در اين بخش شما ميتوانيد سوالات و اشکالات نرم افزاري خود را مطرح کنيد
Captain

Captain

no avatar
3820

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 12 مهر 1385 14:30

هر جا اینترنت هست... Net.

آرشيو سپاس: 85 مرتبه در 64 پست

برای زیپ یا آن زیپ کردن کدام بهتر است؟

توسط DANG3R » يکشنبه 27 اسفند 1385 16:31

سلام دوستان
من قبلا برای زیپ یا آنزیپ(Compression & Decompression) کردن برنامه هایی که DL می کردم از KGB Archiver استفاده می کردم که خدائیش خیلی خوب بود امروز یک winrar فارسی DL کردم که هیچ چیز ازش نمی فهمم در واقع KGB را Import کرده و تمامی زیپ هایی که با KGB دانلود کرده بودم را به زیپ winrar تبدیل کرده اگر winrar بهتر است یک راهنمایی کوچک بکنید  و اگر KGB بهتر است می شه بگید که چطوری باهاش winrar را import کنم و از همون KGB دوباره استفاده کنم.
البته یک چیزائی تو ویزارد winrar یاد گرفتم و سه تا فایل 13،14،19 مگی را آنزیپ کردم  و الان هم آموزش کوتاه و حرفه ای تر می خواستم . اگرهم KGB بهتر است فقط نحوۀ دوباره فعال کردنش را بهم بگید!! :)

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » دوشنبه 28 اسفند 1385 02:29

DJ.:.DANGEROUS جان
KGB فرمت نو ظهوري هست و هنوز کمي زود هست که در مورد اون قصاوت بشه، همين سرعت کم در Compress , Decompress مشکل بزرگ اين برنامه هست
تا اونجايي که مي‌دونم فايلهاي KGB با winrar باز نميشه (در نسخه‌اي بنده دارم لااقل)
اما در کل بهتره در شرايط فعلي از فرمت rar استفاده کنيد که از هر نظر هم امتحان خودش رو پس داده  :-)
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
ASHKAN95, serat&mersad, CentralWeb

Major II

Major II

no avatar
26

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 12 دی 1388 00:26

آرشيو سپاس: 42 مرتبه در 20 پست

Re: برای زیپ یا آن زیپ کردن کدام بهتر است؟

توسط payam_2010 » دوشنبه 8 خرداد 1391 09:39

DANG3R نوشته است:سلام دوستان
من قبلا برای زیپ یا آنزیپ(Compression & Decompression) کردن برنامه هایی که DL می کردم از KGB Archiver استفاده می کردم که خدائیش خیلی خوب بود امروز یک winrar فارسی DL کردم که هیچ چیز ازش نمی فهمم در واقع KGB را Import کرده و تمامی زیپ هایی که با KGB دانلود کرده بودم را به زیپ winrar تبدیل کرده اگر winrar بهتر است یک راهنمایی کوچک بکنید  و اگر KGB بهتر است می شه بگید که چطوری باهاش winrar را import کنم و از همون KGB دوباره استفاده کنم.
البته یک چیزائی تو ویزارد winrar یاد گرفتم و سه تا فایل 13،14،19 مگی را آنزیپ کردم  و الان هم آموزش کوتاه و حرفه ای تر می خواستم . اگرهم KGB بهتر است فقط نحوۀ دوباره فعال کردنش را بهم بگید!! :)

به نظر من هم Winrar در زمینه باز کردن فایلهای فشرده حرف اول رو میزنه و بهترین برنامه در این زمینه هست ولی اگر فشرده سازی بهتری می خواهید بجای KGB نرم افزار 7zip رو پیشنهاد می کنم

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب payam_2010 تشکر کرده اند:
serat&mersad