تشکری فراتر از یک سپاس

سوالات، پيشنهادات و انتقادات خود را درباره انجمن در اين بخش مطرح کنيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 4495 بار
سپاس‌های دریافتی: 4293 بار
تماس:

Re: تشکری فراتر از یک سپاس

پست توسط Reza6662 » یک شنبه 16 خرداد 1389, 10:04 am

سلام بر همگي دوستان
اميدوارم تعطيلات آخر هفته خوبي را در كنار خانواده گذرانده و لذت كافي برده باشيد.

همين جا خواستم بدون شرح و توضيح اضافه از پست هاي خوب دوستان: agenis1، sinaset، HORLIKAN قدرداني بكنم؛ چه بدون اين نوشتارها و مطالب ارسالي اين دوستان، سايت تقريبن رونقي نداشت. در كنار اين دوستان، بابت مطالب تاليفي - ترجمه اي دوستان خوبم آقاي SAMAN ، Shahryar و CAPTAIN PILOT (آقاي رامين)، همچنين از توضيحات دقيق، فني و مستند دوست ديگرم Keyvan 6079 و البته نوشتارهاي طنز و خواندني دوست گرامي آقاي Mil@d ، عكسهاي ديدني bill.goldberg و ساير دوستان محترمي كه اكنون در خاطرم نيستند، به نيابت از تمامي كاربران و افرادي كه اين مطالب رو خوانده و بهره برده اند، سپاسگزاري ويژه دارم.
 [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]    

Captain I
Captain I
نمایه کاربر
محل اقامت: کرمان/رفسنجان
سپاس‌های ارسالی: 10771 بار
سپاس‌های دریافتی: 12373 بار
تماس:

پست توسط AGeNiS1 » یک شنبه 16 خرداد 1389, 11:51 am

با سلام خدمت دوستان
من هم از همه ی عزیزان این سایت مخصوصا مدیر محترم سایت ا قا مهدی و باقی مدیران و کاربران عزیز تشکر میکنم که باعث شدید من به عنوان یکی از تازه واردان این سایت با این محیط دوستانه و علمی آشنا بشم و و مطالبی سودمند رو دریافت کنمتصویر
باز هم از همه ی شما سپاس گزارمتصویرتصویرتصویرتصویرتصویر
ببین و بخند!اگـه شاخی شَـکّ ندارم که گـاوی... اگه فکر میکنی خیلی بالایـی بیزحمت یه چندتـا موز بنداز پایین ... اگـه شیـری با کیکمیخوریـمـت ... اگه پرچمت بالاسـت بیزحمت دستـمالـو بگیر پـــرچــــم مارو هم تمیـز کن!
خدایا!همه مریضا رو شِفا بده!

Moderator
Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 14348 بار
سپاس‌های دریافتی: 14921 بار

پست توسط oweiys » یک شنبه 16 خرداد 1389, 2:48 pm

بنده هم به نوبه خود از دوست خوبمان SHAHRAM تشکر می کنم که بسیار مسلط به رایانه هستند و کمتر موضوعی در این ضمینه وجود دارد که ایشان از آن مطلع نباشند و همانند سینا بی هیچ چشم داشتی جواب بچه ها رو می دهند.
به شخصه معتقدم ترجمه های سامان به ما انرژی می دهد که حتی باعث می شود در کوران امتحانات هم به فکر ترجمه و دادن مقاله باشم!

Captain I
Captain I
نمایه کاربر
محل اقامت: IRAN
سپاس‌های ارسالی: 2141 بار
سپاس‌های دریافتی: 7624 بار
تماس:

پست توسط HORLIKAN » پنج شنبه 3 تیر 1389, 7:50 pm

با سلام خدمت اصحاب سنترال بزرگ

نيت من از اين پست فقط يه ياداوري بود:

ياداوري زماني كه سنترال به عنوان يك سايت نو پا شروع به كار كرد و يواش يواش ريشه در دل مردم دواند.
تا جايي كه امروز به عنوان يك سايت جامع معرفي ميشود.

و اين بي انصافيه كه زحمات ريس بزرگ و هم پيمانانش را در نظر نگيريم.

تشكري بي پايان خدمت تمام ياران سنترال :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
بزرگ ترين گناه ترس است .

