سوالات، پيشنهادات و انتقادات خود را درباره انجمن در اين بخش مطرح کنيد
Captain

Captain

نماد کاربر
340

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 11 اسفند 1385 12:13

آرشيو سپاس: 55 مرتبه در 26 پست

توسط Atlantis » يکشنبه 3 تیر 1386 15:31

DJ.HAMED,   جان

من هستم   .

DJ.:.DANGEROUS,  جان
ممنونم از لطفتون  .

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Atlantis تشکر کرده اند:
wild-bear

Captain

Captain

نماد کاربر
682

تاريخ عضويت

شنبه 23 دی 1385 00:47

زير آسمون ابري

آرشيو سپاس: 169 مرتبه در 61 پست

توسط Montana2100 » يکشنبه 3 تیر 1386 20:13

دوستان سلام.... :D :razz: :razz:

منم ميخوام اينجا سه تا تشكر و قدرداني بسيار بسيار ويژه داشته باشم... :-)

اول از دوست بسيار خوبم جناب Shahryar كه از وقتي به جمعمون پيوستن با مطالب علمي و مفيد، اطـلاعات بـالا و نـظرات كارشناسانه خودشون بخصوص در مباحث مربوط به هوافضا و كيهان‌شناسي باعث ايجاد تحول اساسي در اين موارد شدند. من كه واقعاً از مطالعه مطالب ايشون لذت مي‌برم.... :smile:

دوم از دوست عزيز جناب Fariborz كه البته افتخار آشنايي زيادي رو با ايشون ندارم ولي واقعاً انقدر مطالب و ترجمه‌هاي ايشون شيوا و فوق‌العاده هست كه هر بار خوندن مطلبي از ايشون رو شروع مي‌كنم دوست دارم مطلب همينطور ادامه داشته باشه و هيچ‌وقت تموم نشه.... مثل گربه‌هاي ايراني كه واقعاً شاهكاره.... :smile:

سوم از Mahdi1944 عزيز، كه با درايت و توجه خاصشون، اين محيط كم حاشيه و دوستانه‌ رو براي تبادل افكار و ارتقاي سطح علمي افراد ايجاد كردند و از هيچ كاري براي كمك و رفع مشكلات دوستان دريغ نمي‌كنند. :D

به اميد موفقيت و سربلندي اين عزيزان....
:)

.................... دنياي ديگري هم هست كه مي‌توان در آن آواز خواند ...................

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Montana2100 تشکر کرده اند:
wild-bear

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
2294

تاريخ عضويت

پنج شنبه 21 اردیبهشت 1385 13:56

_*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡*̡̡_ _

آرشيو سپاس: 1176 مرتبه در 362 پست

توسط Ma3ouD » يکشنبه 3 تیر 1386 22:09

خب به سلامتی رویا جان هم برگشتند پیشمون و مطمئن هستم که خیلی ها از حضور دوباره ایشون شاد شدند.حالا نه تنها ایشون, خیلی ها هستن که اگر برگردن دل همه شاد میشه.خیلی ها در این انجمن فعالیت بسیار خوب و قوی داشتند که میتونم از دوست خوبمون Fareed3230 یاد کنم که شندیم به علت مشغله کاری نمی تونن به جمع ما سر بزنن.خیلی ها بودن که به خدمت سربازی رفتن و دیگه در جمع ما نیستن و امید واریم که هر چه زور تر مثل سابق به جمع ما به پیوندند.(اسمشون در خاطرم نیست) .بعضی ها هم هستن که حضورشون کم رنگ شده مثل ریبون که حداقل من زیاد نمی بینمشون در این مکان.افراد دیگری هم بودن که در این فروم خیلی زحمت کشیدن و با حضور آنها این خانواده خیلی محیط گرمی شده بود که می تونم از دوستان خوبم سعید , رضا و ....(در خاطرم نیست) نام ببرم که دیگه به ما سر نمی زنن.من کاری ندارم که چرا و به چه دلیل نمیان ولی حرفم اینه که واقعا جاشون خالی میمونه تو فروم.
از همین جا آرزو میکنم که روزی برسه که هممون در کنار هم در صلح دوستی و آرامش به فعالیت خوبمون ادامه بدیم و دیگه دل تنگ هیچ کدوم از دوستامون نباشیم و در کنار خودمون حضورش رو حس کنیم
(خیلی ها بودن که جا داشت اسمشون رو بیرم اما یادم نسیت)
باور کنین که دل تنگ خیلی ها شدم که این پست رو دادم...
امیدوارم که خدا همتونو نگه داره و همیشه دوستای خوبی برای هم باشیم.
همتونو دوست دارم بچه ها      

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Ma3ouD تشکر کرده اند:
wild-bear

Captain

Captain

no avatar
3820

تاريخ عضويت

چهارشنبه 12 مهر 1385 14:30

هر جا اینترنت هست... Net.

