تشکری فراتر از یک سپاس

سوالات، پيشنهادات و انتقادات خود را درباره انجمن در اين بخش مطرح کنيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

Old Moderator
Old Moderator
محل اقامت: _*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡*̡̡_ _
سپاس‌های ارسالی: 403 بار
سپاس‌های دریافتی: 1073 بار
تماس:

پست توسط Ma3ouD » شنبه 17 فروردین 1387, 4:45 pm

و سپاس ویژه از  
خواستم در این جمع صمیمی و دوست داشتنی از مهدی جان دوست خیلی خوب و مهربانم کمال تشکر و سپاس را داشته باشم.
من در سایت و انجمنم به مشکلات زیادی بر خورده بودم که مهدی جا بدون هیچ منتی و با مهربانی کامل مشکلات من رو رفع و حل نمیودند.
بار ها و بار ها به خودش گفتم که جاش توو بهشته...
مهدی جان ممنون... :)

Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 176 بار
سپاس‌های دریافتی: 468 بار
تماس:

پست توسط Mehdi2224 » شنبه 17 فروردین 1387, 5:33 pm

مسعود به انصاف نگاه کنیم شاید مهدی جزو نوادر روزگار باشه که بدون چشم داشت به همه کمک میکنه. این دوره مثل مهدی کمه . خودش چند تا سایت داره و سرش شلوغه ولی باز به من یاچند تا سایت دیگه که فکر نکنم نیازی به بردن اسمشون باشه کمک میکنه تا راه بیافتن . واقعا وجود افرادی مثله مهدی نعمته خدابرای همه نگرش داره .
ما هم مخلصشیم
انشالله یک روزی جبران زحماتش رو بکنیم :smile: :razz: :P

Captain I
Captain I
نمایه کاربر
محل اقامت: God Knowz
سپاس‌های ارسالی: 212 بار
سپاس‌های دریافتی: 225 بار
تماس:

پست توسط Justice » شنبه 17 فروردین 1387, 8:12 pm

با سلام
منم می خواستم از Mahdi1944 و سایر عزیزانی که در این انجمن کمک می کنند تا سایت رو با نظمی خاص جلو برده و باعث پیشرفت اون بشه تشکر کنم .

تصویر
تصویر

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 72546 بار
سپاس‌های دریافتی: 31545 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » سه شنبه 10 اردیبهشت 1387, 9:27 pm

بنده هم از اين همه لطف دوستان سپاسگزارم :o

اما من هم ميخوام از دوست عزيزي تشکر کنم که در رشد [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] بنده رو ياري دادند و بدون هيچ چشمداشتي فعاليت کردند، ايشون siavash45 عزيز هستند که صميمانه از ايشون سپاسگزارم :razz:
همچنين از ديگر دوستاني که در سايت انگليسي زبان فعاليت ميکنند سپاسگزارم :D
موفق و پيروز باشيد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Captain I
Captain I
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 9 بار
سپاس‌های دریافتی: 113 بار

پست توسط siavash45 » چهار شنبه 11 اردیبهشت 1387, 1:01 pm

از لطف شما آقا مهدي عزيز بسيار سپاسگذارم و خودم را لايق اين تعريف شما نمي دانم , خيلي خوشحال هستم که از سايت پر بار شما استفاده مي کنم و از شما و بقيه اساتيد خوب اين سايت و سايت انگليسي کمال بهره را مي برم . اميدوارم هر روز شاهد پيشرفت اين سايت ها باشيم.

Captain II
Captain II
محل اقامت: تهران
سپاس‌های ارسالی: 1622 بار
سپاس‌های دریافتی: 668 بار
تماس:

پست توسط Ra30ol » جمعه 13 اردیبهشت 1387, 2:12 pm

براي راه انداري يك سايت نياز به كمك داشتم ، خوب كي بهتر از مهدي جان

براش نوشتم سايت مي خوام ،ايشون توضيح داد،نفهميدم دوباره پرسيدم و دوباره توضيح داد ..... :)

شايد بيش از 30 پ ام،ايميل،جيميل ايشون دادند تا بنده تازه متوجه بشم هاست ،دومين ،پهناي باند ، ..... چيه. و كلي نامه ديگه جهت مابقي مسائل..... :o

برام عجيب بود چطور يكي مي تونه اين همه صبر وحوصله ، دقت و اين همه اطلاعات داشته باشه(البته هنوز هم عجيب هست) :shock:

بچگي ها آرزو داشتم مثلا فلان بازيگر يا .... بودم، اما الان آرزو دارم مهدي باشم.(يا حداقل اخلاق و كمي از اطلاعاتشو داشته باشم)

وقتي سوالي پيش مياد كه جوابي براش ندارم ،اين انجمن هست كه مي تونه كمكم كنه، خوب به خاطر انجمن هم بايد از آقا مهدي تشكر كرد.

Major
Major
نمایه کاربر
محل اقامت: در همين نزديكي...
سپاس‌های ارسالی: 48 بار
سپاس‌های دریافتی: 189 بار

پست توسط Masoud » جمعه 13 اردیبهشت 1387, 5:35 pm

سلام!

باز هم طبق معمول ما دير رسيديم!

دلم ميخواد صفحه رو پر از تشكر كنم، ولي حيف هر چي پست دوستان رو ميخونم، ميبينم قبلا سنگ تموم گذاشتن!