امام علي (عليه السلام)

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 9178 بار
سپاس‌های دریافتی: 20969 بار
تماس:

پست توسط sinaset » چهار شنبه 23 تیر 1389, 4:15 pm

با سلام خدمت تمامی سنترالی ها عزیز و محترم

من هم لازم دانستم که از همه دوستانه سنترالی که از سال 1384 تا به امروز 1389 فعالیت کردن و می کنند و در اینده خواهند کرد ،تشکر و قدارنی فراوانی را به عمل اورم تصویرتصویرتصویرتصویر

از این رو بعضی از اسامی این سری کاربران زحمت کش و بعضآ قدیمی و جدید را گرداوری کرده ام (شاید به نوعی قدر دانی کوچیک.)

(بدونه اولویت)
sokuteasemuni،SAMAN،iran12345،@lirez@،agenis1،مستور،Mil@d،Ruozbeh،HORLIKAN،CAPTAIN PILOT،SHAHRAM،Shahryar،yasermym،saied tomcat،oweiys،oweiys،shola،كيارش،Morteza313،Achilles،SORENA،MASTER،Professional،Mohsen1001،Dr.Akhavan،Fariborz،H@med،Reza 313،moh-597،kayvan6079،hamed_713،Capello،RAHVAR،N@VID،دختر خسته،آرمان،Mahdi Mahdavi،Mohammad 1985،nt,noora،, azeRilA  ...................................(و بیش از 10 ها و شاید 100 ها تن دیگر)  اینجا جا دارد که از اقا مهدی بدلیلی چرخاندن انجمن به مدت حدودآ 5 سال ،تشکر وِیژ کرد تصویر تصویر تصویر

با تشکر عضو کوچیکی از خانواده سنترالی.
"قرآن"(کلام خدا) ...راه سعادت و خوشبختی.

Rookie Poster
Rookie Poster
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 27 بار

پست توسط MZN84 » چهار شنبه 19 آبان 1389, 11:02 am

تو یه انجمن دیگه بودم تازه فهمیدم سنترال چه جاییه!
قربون همتون بشم.
خیلی خوشحالم که برگشتم به سنترال کلوب!
مرسی مرسی!
اشک تو چشمام حلقه زده!
---------------------------
جدی بود یا شوخی بود!
چقدر وحشتناک بود!

Major
Major
نمایه کاربر
محل اقامت: ایران از شرق تا غرب و از شمال تا جنوب
سپاس‌های ارسالی: 1369 بار
سپاس‌های دریافتی: 1309 بار

پست توسط امیر جمالی » چهار شنبه 19 آبان 1389, 2:01 pm

سلام خاضعانه و خالصانه به همه دوستان سنترال.

من نیز به نوبه خودم لازم میبینم از همه دوستانی که در این مجموعه تلاش میکنند و با پستها و موضوعات خوب وعلمیشون به این کلوب رونق میدن تشکر ویژه داشته باشم .بار علمی این سایت اینقدر زیاده که هر وقت دستگاه رو روشن میکنم اولین سایتی رو که بازدید میکنم این سایته و تا حالا چیزای زیادی یاد گرفتم که تا امروز فرصت فکر کردن بهشون رو نداشتم.
از مدیر سایت و همه دوستانی که خالصانه در این سنترال ذکات علمشون رو به همه میدن تشکر میکنم .
به امید بهروزی و تندرستی و موفقیت همه دوستان سنترالی . تصویرتصویرتصویر
اللهم عجل لولیک الفرج

Major II
Major II
نمایه کاربر
محل اقامت: تهران
سپاس‌های ارسالی: 1080 بار
سپاس‌های دریافتی: 3412 بار

پست توسط dolphine » چهار شنبه 19 آبان 1389, 2:38 pm

تصویرمنم از همه عزیزانی که تو سنترال هستن و کلی به معلوماتم از هر لحاظی افزودن کمال سپاسگذاری رو دارم. تصویر
==========================================
==========================================
[HIGHLIGHT=#d8d8d8][FONT=Microsoft Sans Serif] هر کسی که از ترس شرش مورد احترام دیگران است .... از امت من نیست .  
[HIGHLIGHT=#d8d8d8][FONT=Microsoft Sans Serif]   
[HIGHLIGHT=#d8d8d8][FONT=Microsoft Sans Serif] پیامبر اکرم (ص)  

