سوالات، پيشنهادات و انتقادات خود را درباره انجمن در اين بخش مطرح کنيد
Captain

Captain

نماد کاربر
340

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 11 اسفند 1385 12:13

آرشيو سپاس: 55 مرتبه در 26 پست

توسط Atlantis » پنج شنبه 10 خرداد 1386 15:48

سلام به همه دوستان عزیز
اون شبی که این تاپیکو زدم فکرشو هم نمیکردم که یه روزی بیاد که من مجبور بشم آخرین پستمو تو همین تاپیک بدم ....چون تشکر هم دارم پس همینجا همه چی رو میگم
و تاپیک جدید نمیزنم.....
یادمه روزای اولی که به اینجا اومده بودم میدیدم که آقا مهدی  و آقا فرهاد و سایر مدیران در کوچکترین مشکلاتی که
اعضا مطرح میکنن بهشون کمک می کردن....من باورم نمیشد ....اصلا برام غیر قابله باور بودش که میدیدم
ادمین سایت خیلی راحت داره جواب مشکلات خیلی جزئی رو هم میده.....کلا مات  بودم...............

البته علت داشت.....علتش هم این بود که از بس توی یه سری سایتهایی میرفتم که مدیراش از دماغ فیل افتاده بودن
فکر میکردم همه جا همینجوریه....فکر میکردم همه جا مدیرا خودشونو عقل کل میدونن....
مثلا تویه یه سایتی قبلا عضو بودم.....کلی هم مثلا ( تاکید میکنم" مثلا " ) رفیق داشتم.....که باید بگم همه شون نارفیق بودن ....جز چند نفرشون.... کمتر از تعداد انگشتایه یه دست.
یه چیزایی اونجا از کاربراش دیدم که از هر چی که اونجا بود متنفر شدم....متنفر شدم از اونجا....از همه شون....و عمدا کاری کردم که  منو بن کنن.....حالا هم خوشحالم که این کارو کردم....اصلا هم پشیمون نیستم....دنیای کثیفشون ماله خودشون.
هرگز حاضر نیستم به عقایدم و به نظراتم و شخصیتم توهین بشه....اونم از طرف یه عده آدمه بی فرهنگه خیابونی....یه عده اسپمر مغز نخودی...یه عده کاربر مثلا ویژه فوق العاده با شعور....و همه کسانی که که اگه یه روزی گذرشون این ورا افتاد با خوندن این پست میفهمن که منظورم کیا هستن... بازم دوباره به شدت عصبی شدم ....
ولی وقتی یه مدت اینجا بودم تازه فهمیدم که یه جاهایی هم پیدا میشه که فقط توی اون انسانیت حاکمه....فقط توی اون محبت حاکمه..فهمیدم
یه سری جاها هم هستش که اصلا مدیر نداره.....فهمیدم که اینجا همه با هم همدل هستن.....همه مهربونن و انسان.
واقعا در کنار شما بودن برای من خیلی زیبا بود....یادش به خیر.....همون اولا که اومده بودم اینجا یه بحثی بودش در مورد ادعای امارات برای مالکیت
جزایر ایرانی....همون اولا من چه قدر پررو بودم!!....دو تا سناریو نوشتم و کلی از شماها رو شرکت دادم.....تا اونجایی که یادمه سحر جان و ترابی عزیز و
zector عزیز و احمد عزیز و چند نفر دیگه تون رو هم توی سناریوم گذاشتم....واقعا که پررو بودم.....آخه اون موقع هیچ کدومتونو نمیشناختم و
اینکه فکرش رو هم نمیکردم که اینجا موندگار بشم.....به هر حال دوستان هم کم نذاشتن و یه چند تا سناریو هم نوشتن و ..............واقعا یادش به خیر.

واقعا من چه دوستان خوبی اینجا پیدا کردم.....به همه شما احترام میذارم ......به تک تک اعضای این سایت .
به تک تک شما  که هر کاری از دستتون بر میاد واسه همدیگه انجام میدین....اونم بدون هیچ چشم داشتی.

