سوالات، پيشنهادات و انتقادات خود را درباره انجمن در اين بخش مطرح کنيد
Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
4105

تشکر کرده: 236 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 11 بهمن 1384 18:16

آرشيو سپاس: 4693 مرتبه در 898 پست

Re: تشکری فراتر از یک سپاس

توسط Reza6662 » يکشنبه 16 خرداد 1389 09:04

سلام بر همگي دوستان
اميدوارم تعطيلات آخر هفته خوبي را در كنار خانواده گذرانده و لذت كافي برده باشيد.

همين جا خواستم بدون شرح و توضيح اضافه از پست هاي خوب دوستان: agenis1، sinaset، HORLIKAN قدرداني بكنم؛ چه بدون اين نوشتارها و مطالب ارسالي اين دوستان، سايت تقريبن رونقي نداشت. در كنار اين دوستان، بابت مطالب تاليفي - ترجمه اي دوستان خوبم آقاي SAMAN ، Shahryar و CAPTAIN PILOT (آقاي رامين)، همچنين از توضيحات دقيق، فني و مستند دوست ديگرم Keyvan 6079 و البته نوشتارهاي طنز و خواندني دوست گرامي آقاي Mil@d ، عكسهاي ديدني bill.goldberg  و ساير دوستان محترمي كه اكنون در خاطرم نيستند، به نيابت از تمامي كاربران و افرادي كه اين مطالب رو خوانده و بهره برده اند، سپاسگزاري ويژه دارم.
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Captain I

Captain I

نماد کاربر
1851

تشکر کرده: 247 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 23 اسفند 1388 15:42

کرمان/رفسنجان

آرشيو سپاس: 13002 مرتبه در 1657 پست

توسط AGeNiS1 » يکشنبه 16 خرداد 1389 10:51

با سلام خدمت دوستان
من هم از همه ی عزیزان این سایت مخصوصا مدیر محترم سایت ا قا مهدی و باقی مدیران و کاربران عزیز تشکر میکنم که باعث شدید من به عنوان یکی از تازه واردان این سایت با این محیط دوستانه و علمی آشنا بشم و و مطالبی سودمند رو دریافت کنم
باز هم از همه ی شما سپاس گزارم

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
اگـه شاخی شَـکّ ندارم که گـاوی... اگه فکر میکنی خیلی بالایـی بیزحمت یه چندتـا موز بنداز پایین ... اگـه شیـری با کیکمیخوریـمـت ... اگه پرچمت بالاسـت بیزحمت دستـمالـو بگیر پـــرچــــم مارو هم تمیـز کُن

Moderator

Moderator

نماد کاربر
1606

تشکر کرده: 263 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 8 مهر 1388 23:15

آرشيو سپاس: 15889 مرتبه در 1490 پست

توسط oweiys » يکشنبه 16 خرداد 1389 13:48

بنده هم به نوبه خود از دوست خوبمان  SHAHRAM تشکر می کنم که بسیار مسلط به رایانه هستند و کمتر موضوعی در این ضمینه وجود دارد که ایشان از آن مطلع نباشند و همانند سینا بی هیچ چشم داشتی جواب بچه ها رو می دهند.
به شخصه معتقدم ترجمه های سامان به ما انرژی می دهد که حتی باعث می شود در کوران امتحانات هم به فکر ترجمه و دادن مقاله باشم!

Captain I

Captain I

نماد کاربر
1921

تشکر کرده: 23 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 24 فروردین 1389 20:01

IRAN

آرشيو سپاس: 8506 مرتبه در 1646 پست

توسط HORLIKAN » پنج شنبه 3 تیر 1389 18:50

با سلام خدمت اصحاب سنترال بزرگ

نيت من از اين پست فقط يه ياداوري بود:

ياداوري زماني كه سنترال به عنوان يك سايت نو پا شروع به كار كرد و يواش يواش ريشه در دل مردم دواند.
تا جايي كه امروز به عنوان يك سايت جامع معرفي ميشود.

و اين بي انصافيه كه زحمات ريس بزرگ و هم پيمانانش را در نظر نگيريم.

تشكري بي پايان خدمت تمام ياران سنترال :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
بزرگ ترين گناه ترس است .

امام علي (عليه السلام)

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
6116

تشکر کرده: 1638 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 26 آذر 1387 16:20

آرشيو سپاس: 11653 مرتبه در 2024 پست

توسط sinaset » چهارشنبه 23 تیر 1389 15:15

با سلام خدمت تمامی سنترالی ها عزیز و محترم

من هم لازم دانستم که از همه دوستانه سنترالی که از سال 1384 تا به امروز 1389 فعالیت کردن و می کنند و در اینده خواهند کرد ،تشکر و قدارنی فراوانی را به عمل اورم

از این رو بعضی از اسامی این سری کاربران زحمت کش و  بعضآ قدیمی و جدید را گرداوری کرده ام (شاید به نوعی قدر دانی کوچیک.)

