در اين بخش مي‌توانيد در مورد تمامي مباحث گرافيک و طراحي گرافيکي به بحث بپردازيد
Captain

Captain

نماد کاربر
1106

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 29 شهریور 1385 11:12

آرشيو سپاس: 492 مرتبه در 183 پست

توسط Mehdi2224 » يکشنبه 12 فروردین 1386 17:31

به نظر من برنامه ای  هست  که شرکتهای  تبلیغاتی  غربی  از اون استفاده  میکنند  ولی  دراختیار کاربران  عادی  قرار نمی دن . پون من فلاش های  زیادی  در  صفحات  وبسایتهای  بزرگ  دیدم که  اگر  خودم با  برنامه های  موجود  بسازم  حداقل  نیم  مگاباینت  حجم  پیدا  میکنه  در حالی که  فلش های  اون  سایتها   کمتر  از  100 کیلو  حجم داره . شاید  وقتش رسیده که   یک تیم   جاسوسی  برای  به  دست اوردن  این نرم افزارها  تشکیل  بشه  .
:m:a  :m:a  :m:a

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » دوشنبه 13 فروردین 1386 06:05

Mehdi2224 جان
هر چه از اجزاي کم حجمتر استفاده کنيد حجم کمتر خواهد شد، مثلا آهنگها ار MID يا MP3Pro (بسته به نياز و نوع آهنگ) و تصاوير هم به صورت بهينه شده براي وب (با فتوشاپ ميتونيد اين کار رو انجام بديد  :D )
و در بقيه موارد هم به همين روال
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Captain

Captain

نماد کاربر
1106

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 29 شهریور 1385 11:12

آرشيو سپاس: 492 مرتبه در 183 پست

توسط Mehdi2224 » دوشنبه 13 فروردین 1386 12:53

Mahdi1944,

مهدی جان منظورم این نبود .  مثلابرای ایجاد یک  هد برای سایت  که نیاز به آهنگ نیست و فقط  فلش با   لینک به کار میره اگر من با استفاده از مهارت  خودم  در فلاش  ام ایکس و همون برنامه بالایی  چنینی  فلاشی  بسازم   حجمش  هرچه قدر هم که در قسمت  ذخیره  فشرده کنم  به  کمتر از  200  کیلو نمیرسه . در حالی که من  چندین  سایت بزرگ  خارجی  دیدم که  فلاشهای  سر سایت اونها  یا لینک  و تصویر متحرک  کمتر از 100 کیلو حجم داره . این با  اون نمیخونه . صد در صد ابزاری  هست که  سرویس  دهنده های خارجی از اون بهره می برند ولی ما نه ؟

موفق باشید

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » سه شنبه 14 فروردین 1386 02:21

Mehdi2224 جان
مي‌تونيد نمونه‌اي از اون رو برام ارسال کنيد تا بررسيش کنم  :-(
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

قبلي