کمک براي تهيه آلبوم عکس با فلش؟؟؟

در اين بخش مي‌توانيد در مورد تمامي مباحث گرافيک و طراحي گرافيکي به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: Mahdi Mahdavi, MASTER, CentralWeb, شوراي نظارت

Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 176 بار
سپاس‌های دریافتی: 468 بار
تماس:

پست توسط Mehdi2224 » یک شنبه 12 فروردین 1386, 5:31 pm

به نظر من برنامه ای هست که شرکتهای تبلیغاتی غربی از اون استفاده میکنند ولی دراختیار کاربران عادی قرار نمی دن . پون من فلاش های زیادی در صفحات وبسایتهای بزرگ دیدم که اگر خودم با برنامه های موجود بسازم حداقل نیم مگاباینت حجم پیدا میکنه در حالی که فلش های اون سایتها کمتر از 100 کیلو حجم داره . شاید وقتش رسیده که یک تیم جاسوسی برای به دست اوردن این نرم افزارها تشکیل بشه .
:m:a :m:a :m:a

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 70844 بار
سپاس‌های دریافتی: 31298 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » دو شنبه 13 فروردین 1386, 6:05 am

Mehdi2224 جان
هر چه از اجزاي کم حجمتر استفاده کنيد حجم کمتر خواهد شد، مثلا آهنگها ار MID يا MP3Pro (بسته به نياز و نوع آهنگ) و تصاوير هم به صورت بهينه شده براي وب (با فتوشاپ ميتونيد اين کار رو انجام بديد :D )
و در بقيه موارد هم به همين روال
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 176 بار
سپاس‌های دریافتی: 468 بار
تماس:

پست توسط Mehdi2224 » دو شنبه 13 فروردین 1386, 12:53 pm

Mahdi1944,

مهدی جان منظورم این نبود . مثلابرای ایجاد یک هد برای سایت که نیاز به آهنگ نیست و فقط فلش با لینک به کار میره اگر من با استفاده از مهارت خودم در فلاش ام ایکس و همون برنامه بالایی چنینی فلاشی بسازم حجمش هرچه قدر هم که در قسمت ذخیره فشرده کنم به کمتر از 200 کیلو نمیرسه . در حالی که من چندین سایت بزرگ خارجی دیدم که فلاشهای سر سایت اونها یا لینک و تصویر متحرک کمتر از 100 کیلو حجم داره . این با اون نمیخونه . صد در صد ابزاری هست که سرویس دهنده های خارجی از اون بهره می برند ولی ما نه ؟

موفق باشید

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 70844 بار
سپاس‌های دریافتی: 31298 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » سه شنبه 14 فروردین 1386, 2:21 am

Mehdi2224 جان
مي‌تونيد نمونه‌اي از اون رو برام ارسال کنيد تا بررسيش کنم :-(
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

ارسال پست

بازگشت به “گرافيک و طراحي کامپيوتري”