تشکری فراتر از یک سپاس

سوالات، پيشنهادات و انتقادات خود را درباره انجمن در اين بخش مطرح کنيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های دریافتی: 47 بار

پست توسط Atlantis » پنج شنبه 10 خرداد 1386, 3:48 pm

سلام به همه دوستان عزیز
اون شبی که این تاپیکو زدم فکرشو هم نمیکردم که یه روزی بیاد که من مجبور بشم آخرین پستمو تو همین تاپیک بدم ....چون تشکر هم دارم پس همینجا همه چی رو میگم
و تاپیک جدید نمیزنم.....
یادمه روزای اولی که به اینجا اومده بودم میدیدم که آقا مهدی و آقا فرهاد و سایر مدیران در کوچکترین مشکلاتی که
اعضا مطرح میکنن بهشون کمک می کردن....من باورم نمیشد ....اصلا برام غیر قابله باور بودش که میدیدم
ادمین سایت خیلی راحت داره جواب مشکلات خیلی جزئی رو هم میده.....کلا مات بودم...............

البته علت داشت.....علتش هم این بود که از بس توی یه سری سایتهایی میرفتم که مدیراش از دماغ فیل افتاده بودن
فکر میکردم همه جا همینجوریه....فکر میکردم همه جا مدیرا خودشونو عقل کل میدونن....
مثلا تویه یه سایتی قبلا عضو بودم.....کلی هم مثلا ( تاکید میکنم" مثلا " ) رفیق داشتم.....که باید بگم همه شون نارفیق بودن ....جز چند نفرشون.... کمتر از تعداد انگشتایه یه دست.
یه چیزایی اونجا از کاربراش دیدم که از هر چی که اونجا بود متنفر شدم....متنفر شدم از اونجا....از همه شون....و عمدا کاری کردم که منو بن کنن.....حالا هم خوشحالم که این کارو کردم....اصلا هم پشیمون نیستم....دنیای کثیفشون ماله خودشون.
هرگز حاضر نیستم به عقایدم و به نظراتم و شخصیتم توهین بشه....اونم از طرف یه عده آدمه بی فرهنگه خیابونی....یه عده اسپمر مغز نخودی...یه عده کاربر مثلا ویژه فوق العاده با شعور....و همه کسانی که که اگه یه روزی گذرشون این ورا افتاد با خوندن این پست میفهمن که منظورم کیا هستن... بازم دوباره به شدت عصبی شدم ....
ولی وقتی یه مدت اینجا بودم تازه فهمیدم که یه جاهایی هم پیدا میشه که فقط توی اون انسانیت حاکمه....فقط توی اون محبت حاکمه..فهمیدم
یه سری جاها هم هستش که اصلا مدیر نداره.....فهمیدم که اینجا همه با هم همدل هستن.....همه مهربونن و انسان.
واقعا در کنار شما بودن برای من خیلی زیبا بود....یادش به خیر.....همون اولا که اومده بودم اینجا یه بحثی بودش در مورد ادعای امارات برای مالکیت
جزایر ایرانی....همون اولا من چه قدر پررو بودم!!....دو تا سناریو نوشتم و کلی از شماها رو شرکت دادم.....تا اونجایی که یادمه سحر جان و ترابی عزیز و
zector عزیز و احمد عزیز و چند نفر دیگه تون رو هم توی سناریوم گذاشتم....واقعا که پررو بودم.....آخه اون موقع هیچ کدومتونو نمیشناختم و
اینکه فکرش رو هم نمیکردم که اینجا موندگار بشم.....به هر حال دوستان هم کم نذاشتن و یه چند تا سناریو هم نوشتن و ..............واقعا یادش به خیر.

واقعا من چه دوستان خوبی اینجا پیدا کردم.....به همه شما احترام میذارم ......به تک تک اعضای این سایت .
به تک تک شما که هر کاری از دستتون بر میاد واسه همدیگه انجام میدین....اونم بدون هیچ چشم داشتی.