عزیزان :
پس تشکر ویژه من اینبار از همه شماست.....از تک تک اعضای سایت گرفته تا تک تک مدیران محترم ....به خصوص دو ادمین محترم سایت...آقا مهدی و آقا فرهاد .
من همیشه وقتی میدیدم یکی از اعضا خداحافظی میکنه به شدت عصبانی و ناراحت میشدم....ولی حالا میفهمم که بعضی مواقع دیگه چاره ای برای ادم نمی مونه.
مثله الان من....نفرتم از یه عده ادم عوضی که توی سایتهای دیگه دیدم بدجوری منو عصبی میکنه....هر وقت میام اینترنت به یاد اونا میفتم .....به یاد خودم میفتم که چی فکر میکردم ولی چی شد!!
واسه همین میخوام برم تا بلکه بتونم یه ذره به ارامش روحی برسم.....هر چند در کنار شما بودن رو از دست میدم که این خیلی برام سخته.
با تمام دلبستگیم به اینجا , همه شماها رو به خدا میسپارم.....من اینجا از هیچ کس بدی ندیدم.....هر چی دیدم فقط خوبی بود.....دلم میخواد یه روزی دوباره برگردم.....خدا کنه.
اگه بدون گفتنه این حرفها میرفتم شاید درست نبودش.....پس خواستم بگم اینارو و اینکه بدونین اگه بتونم حتما برمیگردم....تنها سایتی که امکان داره به خاطرش دوباره برگردم
همینجاست.....

پس بازم تشکر من از همه شما عزیزان.
خیلی پرحرفی کردم .....ببخشید دیگه .....به امید دیدار.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Atlantis تشکر کرده اند:
wild-bear

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
2294

تاريخ عضويت

پنج شنبه 21 اردیبهشت 1385 13:56

_*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡*̡̡_ _

آرشيو سپاس: 1176 مرتبه در 362 پست

توسط Ma3ouD » پنج شنبه 10 خرداد 1386 16:14

رویا جان توهم که رفتی!! خیلی حیف شد.فقط همین...

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Ma3ouD تشکر کرده اند:
wild-bear

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
1420

تشکر کرده: 1 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 17 مهر 1385 09:56

سرزمین تاریکی ها

آرشيو سپاس: 940 مرتبه در 382 پست

توسط gigi64 » پنج شنبه 10 خرداد 1386 16:23

-roya- عزیز :  
آرزو می کنم هر کجا که هستین شاد باشین و به هر آرزویی که دارین برسین.جای شما اینجا خالی خواهد بود ،امیدوارم بزودی زود برگردین .

:razz:
:razz::razz:
:razz::razz::razz:

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب gigi64 تشکر کرده اند:
wild-bear

Super Moderator

Super Moderator

نماد کاربر
1205

تشکر کرده: 190 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 21 اسفند 1384 04:22

ایران

آرشيو سپاس: 2048 مرتبه در 420 پست

توسط MASTER » پنج شنبه 24 خرداد 1386 03:57

واقعا لازم دونستم يک سپاس خيلي خيلي مخصوص از DJ.:.DANGEROUS,  علي آقاي گل بکنم  :-)  :razz:

ايشون واقعا در معرفي نرما فزارهاي java و screen saver wallpaper , ... داره سنگ تموم ميذاره
و در کل خيلي فعاله  :smile:  :smile:
لازم ميدونم يک خسته نباشيد از ته دلم به اين دوست گلم بگم
اميدوارم در راهش ثابت قدم باشه  :-)

پيروز باشيد
:razz:
شاد زی مهر افزون ...

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب MASTER تشکر کرده اند:
wild-bear

Captain

Captain

no avatar
3820

تاريخ عضويت

چهارشنبه 12 مهر 1385 14:30

هر جا اینترنت هست... Net.

آرشيو سپاس: 85 مرتبه در 64 پست

توسط DANG3R » پنج شنبه 24 خرداد 1386 04:05

CLUB-MASTER,عزیز ؛ساسان خوب و گل
ما خدمتگزار شما هستیم و هر چه در راه خدمت به شما انجام دهیم کم است .
دوستدار شما
کوچیکتون علی
موفق باشید
:)  :-)  :razz:  :razz:

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب DANG3R تشکر کرده اند:
wild-bear

Incredible Poster

Incredible Poster

نماد کاربر
3047

تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 21:41

آرشيو سپاس: 408 مرتبه در 218 پست

توسط Farhad3614 » پنج شنبه 24 خرداد 1386 08:28

با سلام خدمت همه شما دوستان عزيز و با محبت :razz:

با اجازه بزرگان بنده هم ميخوام اينجا تشکر کنم ..
قبل از هر چیز از همه دوستان به خاطر غیبت خودم عیزر خواهی میکنم متاسفانه به دلیل بار زیاد کاری و مشکلاتی زیاد نمیتونم در خدمت شما عزیزان باشم  :sad:

همينجا از تمام دوستان خوبم "خدا را شکر همه بیست هزارو... عزیزی که در این مجموعه هستند همگی افرادی با سواد د و با محبت هستند" از جمله تيم مديريت انجمن که در کنار ما هستند و کمک بسيار زيادي ميکنند ازجمله ( محسن عزيز، نيماي عزيز، فريبرز عزيز و عليرضا جان) که در شوراي عالي نظارت حضور دارند و در تاييد صحبت مهدي جان که این دوستان واقعا زحمات زيادي براي حفظ هر چه بيشتر نظم کشيدند تشکري ويژه دارم .
مهدي جان هم که جاي خود دارند و دوست عزيز و بسيار خوب بنده هستند و اگر ايشون نبودند اين مجموعه به اين خوبي پيش نميرفت..
نمیتونم اسم ببرم چون میترسم اسم عزیزی را فراموش کنم و باعث شرمندگی من بشه پس از همه دوستان و تمام کاربران عزيز و محترم انجمن که با حضور خودشون به اين جمع دوستانه رونق بخشيدند  و مطمعنا بسیاری از ايشان مديران لايق آينده خواهند بود تشکر مي‌کنم .