از اينجا بودن لذت مي برم، چون دوستان خيلي گلي داره! دوست دارم اسم ببرم ولي حيف مي ترسم بعضي ها رو كه مديونشون هستم رو يادم بره.....

جالبه! منم يه زماني مثل Yahoda دلم ميخواست مثلا فلاني باشم، ولي الان بزرگتر آقا مهدي نميبينم :smile: ايول!

خودتون هم نميدونيد كه چقدر گليد! :razz: :o :smile:
تصویر

Super Moderator
Super Moderator
نمایه کاربر
محل اقامت: ایران
سپاس‌های ارسالی: 8766 بار
سپاس‌های دریافتی: 1710 بار
تماس:

پست توسط MASTER » سه شنبه 25 تیر 1387, 3:44 pm

دوستان گرمی درود بر شما ...

وظیفه ی خودم دونستم از برخی دوستان گرامی و فرهیخته برای زحمات فراوانشان از طرف همه ی دوستان گرانقدر سپاسگزاری کنم ... :razz:

یقینا همه ی دوستان شاهد زحمات SadafG گرامی هستند ... از صمیم قلب به ایشان خسته نباشید عرض میکنم

و نیز سپاس گزارم از دوستان مدیران گرامی جناب آقای فریبرز و مهدی عزیز و شهریار گرامی :razz:

وهمچنین دوستانی چون jabbar sing و Professional که به حق زحمات فراوانی در بخش تلفن همراه میکشند

ونیز سپاس خدمت مدیران لایقی چون kayvan6079, Leila,, ghalamman, HRG, Ines , Dahkoo, moh-597, Reza 313, Saeed1362xp, Yasser

و همچنین سپاس خدمت دوستان متخصص و گرانقدرمون Frogfoot عزیز

سپاس دیگر خدمت دوستانی چون Justice و naghme و Negar.int و njmh و yasermym و Irachem و ...
:razz:

در آخر از همه ی دوستانی که نامشان را نیاوردم عذرخواهی میکنم

در آخر هم شعار همیشگی MASTER

We love CentralClubs
:)
شاد زی مهر افزون ...

Super Moderator
Super Moderator
نمایه کاربر
محل اقامت: ایران
سپاس‌های ارسالی: 8766 بار
سپاس‌های دریافتی: 1710 بار
تماس:

Re: تشکری فراتر از یک سپاس

پست توسط MASTER » جمعه 28 فروردین 1388, 3:54 am

درود بیپایان به همه ی یاران گرامی
ضمن سپاس از همه ی یاران کوشا و زحمتکش خانه ی سبزمان که از آوردن نام همه ی ایشان به دلیل احتمال از قلم انداختن حتی 1 نفر خودداری مینمایم , وظیفه ی خود دانستم که سپاسی ویژه از یار بسیار ارزشمند خانه ی سبزمان    از سوی همه ی شما عزیزان به عمل آورم.
ایشان با مطالب کمیاب و دانش بالا در زمینه های مربوط به تاریخ و زبانشناسی و ... علاوه بر بالا بردن سطح دانش کاربران و پارسی زبانان انجمن را در این زمینه بسیار پربارتر نموده اند :razz:

به امید پیروزی و سلامتی برای شما یاران گرامی :razz:
شاد زی مهر افزون ...

Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 1043 بار
سپاس‌های دریافتی: 3151 بار

پست توسط Mardaviz » جمعه 28 فروردین 1388, 9:25 pm

درود
بنده خودم را لایق این همه ستایش نمیدانم.
هرچه بوده در اثر حمایتها و گاهی شکیبایی دوستان گرامی ام جناب مهدی[سر گرداننده محترم] و دوست اهل ادبم جناب masterبوده است.
یاران دیگر نیز هر یک به نوبه خود بنده را تشویق نمودند.که از آوردن نام هایشان خودداری مینمایم.
به امید هر چه پر بار تر شدن سایت.(بنده به نوبه خود وظیفه ام را به بهترین نحو در چارچوب قوانین انجام خواهم داد.باشدکه راه آینده را درست ترسیم کنیم)

مرداویز.م
Work hard in silence
Let your success
Be your noise

Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 1938 بار
سپاس‌های دریافتی: 1909 بار

پست توسط pedmehr » جمعه 28 فروردین 1388, 9:54 pm

من هم واقعا یه تشکر ویژه از جناب مردوایز باید بکنم ... مطالبشون در زمینه ادبیات و زبان فارسی خیلی ارزشمنده ... و مسلم هست که با

شکیبایی و علمی بالا تهیه شده .
در روح و جان من میمانی ای وطن

Captain II
Captain II
نمایه کاربر
محل اقامت: کرج پلاک 43!
سپاس‌های ارسالی: 6678 بار
سپاس‌های دریافتی: 12046 بار
تماس:

پست توسط Mohammad 1985 » شنبه 19 اردیبهشت 1388, 3:52 pm

تشکر ویژه ای دارم از دوست بسیار عزیزمMardaviz, گرامی به دلیل پستهای بسیار عالی و خوبشون در ضمینه تاریخ فرهنگ و زبان پارسی :razz:
به همه سياستمداران مشکوک باش.
جکسون براون

ارسال پست

بازگشت به “سوالات، پيشنهادات و انتقادات”