تشکری فراتر از یک سپاس

سوالات، پيشنهادات و انتقادات خود را درباره انجمن در اين بخش مطرح کنيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

Super Moderator
Super Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 2612 بار
سپاس‌های دریافتی: 5555 بار
تماس:

پست توسط moh-597 » چهار شنبه 15 فروردین 1386, 2:18 pm

-roya-, جان

ممنون به خاطر ايجاد اين تاپيك . الان كه فكر مي كنم مي بينم وجود اين تاپيك خيلي مي تواند ارزنده باشد پس اولين تشكر من از شما

بعدش مي خواستم از يكي از دوستان خوبم تشكر كنم . كسي كه هميشه حضور دارد و با دقت به مطالب مي نگرد حداقل در بخش هوانوردي داشتن همچنين دوستاني بسيار ارزنده است .كسي كه كه من تا بحال بيش از 10 بار تاپيك گربه هاي ايرانيش را خوانده ام و هنوز هم برايم جذاب است شايد ديگر همه متوجه شده باشيد FARIBORZ عزيز كه واقعا زحمت مي كشه و حضور داره حداقل خود من افتخار مي كنم كه همچنين دوستي دارم كه ايرادات من را به خودم مي گويد و به عبارت بهتر جار نمي زند و هم اينكه خيلي از جانب او تشويق شدم فكر مي كنم وجودش براي اين سايت خيلي خيلي مهمه
فريبرز دوست خوبم هرچند كه فاصله بين ما زياد است و همديگر را نمي بينيم ولي من هميشه فكر مي كنم دوست خوبي دارم

بعدش هم مي خواستم از مهدي عزيز تشكر كنم هم بخاطر ايجاد چنين محيط خوب و صميمي هم بخاطر مديريتش براي اين يكي فقط همينو بگم كه من در فرم هاي زيادي بودم و از اكثر آنها فرار كردم و علت اصلي آن بي ادب و بي شخصيت بودن ادمين آن بوده است دوستان بشين و بفرما و ... هرسه يه معني دارد ولي مهدي عزيز هميشه از بفرما استفاده مي كند . هميشه حضور فعال او را حس مي كنم بعضي اوقات در بسياري از پستها فقط نام او را بعنوان كسي كه تشكر كرده مي بينم خيلي مرا راهنمايي كرده و همين ازش تشكر مي كنم

موفق و پيروز باشيد
پاينده باد ايران زنده باد ايراني

وبلاگ من
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

صفحه اینستاگرام
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های دریافتی: 47 بار

پست توسط Atlantis » چهار شنبه 15 فروردین 1386, 9:53 pm

سلام

راستش من یه تشکر دیگه هم باید بکنم....یعنی دو تا تشکر دیگه.
اول از همه عزیزانی که لطف کردن و نظرشون رو گفتن...خیلی ممنون :razz:

...................................
..............................
...................................

دومین تشکرم از سحر عزیزم هستش ....راستش من یه درخواستی
از سحر جان کردم قبلا....با اینکه شاید براشون مشکل بود ولی قبول کردن.
البته من اینطوری فکر میکنم که قبول کردن....به هر حال خیلی ازش ممنونم.
سحر جان انشا الله همیشه , دلت شاد باشه :razz:

Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 16 بار
سپاس‌های دریافتی: 209 بار

پست توسط ALIAGHAKHAN » چهار شنبه 15 فروردین 1386, 10:29 pm

سلام دوستان :)
قبل از همه چيز از رويا جان تشكر مي كنم به خاطر موضوع جالبي رو كه انتخاب كردن :razz:

اما ميخوام تشكر ويژه خودمو از همه بچه هاي CC بكنم فقط به خاطر حضور سبزشون تو سايت :razz: :razz:
اگه حضور تك تك بچه ها نبود ما هيچ وقت به اين آرامش نمي رسيديم كه همه حرفهايي رو كه روزانه تو دلمون جمع مي شه بياريم اينجا و در واقع با هم درد دل كنيم :o
صميمانه از همه تشكر ميكنم علي الخصوص از مديران لايق سايت كه چنين جو دوستانه و عاشقانه اي رو به وجود آوردن :) :razz:
:razz: :razz: :razz:
هيچ كس لياقت اشكهاي تو را ندارد و كسي كه اين لياقت را داشته باشد هيچ گاه تو را به گريه نمي اندازد...