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 70689 بار
سپاس‌های دریافتی: 31278 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » شنبه 28 اسفند 1389, 2:57 am

سلام دوستان عزيرم :D

مدتي هست به علت مشغله کاري وقت کافي براي خواندن و تشکر کردن از پستهاي ارزشمند دوستان عزيزم رو نداشتم که باعث گله‌ي برخي از شما دوستان هم شده بود، خواستم به اين وسيله از زحمات ارزشمند همه‌ي دوستاني که با ارسالهاي زيباي خودشون به رونق و ارتقاي انجمن خودشون کمک کردند تشکر و سپاسگزاري کنم :razz:

اين زحمات هم براي ما و هم اگر براي رضاي خدا باشه براي خدا ارزشمند هست :razz:

در پناه حق سربلند و پيروز باشيد :razz:
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Captain II
Captain II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 4134 بار
سپاس‌های دریافتی: 2138 بار

Re: ترين هاي سنترال

پست توسط interceptor » دو شنبه 6 تیر 1390, 1:04 am

خاطر پست های زیاد در رابطه با گردآوری اطلاعات نظامی گذشته و موجود ، حضور فعال در تاپیک های مربوط به تسلیحات ساخت ایران (به ویژه جنگنده) و ارایه پیشنهادات بعضن مناسب و قابل تامل ، حمایت همه جانبه و ایجاد خوشبینی به صنایع دفاعی داخل ، پاسخ دادن به سوالات کاربران دیگر در رابطه با همین موارد ، تلاش های پیگیر ایشان که نیازمند صرف وقت و هزینه زیاد است .

جناب saman azizi به اعتقاد شخصی بنده ، یکی از مفید ترین کاربران سایت دست کم در مورد ارایه راهکار ها و ایده های خوب در طراحی و ساخت اجزا و زیرسیستم های جنگنده های تولید داخل می باشند. البته با اجازه از کاربران ریشه ای و مدیران محترم سایت!  
  saman azizi   
 تصویر  
[HIGHLIGHT=#d7e3bc]حکایت این تصویر رو هم که نفهمیدیم چیه ؟!

هر چند ماها کاره ای نیستیم(حداقل از خودم مطمئنم) ولی شاید یک مسئولی حواسش پرت شد، دستش رفت رو کیبورد اومد اینجا ، یابه هرصورت دیگه ای به این تاپیک ها سری زد و شاید شاید مورد استفاده قرار گرفت ، به هر حال وظیفه ما هم هست که هرچند مقامی نداریم و نظرات مان شاید اهمیتی نداشته باشه ولی دست روی دست گذاشتن فایده ای نداره و اینکه یک کاری کرده باشیم و تیری انداخته باشیم طوری که وجدان مان راحت باشه.        

Captain II
Captain II
نمایه کاربر
محل اقامت: ايران....از خزر تا خليج هميشه فارس
سپاس‌های ارسالی: 1224 بار
سپاس‌های دریافتی: 1159 بار
تماس:

پست توسط big-man » یک شنبه 26 تیر 1390, 12:39 am

میخاستم از دوست گرامیمون آقای Free man به خاطر داستانکهای مفیدی که توی سایت گذاشتن تشکر کنم....

بنده امشب این تاپیک رو دیدم و از اینکه مدتها از وجود چنین تاپیکی بی خبر بودم افسوس میخورم.....

بازهم از زحمات آقای free man از صمیم قلب تشکر میکنم. . . امیدوارم همچنان داستانکهاش ادامه داشته باشن

topic-t9349-672.html
خدایا ...!

نیازی به زمین لرزه نیست ...!

کاخِ آرزوهای این مردم به تلنگری هم فرو میریخت ...!!!

Major I
Major I
نمایه کاربر
محل اقامت: _̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l شیراز
سپاس‌های ارسالی: 5009 بار
سپاس‌های دریافتی: 2658 بار

پست توسط HESAM-007 » دو شنبه 27 تیر 1390, 7:45 pm

تشکری فراتر از یک سپاس
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

ارسال پست

بازگشت به “سوالات، پيشنهادات و انتقادات”