عزیزان :
پس تشکر ویژه من اینبار از همه شماست.....از تک تک اعضای سایت گرفته تا تک تک مدیران محترم ....به خصوص دو ادمین محترم سایت...آقا مهدی و آقا فرهاد .
من همیشه وقتی میدیدم یکی از اعضا خداحافظی میکنه به شدت عصبانی و ناراحت میشدم....ولی حالا میفهمم که بعضی مواقع دیگه چاره ای برای ادم نمی مونه.
مثله الان من....نفرتم از یه عده ادم عوضی که توی سایتهای دیگه دیدم بدجوری منو عصبی میکنه....هر وقت میام اینترنت به یاد اونا میفتم .....به یاد خودم میفتم که چی فکر میکردم ولی چی شد!!
واسه همین میخوام برم تا بلکه بتونم یه ذره به ارامش روحی برسم.....هر چند در کنار شما بودن رو از دست میدم که این خیلی برام سخته.
با تمام دلبستگیم به اینجا , همه شماها رو به خدا میسپارم.....من اینجا از هیچ کس بدی ندیدم.....هر چی دیدم فقط خوبی بود.....دلم میخواد یه روزی دوباره برگردم.....خدا کنه.
اگه بدون گفتنه این حرفها میرفتم شاید درست نبودش.....پس خواستم بگم اینارو و اینکه بدونین اگه بتونم حتما برمیگردم....تنها سایتی که امکان داره به خاطرش دوباره برگردم
همینجاست.....

پس بازم تشکر من از همه شما عزیزان.
خیلی پرحرفی کردم .....ببخشید دیگه .....به امید دیدار.
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

Old Moderator
Old Moderator
محل اقامت: _*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡*̡̡_ _
سپاس‌های ارسالی: 403 بار
سپاس‌های دریافتی: 1072 بار
تماس:

پست توسط Ma3ouD » پنج شنبه 10 خرداد 1386, 4:14 pm

رویا جان توهم که رفتی!! خیلی حیف شد.فقط همین...

Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
محل اقامت: سرزمین تاریکی ها
سپاس‌های ارسالی: 1082 بار
سپاس‌های دریافتی: 867 بار
تماس:

پست توسط gigi64 » پنج شنبه 10 خرداد 1386, 4:23 pm

-roya- عزیز :
آرزو می کنم هر کجا که هستین شاد باشین و به هر آرزویی که دارین برسین.جای شما اینجا خالی خواهد بود ،امیدوارم بزودی زود برگردین .

:razz:
:razz::razz:
:razz::razz::razz:

Super Moderator
Super Moderator
نمایه کاربر
محل اقامت: ایران
سپاس‌های ارسالی: 8766 بار
سپاس‌های دریافتی: 1710 بار
تماس:

پست توسط MASTER » پنج شنبه 24 خرداد 1386, 3:57 am

واقعا لازم دونستم يک سپاس خيلي خيلي مخصوص از DJ.:.DANGEROUS, علي آقاي گل بکنم :-) :razz:

ايشون واقعا در معرفي نرما فزارهاي java و screen saver wallpaper , ... داره سنگ تموم ميذاره
و در کل خيلي فعاله :smile: :smile:
لازم ميدونم يک خسته نباشيد از ته دلم به اين دوست گلم بگم
اميدوارم در راهش ثابت قدم باشه :-)

پيروز باشيد
:razz:
شاد زی مهر افزون ...

Captain
Captain
محل اقامت: هر جا اینترنت هست... Net.
سپاس‌های ارسالی: 1 بار
سپاس‌های دریافتی: 164 بار
تماس:

پست توسط DANG3R » پنج شنبه 24 خرداد 1386, 4:05 am

CLUB-MASTER,عزیز ؛ساسان خوب و گل
ما خدمتگزار شما هستیم و هر چه در راه خدمت به شما انجام دهیم کم است .
دوستدار شما
کوچیکتون علی
موفق باشید
:) :-) :razz: :razz:

Incredible Poster
Incredible Poster
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 58 بار
سپاس‌های دریافتی: 380 بار
تماس:

پست توسط Farhad3614 » پنج شنبه 24 خرداد 1386, 8:28 am

با سلام خدمت همه شما دوستان عزيز و با محبت :razz:

با اجازه بزرگان بنده هم ميخوام اينجا تشکر کنم ..
قبل از هر چیز از همه دوستان به خاطر غیبت خودم عیزر خواهی میکنم متاسفانه به دلیل بار زیاد کاری و مشکلاتی زیاد نمیتونم در خدمت شما عزیزان باشم :sad:

همينجا از تمام دوستان خوبم "خدا را شکر همه بیست هزارو... عزیزی که در این مجموعه هستند همگی افرادی با سواد د و با محبت هستند" از جمله تيم مديريت انجمن که در کنار ما هستند و کمک بسيار زيادي ميکنند ازجمله ( محسن عزيز، نيماي عزيز، فريبرز عزيز و عليرضا جان) که در شوراي عالي نظارت حضور دارند و در تاييد صحبت مهدي جان که این دوستان واقعا زحمات زيادي براي حفظ هر چه بيشتر نظم کشيدند تشکري ويژه دارم .
مهدي جان هم که جاي خود دارند و دوست عزيز و بسيار خوب بنده هستند و اگر ايشون نبودند اين مجموعه به اين خوبي پيش نميرفت..
نمیتونم اسم ببرم چون میترسم اسم عزیزی را فراموش کنم و باعث شرمندگی من بشه پس از همه دوستان و تمام کاربران عزيز و محترم انجمن که با حضور خودشون به اين جمع دوستانه رونق بخشيدند و مطمعنا بسیاری از ايشان مديران لايق آينده خواهند بود تشکر مي‌کنم .

در پايان از رويا خانم هم صميمانه تشکر ميکنم که اين تاپيک زيبا را ايجاد کردند و باعث اين مهم شدند و بسيار ناراحتم که ايشون به اين زودي از پيش ما رفتند ولي هرجا که هستيد و در هر شرايطي براي شما آرزوي موفقيت و خوشبختي را دارم :razz:

هميشه شاد و قوي باشيد./ :razz:

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 275 بار
سپاس‌های دریافتی: 1289 بار
تماس:

پست توسط Professional » پنج شنبه 24 خرداد 1386, 4:28 pm

-roya-, هرجا هستید شاد باشید و موفق.:) :) :-)
[ دست نوشته های من: [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]] - [[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

Every Thing That U Feel,Is Every Thing That I Feel

Captain
Captain
سپاس‌های ارسالی: 1 بار
سپاس‌های دریافتی: 164 بار
تماس:

پست توسط DANG3R » دو شنبه 28 خرداد 1386, 2:06 am

من از دوست و سرور عزیزم Mohsen1001 بخاطر مطلب زیبا و آگاه کنندۀ ایشان در مورد بانوی اسلام حضرت فاطمه (س) ارسال نمودند...بنده یک تشکر بسیار ویژه از ایشان دارم بخاطر این مطلب زیباشون و براشون آرزوی موفقیت هر چه بیشتر را می کنم .......
موفق باشید
:o
آدرس این مطلب زیبا و آموزنده

Major II
Major II
سپاس‌های ارسالی: 52 بار
سپاس‌های دریافتی: 22 بار

پست توسط ASHK HIKAYESI » جمعه 1 تیر 1386, 4:03 pm

با سلام !

متاسفانه من برای تشکری فراتر از یک سپاس تعلل کردم ! گفتم شاید فرصتی نشه بعد نتونم تشکر کنم ! پس همین الان :

از مونتانای عزیز به خاطر لطفی که بهم داشت ، علی خان عزیز به خاطر زحمتی که برای قرار دادن آهنگ های درخواستی متحمل میشدن ، آقایان رضا ( هردوشون ) ، فریبرز ، مهدی از ارومیه ( قردش منیم سنه ایرادتیم وار ! ) به خاطر مباحث جالبی که اکثرا در بخش نظامی مطرح میکردن متشکرم .

و یک تشکر ویژه از آقایان مهدی و فرهاد که مشکلات کامپیوتری من و بقیه ی دوستان رو بیجواب نگذاشتند . آقا فرهاد من کشته و مرده اون امضای زیبای شما هستم که میگه :

مردی نبود فتاده را پای زدن ... گر دست فتاده ای بگیری مردی ( اینو میگن اخلاق ورزشکاری )

( البته و صد البته که عزیزان دیگه ای هم که زحمت میکشن و نام نبردم ولی توی دلم دوستشون دارم رو میبوسم )

:razz: :-*

Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های دریافتی: 47 بار

پست توسط Atlantis » یک شنبه 3 تیر 1386, 1:30 pm

سلام عزیزان

هیچ چی ندارم بگم .... فقط اینکه شرمنده لطف همه عزیزان شدم .
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

Captain II
Captain II
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

پست توسط DJ.HAMED » یک شنبه 3 تیر 1386, 1:32 pm

-roya-, :razz: :razz:

حالا رويا جان اومدي که بموني ديگه نه؟

Captain
Captain