Major II
Major II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 35 بار
سپاس‌های دریافتی: 211 بار
تماس:

پست توسط Karim1504 » پنج شنبه 16 فروردین 1386, 12:45 am

رویا جان مثل همیشه ایده های شما عالی بود.مخصوصا ایده ایجاد این تاپیک :)
تشکرات ویژه من از آقا رضا گل و آقا یاسر گل بخاطر پستهای جالبشون, :) :razz: :razz:

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 70844 بار
سپاس‌های دریافتی: 31298 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » جمعه 17 فروردین 1386, 8:22 am

سلام دوستان
من هم ميخوام تشکر کنم :D
ميخوام از تمام دوستان خوبي که در کادر مديريت انجمن حضور فعال دارند و مخصوصا محسن عزيز، نيماي عزيز، فريبرز عزيز و عليرضاي عزيز که در شوراي عالي نظارت حضور دارند و به حق زحمات زيادي براي حفظ هر چه بيشتر نظم کشيدند تشکري ويژه داشته باشم و همينطور از فرهاد عزيز که خالصانه امکانات خودش رو براي پر پايي انجمن به کار گرفتند هم صميمانه سپاسگزارم
و در پايان از تمام کاربران عزيز انجمن که با حضور خودشون به اين جمع دوستانه رونق بخشيدند تشکر مي‌کنم
در پناه حق :razz:
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 275 بار
سپاس‌های دریافتی: 1289 بار
تماس:

پست توسط Professional » جمعه 17 فروردین 1386, 2:34 pm

سلام به همه :(
من تا به حال در سایت های مختلفی فعالیت داشته ام و از مدت ها قبل دورادور نظاره گر فعالیت های مثبت این سایت بودم. ولی دوستی و صمیمیتی که در این سایت به وجود آمده مثال زدنی است و باعث شده اعضای این سایت در حقیقت جزو خانواده ای بزرگ باشند. :razz: :) :smile: :-D

به همین دلیل لازم می دونم از دوست بسار خوبم جناب Mahdi1944 و همچنین آقا فرهاد و اعضای شورای نظارت و.... عزیز تشکرات ویژه ای داشته باشم. :) :)
به امید موفقیت..........
[ دست نوشته های من: [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]] - [[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

Every Thing That U Feel,Is Every Thing That I Feel

Old Moderator
Old Moderator
محل اقامت: ..مازندران..
سپاس‌های دریافتی: 75 بار

پست توسط ghadami2005 » جمعه 17 فروردین 1386, 4:05 pm

بنده هم جا داره از چند تن از دوستان تشكر كنم:

اول از همه از ALIAGHAKHAN دوست گرامي به خاطر اهنگ هاي خوبي كه ميزارن

از اقايان REZA6662 ,MONTANA2100 ,ACHILES ,GHALAMMAN ,DJHAMED به خاطر مطالب و اخبار مفيد

از KINGMAN_62 ,FANTOOM121 هم به خاطر نرم افزارهاي مفيدي كه براي بچه هاي سايت ميزارن تشكر ميكنم

يه تشكر ويژه هم از KARIM1504,CLUBMASTER ,MEHDI2224 كه بچه هاي گلي هستن دارم.
و سر اخر هم از ادمين هاي خوب سايت تشكر ميكنم.اگه اسم كسي رو هم جا انداختيم ببخشيد خلاصه :razz: :razz:
"لشگر گوسفندان که توسط يک شير اداره ميشود,ميتواند لشگر شيران را که توسط يک گوسفند اداره ميشود ,شکست دهد."

