تشکری فراتر از یک سپاس

سوالات، پيشنهادات و انتقادات خود را درباره انجمن در اين بخش مطرح کنيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

Major
Major
سپاس‌های ارسالی: 16 بار
سپاس‌های دریافتی: 69 بار

پست توسط majidjon13 » یک شنبه 1 مهر 1386, 8:30 pm

دروود

تشکر و سپاس از ghadimi2005 به علت حظور فعال و مفيدشون در ضمينه موسيقي و مخصوصا بابت اخرين پستي که

در تاپيک اهنگ هاي قديمي ايجاد کردند.

:razz: متشکرم

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] یکی از اهنگ زیبایی که ایشون قرار داده بودند از مازیار.

تقدیم به همه دوستان :razz:

از ما و من حذر کن...بر خویش تن نظر کن

Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
محل اقامت: www.ir-dl.ir
سپاس‌های ارسالی: 2151 بار
سپاس‌های دریافتی: 1069 بار
تماس:

پست توسط nt » یک شنبه 8 مهر 1386, 6:49 pm

سلام خدمت کاربران محترم سايت ،‌مديران ،‌مديران ارشد و ادمين عزيز سايت و همه دوستان عزيز و گرامي :razz: :razz: :razz:
خوب مي خواستم که هر چند کوتاه از تمام دوستان به خاطر زحماتي که در اين انجمن مي کشند تشکر کنم و از مهدي عزيز به خاطر لطفي که اين مدت به من داشتن و تو هر زمينه اي کمکي ، چيزي خواستم کوتاهي نکردند و حتي بعضي مشکلاتي که من در PM با ايشون مطرح کردم و کمکم کردند و اين اواخر هم لطف کردند و من را به عنوان مدير ارشد انتخاب کردند (اميدوارم لايق اين درجه باشم) ،‌ منم تو اين مدت سعي کردم هر چند کم پست هاي مفيدي بزنم تا اينکه 1٪ از خوبي ها و لطف و محبت ايشون و بقيه کاربران که اين مدت به من لطف داشتند را جبران کنم.
خوب از Farhad3614 عزيز ديگر مدير سايت هم جا داره که تشکر کنم که تو اين مدت که مجددا به انجمن بازگشتند با حضور خودشان در سايت باعث دلگرمي کاربران شدند و همانند Mahdi1944 عزيز و بقيه کاربران ، مشکلات بقيه اعضا سایت را پاسخ میدهند .

از همکار خوبم Fantoom121, عزيز و از دوستان عزيزم Mehdi2224, Mohsen1001, ghadami2005, Professional, MASTER و....(که الان حضور ذهن ندارم) که تو اين مدت به من لطف داشتند کمال تشکر را دارم.

به امید پیشرفت روز افزون دوستان و انجمن CentralClubs

هميشه شاد و پيروز و سربلند و در پناه حق باشيد. :D

centralclubs = تفاوت 

Old Moderator
Old Moderator
محل اقامت: ..مازندران..
سپاس‌های دریافتی: 75 بار

پست توسط ghadami2005 » یک شنبه 8 مهر 1386, 7:33 pm

بنده هم همينجا از تمام دوستان گلم : ALIAGHAKHAN reza6662 ,fantoom121 , yasser mehdi2224 , fishbed,nt ,master ,majidjon ,ines ,ma3oud ,masoud ,osilatoria robertdeniro ,professional ,sandbadدرود بر ایران ,torabi89 ,f love s ,gigi64, ,jabbarsing ,dibas و اعضاي محترم شوراي نظارت و ادماينهاي عزيز به خاطر لطفی که همیشه به بنده داشتن تشکر ميکنم.امید وارم همواره موفق باشند. :) :) :)

از اقا مجيد هم بسيار ممنونم بنده رو واقعا شرمنده کردن :razz:
"لشگر گوسفندان که توسط يک شير اداره ميشود,ميتواند لشگر شيران را که توسط يک گوسفند اداره ميشود ,شکست دهد."

Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 112 بار
سپاس‌های دریافتی: 367 بار
تماس:

پست توسط Azadi.Isatis » یک شنبه 15 مهر 1386, 8:32 am

من هم در اين جا مي خواستم ابتدا از مهدي جان مدير محترم سايت كه همواره با بچه ها همكاري ميكنند و آنها را در رفع مشكلاتشان ياري ميكنند تشكر كنم
وسپس از nt و master و ديگر دوستاني كه ما را در رسيدن به اهدافمان ياري ميدهند قدر داني نمايم
به اميد روزهايي بهتر :) :)
 برای هر چیز زکاتی است و زکات علم نشر دادن آن است.  

الهی
مرا لیاقت بهشت نیست و طاقت دوزخ نیز ندارم. اکنون تو خود دانی و کرم تو.

Captain II
Captain II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 7 بار
سپاس‌های دریافتی: 264 بار

پست توسط M.Schumacher » دو شنبه 21 آبان 1386, 6:53 pm

با سلام وتشكر از دوستاني كه اين تايپكو ايجاد كردند كه بتونيم در اين تايپك تشكر و قدرداني رو از دوستان بكنيم بدون اينكه فقط سپاس رو بزنيم.
در ابتدا بايد از تموم مديران عزيز و كاربران گرامي كه اطلاعات خودشونو در اختيار بقيه ميذارن تشكر كنم و اينو ازته دل بگم كه انجمن CC به نظر من بهترين انجمن گفتگو هست.
يك تشكر خاص از دوست عزيز و خوبم Mohsen1001 مدير بخش خودرو ميكنم كه با اطلاعات جامع و كاملشون باعث ميشن به اطلاعات بقيه هم افزوده بشه و از اينكه وقت ارزشمندشونو در خدمت به دوستان و كاربران قرار ميدن خيلي خيلي سپاسگذارم و اميدوارم در تموم مراحل زندگي موفق و مويد باشند . :razz:
همچنين از Mahdi1944 مدير محترم سايت كه زحمات بسياري ميكشند و اينقدر نظم و ترتيب در اين انجمن بوجود آوردند هم تشكر و قدرداني ميكنم و براي ايشان هم آرزوي سربلندي و موفقيت دارم.:razz:
به اميد موفقيتهاي بيشتر :razz: :razz:

Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 16 بار
سپاس‌های دریافتی: 209 بار

پست توسط ALIAGHAKHAN » سه شنبه 22 آبان 1386, 12:48 am

دوستان عزيز سلام :)

مدتي از جمعتون دور بودم...اما حالا كه برگشتم ميخوام از يه سري از دوستان تشكر ويژه بكنم.

اول از همه ادمين هاي سايت كه در برقراري محيطي گرم و مفيد نهايت تلاششون رو كردند و ميكنند.

دوم از اون دوست خوبم ghadami2005 كه واقعا براي قسمت موسيقي زحمت ميكشن :razz:

بعد از اون هم دوست خوبم DONLEO و ساير دوستان...

به همه خسته نباشيد ميگم و از زحمات همه قدرداني ميكنم.

موفق باشيد :)
هيچ كس لياقت اشكهاي تو را ندارد و كسي كه اين لياقت را داشته باشد هيچ گاه تو را به گريه نمي اندازد...

Captain I
Captain I
نمایه کاربر
محل اقامت: lovelyle0@yahoo.com
سپاس‌های ارسالی: 6 بار
سپاس‌های دریافتی: 17 بار
تماس:

پست توسط DON LEO » دو شنبه 28 آبان 1386, 3:32 am

سلام خدمت همه دوستان
اول از مديران محترم سايت تشکر مي کنم به خاطر همه زحماتشون
بعد تشکر مخصوص از ALIAGHAKHAN عزيز و DANG3R عزيز به خاطر همه همراهيشون با من
و بعدم تشکر ويژه از MASTER عزيز که واقعا زحمت بزرگي برام کشيد که هيچ وقت فراموش نمي کنم. :razz:
انجمن بسيار خوبي داريم،اميدوارم به همت همه دوستان و تلاش برزگان انجمن،هميشه شاداب و پويا باشه.
بازم از همه دوستان تشکر مي کنم. :razz:
خليج هميشه فارس

Super Moderator
Super Moderator
نمایه کاربر
محل اقامت: ایران
سپاس‌های ارسالی: 8766 بار
سپاس‌های دریافتی: 1710 بار
تماس:

پست توسط MASTER » شنبه 3 آذر 1386, 1:18 am

درود بر شما عزیزان ...

