها رو در رجيستري بررسي کنيد (وارد RUN شده و Regedit رو تايپ کنيد)
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\RunOnce
و
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\RunOnce
اگر در تفکيک اونها مشکل داريد تصويري از ليست هر يک از مسير ها ارسال کنيد تا راهنماييتون کنم
دقيقا مشکل از چه زماني شروع شد؟ اگر از همون ابتداي نصب ويندوز بدون اينکه هيچ برنامه‌اي نصب کرده باشيد اين مشکل وجود داشت، دو احتمال وجود داره،
1-نصب نادرست يکي از درايورها (گرافيک، چيپست مادربورد و ....)
2- نسخه ويندوزي که نصب کرديد مشکل داره و مثلا به روز نيست و ....

Major I

Major I

نماد کاربر
170

تاريخ عضويت

توسط reza63 » يکشنبه 27 اسفند 1385 12:00

سلام مهدي جان
مشکل از زماني آغاز شد که پوشه اينتر نت اکسپلورربه وسيله برنامه آنلوکر از خود ويندوز حذف شد وبلافاصله کامپيوتر رستارت شد وديگه ويندوز بالا نيامد وبچه ها ويندوز را عوض کردند وموقعي که درايورها را نصب مي کرد بامشکل مواجه مي شدند وگفتند که ايراد يا Ram-matherbord-hard  است وسرت را درد نياورم بعد از کلي کلنجار رفتن با اون به اين نتيچه که مادر بورد خراب است وکامپيوتر را يکي ديگه بازديد کرد واون تونست درايوا را نصب کنه وگفت اشکال از مادر برد نيست وکامپيوتر هم ديگه رستار نشد اين کل ماجرا بود

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » دوشنبه 28 اسفند 1385 02:10

reza63 جان
با اين حساب فکر مي‌کنم مشکل در نصب نادرست و يا به خاطر نصب چند باره داريورهاي سخت افزاري هست و يا در خود ويندوز، اگر خواستيد باهام تماس بگيريد تا سيستمتون رو ببينم، الان در شهر شما هستم  :-)