آرشيو سپاس: 85 مرتبه در 64 پست

توسط DANG3R » دوشنبه 4 تیر 1386 06:26

Ma3ouD نوشته است:.خیلی ها در این انجمن فعالیت بسیار خوب و قوی داشتند که میتونم از دوست خوبمون Fareed3230 یاد کنم که شندیم به علت مشغله کاری نمی تونن به جمع ما سر بزنن.خیلی ها بودن که به خدمت سربازی رفتن و دیگه در جمع ما نیستن و امید واریم که هر چه زور تر مثل سابق به جمع ما به پیوندند.(اسمشون در خاطرم نیست)
همتونو دوست دارم بچه ها      

با اجازۀ سروران عزیز،مسعود جان اسم ایشان محمد است :D  :)  :-)
موفق باشید

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب DANG3R تشکر کرده اند:
wild-bear

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
1258

تاريخ عضويت

يکشنبه 10 دی 1385 00:01

www.ir-dl.ir

آرشيو سپاس: 1235 مرتبه در 233 پست

توسط nt » چهارشنبه 6 تیر 1386 01:07

سلام خدمت همه بچه هاي با حال CC
در اينجا جا داره که از زحمات بي دريغ مديران سايت و کاربران محترم انجمن کمال تشکر را داشته باشيم :razz:
همچنين از Mahdi1944, عزيز به خاطر ارتقاء درجه من به Captain نهايت تشکر را دارم :razz:
هميشه موفق و مويد باشيد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب nt تشکر کرده اند:
wild-bear

Major I

Major I

no avatar
302

تاريخ عضويت

يکشنبه 13 اسفند 1385 13:40

آرشيو سپاس: 16 مرتبه در 14 پست

توسط Saeed_6262 » چهارشنبه 27 تیر 1386 00:46

دوست دارم علاوه بر تشكر از همه اعضا و مديران
4 تا تشكر ويژه از دوستان خوبم بكونم

Montana عزيز به خاطر طراحي كارت واقعا متشكرم :)  :)
Ma3oud عزيز بابت آهنگي كه من خيلي دنبالش بودم و شما واسم ايميل :smile:  :smile:  كردي واقعا سپاسگذارم :)  :)
Dj dangrous عزيز ار اينكه ارتقا درجه منو زودتر از اينكه خودم بفهمم بهم تبريك گفتيد متشكرم :)  :)
Mahdi عزيزهميشه مرهون زحمات شما هستم :)  :)
اميد كه علاوه بر جبران زحمات اعضا و مديران محترم بتونم به نوعي جبران كنم

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Saeed_6262 تشکر کرده اند:
wild-bear

Old Moderator

Old Moderator

no avatar
778

تاريخ عضويت

جمعه 26 آبان 1385 15:04

..مازندران..

آرشيو سپاس: 82 مرتبه در 47 پست

توسط ghadami2005 » يکشنبه 31 تیر 1386 14:25

از اقا مسعود و جناب Ines  به خاطر زحماتي كه تو بخش موسيقي خصوصا تاپيك اهنگهاي درخواستي ميكشن تشكر ميكنم :razz:  :-)
"لشگر گوسفندان که توسط يک شير اداره ميشود,ميتواند لشگر شيران را که توسط يک گوسفند اداره ميشود ,شکست دهد."

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب ghadami2005 تشکر کرده اند:
wild-bear

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
2294

تاريخ عضويت

پنج شنبه 21 اردیبهشت 1385 13:56

_*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡*̡̡_ _

آرشيو سپاس: 1176 مرتبه در 362 پست

توسط Ma3ouD » دوشنبه 15 مرداد 1386 12:04

سلام به همه  داداش ها و آبجی های خودم  :(  .خوبین عزیزان؟  :)
بچه ها من می خواستم یک تشکر واقعا خالصانه از مهدی جان بکنم که خیلی وقت هست به من کمک میکنه در تمام زمینه ها.یعنی من هر موقع به این عزیز پی ام می دم یک بار نشده که بدون جواب باشه و همیشه کارم رو راه می ندازه با راهنمایی کامل و واضحش.آخه جالبیش اینه که بدون هیچ منت و خواسته ی به همه کمک می کنه و این فوق العاده ارزش منده.این مهدی که اینقدر راحت علم و دانش خودش رو در اختیار دیگران قرار میده مطمئن باشید که با این کاراش هر روز به دانستهاش اضافه میشه(حدیث پیامبر) و من مطمئنم که در چند ساله دیگه یک شاخی برای خودش در دنیای مجازی میشه.
مهدی جان, بابت تمام کمک های که به من میکنی ازت ممنونم داداش.خدا دوست خوبی مثل تورو برای هممون نگه داره.  :razz:
جای داره از دوستان دیگه هم که در این چند مدت به من کمک کردن هم اسمی ببرم که مخلص همشون هم هستم.
فرهاد نخعی عزیز.فرهاد مرادیان گل.حامد مهربون و دوستان دیگه...  :razz:   :)

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Ma3ouD تشکر کرده اند:
wild-bear