واقعا دلم نیومد نیام و از این عزیزان سپاسگزاری نکنم

واقعا دستتون درد نکنه و خسته نباشید ...

nanox2004, عزیز از طرف همه ی دوستانم در cc از شما قدردانی میکنم

و لازم میدونم از دوستان گرامی دیگرمون چون مهدی و فرهاد عزیز و ghadami2005, DANG3R, akhavan_a, Ma3ouD, Mehdi2224, Reza6662, nt, ALIAGHAKHAN, DON LEO, majidjon13, Fishbed, Ines,

Dahkoo, Fantoom121, Fariborz, gigi64, HRG, kayvan6079, Kingman_62, Mohsen1001, Professional, Saeed1362xp, Sardar, Shahryar, Yasser, osilatoria Achilles , leila , Frogfoot

و تمامی دوستان گرامی که شاید شناسشون رو از قلم انداختم از صمیم قلب سپاسگزاری کنم

به راستی عجب انجمنی داریم !!! :( :) خداوند متعال واسه هممون cc رو نگه داره :-)
شاد زی مهر افزون ...

Super Moderator
Super Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 19718 بار
سپاس‌های دریافتی: 21363 بار

پست توسط SAMAN » یک شنبه 25 آذر 1386, 2:18 pm

سلامی به گرمی گرمای داغ تابستان در این هوای سرد زمستان :razz:

بعد از گذشت چیزی حدود 10 ماه از عضویت من در این سایت شاید کمی دیر باشد که یه تشکر فراتر از سپاس از عزیزانم داشته باشم :D اما حالا فرصت را غنیمت شمرده و قدردانی از سنترال کلوبز بزرگ رو منتی بر خود می دانم. اینجا من واقعا هم چیزهای زیادی یاد گرفتم و هم دوستان زیادی پیدا کردم. :)
از همه عزیزان, دوستان محترمم قدردانی میکنم, کسانی که به هرجهتی نسبت به من لطف و محبت داشتند,کسانی که همراه و همدل بودند نهایت تشکر رو دارم!
قبل از هر چیز از مدیریت سایت Mahdi1944 و آقای Farhad3614 که علی رغم رابطه کم ولی میدیدم که همواره مشکلات کامپیوتری دوستان رو دوش به دوش مهدی حل می کرد! :smile:
از بهترین و برترین دوستانم عالی جنابان
MASTER - Fariborz - Mehdi2224 - gigi64 - Reza6662 - ghadami2005 - Mohsen1001 - Reza 313 - Yasser - Leila - Ines- HRG - Kingman_62 - JASON -kayvan6079 - HRG - Professional - akhavan_a
ازدوستان صمیمی مدیران ارشد Shahryar عزیز و moh-597
و بیشتر از همه از مهربانان, دوستان گرانقدر و ارجمند,
torabi89 - DJ Dani - salar_jetline - AKBAR65 - mach1 - majidjon13 - su-47- bmyazdani
فقط اگر اسم بعضی دوستان رو فراموش کردم شرمنده ام بگذارید به حساب فراموشی و کم حافظه گی من :razz:

تصویر 
پیام حکم قتل خود شنفتن مرا خوشتر بود, از یک تملق به نزد مردمان سفله گفتن!

Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 112 بار
سپاس‌های دریافتی: 367 بار
تماس:

پست توسط Azadi.Isatis » دو شنبه 3 دی 1386, 8:36 am

من نيز در اين جا بر خود لا زم مي دانم تا از تمامي دوستان و مخصوصا مهدي جان و فرهاد جان عزيز تشکر و قدر داني نمايم. :razz: :razz: :razz: :razz:

یه پروانه را با دستات می گیری.
بدش می خوای ببینی زنده هست؟
انگشتاتو باز کنی ....
فرار میکنه.
محکم بگیری....می میره.
دوست داشتن هم یه چیزی مثل پروانه هست

نمي دنم اين دوست داشتن را چگونه بيان کنم :) :) :)
 برای هر چیز زکاتی است و زکات علم نشر دادن آن است.  

الهی
مرا لیاقت بهشت نیست و طاقت دوزخ نیز ندارم. اکنون تو خود دانی و کرم تو.

Super Moderator
Super Moderator
نمایه کاربر
محل اقامت: ایران
سپاس‌های ارسالی: 8766 بار
سپاس‌های دریافتی: 1710 بار
تماس:

پست توسط MASTER » دو شنبه 12 فروردین 1387, 3:45 am

دوستان گرامی و دوست داشتنی درود بر شما ...

ضمن شادباش نوروز ... میخواستم از شخصی از ته دل قدردانی کنم ...

شخصی که نامش را به خاطر برخی دلایل نمیبرم ...

شخصی که در کنار ماست ... در خانه ی سبزمان CENTRAL CLUBS ...

کسی که شب گذشته به من درسی آموخت فراموش نشدنی ... کسی که ... کسی که تنها خودش میداند و من که چه گفت و با من چه کرد ...

یکی از سخنان زیبای او به این قرار بود :

اکثر مشکلات ما انسانها و دلیل اصلی تنهایی ما و ناراحتی ما انسانها در این دنیا به خاطر داشتن انتظار از دیگران است ... اگر ما از کسی انتظار و توقع نداشته باشیم حتی کوچکترین عمل مثبت وی برای ما ارزشمند خواهد بود ... ما اگر احساس میکنیم که از دنیا بدمان میاید نیز به دلیل آن است که بیش از اینکه از خودمان انتظار داشته باشیم از دنیا انتظار داریم <<<

شاید کاملا و واژه به واژه تمامی مطالب بالا به همان شکل گوینده عرض نشد ولی این مطلب بسیار بر من اثر گذاشت ...

و سخنان بسیار زیبای دیگری که این شخص فرهیخته به من آموخت ... که از حوصله ی این پست خارج است ...

دوستان ما انسانها در خیلی مواقع بسیاری مسائل ساده را فراموش میکنیم ... در این هنگام خوشا به سعادت انسانهایی که توسط تلنگر یک دوست واقعی بیدار میشوند ...

من به خودم میبالم ... میبالم ... که در خانه ی سبزمان در کنار هم هستیم ... میبالم که دوستان واقعی چون شما دارم

دوست من ... نامت را نمیگویم چون ...

ولی به هر روی زندگی من را نجات دادی ... سپاسگزارم :) :(
شاد زی مهر افزون ...

Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 176 بار
سپاس‌های دریافتی: 468 بار
تماس:

پست توسط Mehdi2224 » دو شنبه 12 فروردین 1387, 4:12 am

اکثر مشکلات ما انسانها و دلیل اصلی تنهایی ما و ناراحتی ما انسانها در این دنیا به خاطر داشتن انتظار از دیگران است ... اگر ما از کسی انتظار و توقع نداشته باشیم حتی کوچکترین عمل مثبت وی برای ما ارزشمند خواهد بود ... ما اگر احساس میکنیم که از دنیا بدمان میاید نیز به دلیل آن است که بیش از اینکه از خودمان انتظار داشته باشیم از دنیا انتظار داریم <<<

به قول معروف
"" این دنیا نیست ه باید با ما بچرخه ... بلکه ماییم که باید با دنیا بچرخیم ""
MASTER,
از طرف ماهم تشکر کنید :P :P

13 به در خوبی در پی داشته باشید پر دروغ 13 :P

ارسال پست

بازگشت به “سوالات، پيشنهادات و انتقادات”