در پايان از رويا خانم هم صميمانه تشکر ميکنم که اين تاپيک زيبا را ايجاد کردند و باعث اين مهم شدند و بسيار ناراحتم که ايشون به اين زودي از پيش ما رفتند ولي هرجا که هستيد و در هر شرايطي براي شما آرزوي موفقيت و خوشبختي را دارم  :razz:

هميشه شاد و قوي باشيد./ :razz:

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Farhad3614 تشکر کرده اند:
wild-bear

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
2104

تشکر کرده: 2 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 12 بهمن 1384 11:48

آرشيو سپاس: 1400 مرتبه در 548 پست

توسط Professional » پنج شنبه 24 خرداد 1386 16:28

-roya-, هرجا هستید شاد باشید و موفق.:)  :)  :-)
[ دست نوشته های من:  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  ] - [ لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد ]

Every Thing That U Feel,Is Every Thing That I Feel

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Professional تشکر کرده اند:
wild-bear

Captain

Captain

no avatar
3820

تاريخ عضويت

چهارشنبه 12 مهر 1385 14:30

هر جا اینترنت هست... Net.

آرشيو سپاس: 85 مرتبه در 64 پست

توسط DANG3R » دوشنبه 28 خرداد 1386 02:06

من از دوست و سرور عزیزم Mohsen1001 بخاطر مطلب زیبا و آگاه کنندۀ ایشان در مورد بانوی اسلام حضرت فاطمه (س) ارسال نمودند...بنده یک تشکر بسیار ویژه از ایشان دارم بخاطر این مطلب زیباشون و براشون آرزوی موفقیت هر چه بیشتر را می کنم .......
موفق باشید
  :o
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب DANG3R تشکر کرده اند:
wild-bear

Major II

Major II

no avatar
451

تاريخ عضويت

چهارشنبه 8 شهریور 1385 18:51

آرشيو سپاس: 23 مرتبه در 13 پست

توسط ASHK HIKAYESI » جمعه 1 تیر 1386 16:03

با سلام !

متاسفانه من برای تشکری فراتر از یک سپاس تعلل کردم ! گفتم شاید فرصتی نشه بعد نتونم تشکر کنم ! پس همین الان :

از مونتانای عزیز به خاطر لطفی که بهم داشت ، علی خان عزیز به خاطر زحمتی که برای قرار دادن آهنگ های درخواستی متحمل میشدن ، آقایان رضا ( هردوشون ) ، فریبرز ، مهدی از ارومیه ( قردش منیم سنه ایرادتیم وار ! ) به خاطر مباحث جالبی که اکثرا در بخش نظامی مطرح میکردن متشکرم .

و یک تشکر ویژه از آقایان مهدی و فرهاد که مشکلات کامپیوتری من و بقیه ی دوستان رو بیجواب نگذاشتند . آقا فرهاد من کشته و مرده اون امضای زیبای شما هستم که میگه :

مردی نبود فتاده را پای زدن ... گر دست فتاده ای بگیری مردی ( اینو میگن اخلاق ورزشکاری )

( البته و صد البته که عزیزان دیگه ای هم که زحمت میکشن  و نام نبردم ولی توی دلم دوستشون دارم  رو  میبوسم )

:razz: :-*

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب ASHK HIKAYESI تشکر کرده اند:
wild-bear

Captain

Captain

نماد کاربر
340

تاريخ عضويت

جمعه 11 اسفند 1385 12:13

آرشيو سپاس: 55 مرتبه در 26 پست

توسط Atlantis » يکشنبه 3 تیر 1386 13:30

سلام عزیزان

هیچ چی ندارم بگم    ....  فقط اینکه شرمنده لطف همه عزیزان شدم  .

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Atlantis تشکر کرده اند:
wild-bear

Captain II

Captain II

no avatar
5147

تاريخ عضويت

شنبه 30 اردیبهشت 1385 14:30

گشتم نبود نگرد نیست.

آرشيو سپاس: 152 مرتبه در 103 پست

توسط DJ.HAMED » يکشنبه 3 تیر 1386 13:32