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
1258

تاريخ عضويت

يکشنبه 10 دی 1385 00:01

www.ir-dl.ir

آرشيو سپاس: 1235 مرتبه در 233 پست

توسط nt » دوشنبه 15 مرداد 1386 12:23

Ma3ouD, عزیز دمت گرم حرفای دل منم را زدی
Ma3ouD نوشته است:بچه ها من می خواستم یک تشکر واقعا خالصانه از مهدی جان بکنم که خیلی وقت هست به من کمک میکنه در تمام زمینه ها.یعنی من هر موقع به این عزیز پی ام می دم یک بار نشده که بدون جواب باشه و همیشه کارم رو راه می ندازه با راهنمایی کامل و واضحش.آخه جالبیش اینه که بدون هیچ منت و خواسته ی به همه کمک می کنه و این فوق العاده ارزش منده.این مهدی که اینقدر راحت علم و دانش خودش رو در اختیار دیگران قرار میده مطمئن باشید که با این کاراش هر روز به دانستهاش اضافه میشه(حدیث پیامبر) و من مطمئنم که در چند ساله دیگه یک شاخی برای خودش در دنیای مجازی میشه.
مهدی جان, بابت تمام کمک های که به من میکنی ازت ممنونم داداش.خدا دوست خوبی مثل تورو برای هممون نگه داره.  :razz:

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب nt تشکر کرده اند:
wild-bear

Captain

Captain

نماد کاربر
340

تاريخ عضويت

جمعه 11 اسفند 1385 12:13

آرشيو سپاس: 55 مرتبه در 26 پست

توسط Atlantis » شنبه 17 شهریور 1386 21:28

سلام خدمت دوستان

این مدت اخیر سایت ما , فراز و نشیبهای زیادی داشته .... بعضیا رفتن که بزرگترین و مهمترینش سحر عزیز بود (با آرزوی موفقیت برای سحر جان و رسیدن به آرزوهاشون ) .

البته از دو سه تا از بچه های دیگه هم فعلا خبری نیست .... که حتما خیلیها هم متوجه شدن .

اما باید بگم که  خوشبختانه شاهد حضور دوباره  آقا فرهاد هستیم .

خیلی خوشحالم و مطمئنم که خیلیها هم خوشحال هستند که دوباره بعد از مدتها دو ادمین محترم با همدیگه در سایت دیده میشن .
آقا فرهاد هم که همین اول ورودشون سنگ تمام گذاشتن و دارن به مشکلات کاربرها جواب میدن .... مثل آقا مهدی که همیشه کمک حال همه هستن .

واقعا باعث افتخار هستش حضور در سایتی با وجود مدیرانی با شخصیت بالا و دانش کافی .

فقط خواستم تشکری کرده باشم از آقا فرهاد و امیدواریم که این دفعه دیگه حضورشون تداوم بیشتری داشته باشه .

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Atlantis تشکر کرده اند:
wild-bear

Incredible Poster

Incredible Poster

نماد کاربر
3047

تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 21:41

آرشيو سپاس: 408 مرتبه در 218 پست

توسط Farhad3614 » شنبه 17 شهریور 1386 21:49

سلام  :razz:

Atlantis  عزيز, ممنون از اين همه لطف و محبت شما و همه دوستاني عزيزي که از ديروز حسابي بنده را شرمنده خودشون کردن  :D

من هم بي اندازه خوشحالم که مجددا در خدمت شما عزيزان با محبت هستم و اميدوارم بتونم خدمتي براي شما عزيزان انجام بدم و از حضور همه شما عزيزان چه قديمي و چه تازه وارد استفاده ببرم   :)

با تشکر از همه شما دوستان گرامي :razz:

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Farhad3614 تشکر کرده اند:
wild-bear

Major

Major

نماد کاربر
532

تاريخ عضويت

چهارشنبه 3 اسفند 1384 17:25

در همين نزديكي...

آرشيو سپاس: 220 مرتبه در 65 پست

توسط Masoud » چهارشنبه 28 شهریور 1386 17:47

سلام خدمت دوستان گرامي cc  خودمون!

غرض از مزاحمت، يه تشكر گرم و صميمانه از دوست و استاد گرامي، جناب  درود بر ايران  هست.

شايد بپرسين سر چي؟ خب اين قصه سر دراز دارد........
اگه بخوام توضيح بدم خودش يه تاپيك جداگانه ميخواد.

ايشون در يك پروژه گرافيكي كمك شاياني به بنده كردن، بهتره نگم كمك، بهتره بگم انجام كل كار.
جناب  درود بر ايران  عزيز با بردباري تمام و نهايت صميمت، بنده رو نمك گير محبت خودشون كردند.

به همين جهت گفتم از ايشون طي يك پست، تشكر كنم و مراتب قدرداني خودم رو به ايشون ابراز كنم.

با تشكر :-D
همگي در پناه حق
:)

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Masoud تشکر کرده اند:
wild-bear

قبليبعدي