Captain II
Captain II
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

پست توسط DJ.HAMED » جمعه 17 فروردین 1386, 7:14 pm

با سلام
اول نمي خواستم تشکر کنم چون اسم همه رو مي بايست مي نوشتم ولي ديدم بعضي ها تشکر بيشتري بايد ازشون شود.
اول از دو ادمين گل و گلاب فرهاد جان و مهدي جان که اين سايت را مثل روز اول نگه داشتند. :razz: :razz:

بعد از اعضاي دوست داشتني شوراي نظارت آقا نيما آقا محسن آقا فريبرز و جناب آقاي عليرضا خان تشکر کنم که در نبود فرهاد و مهدي جان آرامش سايت را حفظ کردند. :razz: :razz: :razz: :razz:

بعد بايد از آقاي رضا گل و حسين جان و سحر عزيز علي جان وياسر و ليلا خانوم و 3 تا مديري که اسم هايشانرا نمي دانم آقايان HRG & gigi64 & sohrab_poet :razz: من از تمام اين دوستان کمال تشکر را دارم . :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

و از کاربران فعال سايت علي جان آقاي ترابي ومهدي جان و قدمي عزيز و امير حسام و پژمان و صادق عزيز و بقيه که خيلي زياد هستند . :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

و در آخر بايد از آقاي کريم و رويا خانوم گل تشکر زيادي کنم . :razz: :razz:

Major I
Major I
سپاس‌های ارسالی: 1747 بار
سپاس‌های دریافتی: 4175 بار
تماس:

پست توسط ganjineh » جمعه 17 فروردین 1386, 8:43 pm

با تشکر از تمامی عزیزان حاضر در این سایت و تمامی انها که هر کدام به منزله یک دوست برای من و دیگر دوستان هستند :( :( :(

راستی یک پیشنهاد :
ایا بهتر نیست این تاپیک به بخش اخبار و قوانین سایت منتقل شود؟؟؟!!! :shock:
مرکز انجمنهای تخصصی گنجینه دانش
مرکز انجمنهای اعتقادی گنجینه الهی

Super Moderator
Super Moderator
نمایه کاربر
محل اقامت: ایران
سپاس‌های ارسالی: 8766 بار
سپاس‌های دریافتی: 1710 بار
تماس:

پست توسط MASTER » پنج شنبه 20 اردیبهشت 1386, 3:01 am

سلام دوستان عزيزم ...

ايده ايده ي جالبيست <<<

من از خدا سپاس مخصوص ميکنم که اراده اي بهم داد تا بيام در اين سايت و با شما عزيزان آشنا شم

بعد از سپاس از خدا بايد سپاس در خوري از مهدي و فرهاد ultra عزيز و super گل بکنم دليلشم همه ميدونيد <<<

و از همه ي دوستان قدرداني ميکنم

به خصوص :
ghadami2005, :-)

DJ.HAMED, ghadami2005, K@RIM1504, ALIAGHAKHAN, -roya-, moh-597 hrg, osilatoria, Mehdi2224, sir.mohammad, akhavan_a, و ..............................

:grin:

:razz:
شاد زی مهر افزون ...

Colonel II
Colonel II
محل اقامت: زیر آسمون خدا
سپاس‌های دریافتی: 402 بار
تماس:

پست توسط آرمان » جمعه 21 اردیبهشت 1386, 8:50 pm

Mehdi2224, با سلام،

هر چند مي دونم که تو اين بحث زيادي هستم، چون نبودم و واقعاً کم مايه گذاشتم تو اين مدت، ولي بايد منو
درک کنيد و به بزرگي خودتون منو ببخشيد. من که شرمنده روي گلتون هستم...

آقا مهدي، هر چي بوده وظيفه بوده و اين نظر لطف شما در مورد مقاله هاي بنده هست. وقتي مي بينم کسي
مقاله اي، مطلبي چيزي رو که من تهيه کردم رو مي خونه و مي بينم که مورد توجهش واقع شده واقعاً از ته دل
خوشحال مي شم که تونستم به اين عزيز خدمتي بکنم....

براي همتون دلم تنگ شده...

برمي گردم... :razz: :AA:

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 70844 بار
سپاس‌های دریافتی: 31298 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » جمعه 21 اردیبهشت 1386, 9:23 pm

آرمان عزيز
خوشحالم که بعد از مدتها دوباره شاهد حضور شما در انجمن خودتون هستم، واقعا دلم براي شما و بحثهاي زيباتون و براي اون روزها که تازه سايت تاسيس شده بود تنگ شده
خوش اومدي آرمان عزيز :D :razz:
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

ارسال پست

بازگشت به “سوالات، پيشنهادات و انتقادات”