در اين بخش مي‌توانيد در مورد تمامي مباحث گرافيک و طراحي گرافيکي به بحث بپردازيد
Junior Poster

Junior Poster

no avatar
126

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 25 اسفند 1385 20:34

آرشيو سپاس: 8 مرتبه در 4 پست

نمونه کاراي فتوشاپي من

توسط saeed123 » يکشنبه 27 اسفند 1385 18:22

سلام به همه اينم چند تا از نمونه کاراي من خوشحال ميشم نظر بدين البته اينا به پاي طرح هاي  شما نميرسه ولي از هيچي هم بهتره

اين از لوگوي خودم :

اينم واسه کاروان مغفرت:

اينم واسه شرکت خودمونه::

فعلا

Major II

Major II

نماد کاربر
71

تاريخ عضويت

جمعه 11 اسفند 1385 12:42

آرشيو سپاس: 16 مرتبه در 10 پست

توسط sinashez » يکشنبه 27 اسفند 1385 23:10

سلام سعيد جان. به نظر من تو فتوشاپ رو خيلي خوب ياد گرفتي و قشنگ بلدي. اول اگه ميشه طرحهاي فتوشاپي رو واسه من معني کن که يعني چي؟؟؟؟ اگه ميشه گرافيک رو با اين لغات زير سوال نبر.
به نظر من، (البته من کسي نيستم که نظر بدم) اگه يه کم به چيزاي جديد فکر کني و اسير تکنيک هاي فتوشاپ و کامپيوتر بشي که مسير راهت رو منحرف مي کنن، نشي، کارت خوبه. مثلا به جاي اين که بياي عاشورا رو به جاي اين که با رنگ هاي سياه و قرمز و خون و شمع و... نشون بدي، بشيني ببيني که چه چيزي ميتوني تو طرح اسفاده کني که تا حالا در مورد عاشورا کسي به اون فک نکرده. اينا رمز موفقيت تو کار گرافيکه. حالا نميدونم که رشته ي تحصيلي ات گرافيکه يا نه؟

ولي سعي کن همه چيز رو ساده ببيني. بايد بشيني در مورد طرح فکر کني بعد بشيني پشت کامپيوتر. من چند تا طرح ميذارم که ببيني. بيبين که با کامپيوتر کار کردن ولي خيلي ساده و راحت همه چيز رو ديدن. اينا رمز موفقيته نه بلد بودن افکتهاي فتوشاپ و اعجازهاي کامپيوتر

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

طراح گرافیک: علی افسرپور

طراح گرافیک: مریم عنایتی

طراح گرافیک: استاد قباد شیوا

البته اينا رو نگفتم که نااميد بشي يا دلسرد بشي. اينا رو گفتم که کارت بهتر از اينا باشه. من خودم منتظر ببينم تو يه سري ديگه کاراي جديد، چه قدر با الان فرق کردي.

موفق باشي

MASTER : دوست گرامی دو پست شما ادغام گردید
.:||:. بگذار دلت بگويد و دستت بنويسد .:||:.

Junior Poster

Junior Poster

no avatar
126

تاريخ عضويت

جمعه 25 اسفند 1385 20:34

آرشيو سپاس: 8 مرتبه در 4 پست

توسط saeed123 » يکشنبه 27 اسفند 1385 23:47

سلام دوست عزيز ممنون از اين حرفها اينشاالله من 1 سال ديگه ميخواهم برم دانشگاه و در اونجا رشته گرافيک بخونم چون به طور شديد علاقه به اين رشته دارم
من نگفتم که گرافيستم من فقط اين تاپيک رو باز کردم تا در مورد نمونه کاراي من نظر بدين و الا من کي باشم که بخواهم طرح بسازم شما فکر کن اينم از اون بساز بفروش هاست که متاسفانه امروزه طرح هاي گرافيکي رو تحريف کردن

Major II

Major II

نماد کاربر
71

تاريخ عضويت

جمعه 11 اسفند 1385 12:42

آرشيو سپاس: 16 مرتبه در 10 پست

توسط sinashez » دوشنبه 28 اسفند 1385 18:42

سعيد عزيز سلام. منتظر کاراي ديگه اي ازت هستم. اميدوارم بهتر از اينها هم کار کني. همين که به اين رشته علاقه داري، همين خودش کافيه. اگه يه کم پشتکار داشته باشي موفق ميشي.

برات آرزوي موفقيت ميکنم.
.:||:. بگذار دلت بگويد و دستت بنويسد .:||:.