در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد
Old Moderator

Old Moderatorنماد کاربر
پست ها

2833

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 7 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 10 فروردین 1385 13:39

آرشيو سپاس: 745 مرتبه در 213 پست

مثلث "پاتر" کار را تمام می‌کند

توسط Leila » سه شنبه 7 فروردین 1386 00:42

دانیل رادکلیف، روپرت گرینت و اما واتسن قرارداد بازی در "هری پاتر و شاهزاده دورگه" و "هری پاتر و قدیسان مرگ"، دو فیلم آخر مجموعه "هری پاتر" را امضا کردند.
به گزارش خبرنگار مهر، رادکلیف، بازیگر شخصیت هری پاتر در حال حاضر نمایش Equus نوشته پیتر شفر را روی صحنه دارد. این نمایش جنجالی به کارگردانی تئا شاراک از فوریه 2007 در گیلگاد تیه تر لندن در حال اجراست و بازی رادکلیف 18 ساله در آن با استقبال زیادی روبرو شده است.در روزهای اخیر تعدادی از مطبوعات بریتانیا از احتمال حضور نداشتن واتسن، بازیگر نقش هرمیون گرنجر در دو فیلم آخر خبر داده بودند. گرینت هم در این مجموعه در نقش ران ویزلی، بهترین دوست هری ظاهر می شود. جف رابینوف، رئیس بخش تولید برادران وارنر با تایید حضور سه بازیگر جوان مجموعه فیلم های "هری پاتر" در دو فیلم پایانی، گفت: "تصور نقش آفرینی بازیگران دیگر در نقش هایی که همه آنها را با این سه بازیگر می شناسند، غیر ممکن" است.

"هری پاتر و محفل ققنوس"، پنجمین فیلم مجموعه "هری پاتر" به کارگردانی دیوید ییتس از 13 ژوئیه امسال به نمایش عمومی در می آید. این سه بازیگر قهرمانان مجموعه ای هستند که از سال 2001 با "هری پاتر و سنگ جادو" (2001) آغازشد، فیلمی که فروش جهانی آن حدود یک میلیارد دلار بود. "هری پاتر و تالار اسرار" (2002)، "هری پاتر و زندانی آزکابان" (2004) و "هری پاتر و جام آتش" (2005)، سه فیلم بعدی این مجموعه در کل حدود 6/2 میلیارد دلار فروختند. همزمان با ادامه این مجموعه این بحث همیشه  مطرح بوده که سه بازیگر اصلی دیگر برای بازی در نقش جادوگران نوجوان بیش از حد بزرگ شده اند.  

خبر گزاري مهر
اگر مي توانستيد خريدار باور باشيد، كدام باور از همه برايتان مفيد تر بود؟؟

 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 5 مهمان