(بدونه اولویت)
sokuteasemuni،SAMAN،iran12345،@lirez@،agenis1،مستور،Mil@d،Ruozbeh،HORLIKAN،CAPTAIN PILOT،SHAHRAM،Shahryar،yasermym،saied tomcat،oweiys،oweiys،shola،كيارش،Morteza313،Achilles،SORENA،MASTER،Professional،Mohsen1001،Dr.Akhavan،Fariborz،H@med،Reza 313،moh-597،kayvan6079،hamed_713،Capello،RAHVAR،N@VID،دختر خسته،آرمان،Mahdi Mahdavi،Mohammad 1985،nt,noora،, azeRilA
و...................................(و بیش از 10 ها و شاید 100 ها تن دیگر)
در اینجا جا دارد که از اقا مهدی بدلیلی چرخاندن انجمن به مدت حدودآ 5 سال ،تشکر وِیژ کرد

با تشکر عضو کوچیکی از خانواده سنترالی.
"قرآن"(کلام خدا) ...راه سعادت و خوشبختی.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب sinaset تشکر کرده اند:
yasermym, oweiys, wild-bear, CAPTAIN PILOT, dolphine, Mahdi Mahdavi, noora, Reza6662, shola, SAMAN, AGeNiS1, SHAHRAM, @lirez@, Shahryar, moh-597, azeRilA, ARafiee, Ruozbeh, mohammad1365, nt, MASTER, Mahdi1944, رونین, HORLIKAN, FARSHAD.ADL, kayvan6079

Rookie Poster

Rookie Poster

نماد کاربر
22

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 10 مرداد 1386 04:12

آرشيو سپاس: 32 مرتبه در 7 پست

توسط MZN84 » چهارشنبه 19 آبان 1389 11:02

تو یه انجمن دیگه بودم تازه فهمیدم سنترال چه جاییه!
قربون همتون بشم.
خیلی خوشحالم که برگشتم به سنترال کلوب!
مرسی مرسی!
اشک تو چشمام حلقه زده!
---------------------------
جدی بود یا شوخی بود!
چقدر وحشتناک بود!

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب MZN84 تشکر کرده اند:
noora, ARafiee, kayvan6079, oweiys, wild-bear, رونین, javadfakoori, MASTER, Mahdi1944, sinaset, FARSHAD.ADL, dolphine, AGeNiS1, Shahryar, CAPTAIN PILOT, SAMAN, mohammad1365

Major

Major

نماد کاربر
325

تاريخ عضويت

شنبه 13 شهریور 1389 12:40

ایران از شرق تا غرب و از شمال تا جنوب

آرشيو سپاس: 1498 مرتبه در 281 پست

توسط امیر جمالی » چهارشنبه 19 آبان 1389 14:01

سلام خاضعانه و خالصانه به همه دوستان سنترال.

من نیز به نوبه خودم  لازم میبینم از همه دوستانی که در این مجموعه تلاش میکنند و با پستها و موضوعات خوب وعلمیشون به این کلوب رونق میدن تشکر ویژه داشته باشم .بار علمی این سایت اینقدر زیاده که هر وقت دستگاه رو روشن میکنم اولین سایتی رو که بازدید میکنم این سایته و تا حالا چیزای زیادی یاد گرفتم که تا امروز فرصت فکر کردن بهشون رو نداشتم.
از مدیر سایت و همه دوستانی که خالصانه در این سنترال ذکات علمشون رو به همه میدن تشکر میکنم .
به امید بهروزی و تندرستی و موفقیت همه دوستان سنترالی .
اللهم عجل لولیک الفرج

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب امیر جمالی تشکر کرده اند:
sinaset, @lirez@, nt, victory67, ARafiee, رونین, CAPTAIN PILOT, HORLIKAN, Mahdi1944, oweiys, wild-bear, AGeNiS1, mohammad1365, MASTER, Shahryar, SAMAN, FARSHAD.ADL, noora, kayvan6079

Major II

Major II

نماد کاربر
656

تاريخ عضويت

چهارشنبه 9 تیر 1389 12:11

تهران

آرشيو سپاس: 3782 مرتبه در 550 پست

توسط dolphine » چهارشنبه 19 آبان 1389 14:38

منم از همه عزیزانی که تو سنترال هستن و کلی به معلوماتم از هر لحاظی افزودن کمال سپاسگذاری رو دارم.
==========================================
==========================================
                  هر کسی که از ترس شرش مورد احترام دیگران است .... از امت من نیست .

پیامبر اکرم (ص)

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب dolphine تشکر کرده اند:
victory67, امیر جمالی, رونین, CAPTAIN PILOT, ARafiee, Mahdi1944, oweiys, achachi98, AGeNiS1, mohammad1365, wild-bear, Shahryar, SAMAN, MASTER, noora, kayvan6079, FARSHAD.ADL, sinaset, nt

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15462

تشکر کرده: 10167 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » شنبه 28 اسفند 1389 02:57

سلام دوستان عزيرم  :D

مدتي هست به علت مشغله کاري وقت کافي براي خواندن و تشکر کردن از پستهاي ارزشمند دوستان عزيزم رو نداشتم که باعث گله‌ي برخي از شما دوستان هم شده بود، خواستم به اين وسيله از زحمات ارزشمند همه‌ي دوستاني که با ارسالهاي زيباي خودشون به رونق و ارتقاي انجمن خودشون کمک کردند تشکر و سپاسگزاري کنم  :razz:

اين زحمات هم براي ما و هم اگر براي رضاي خدا باشه براي خدا ارزشمند هست  :razz:

در پناه حق سربلند و پيروز باشيد  :razz:
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Captain II

Captain II

نماد کاربر
509

تاريخ عضويت

شنبه 13 آذر 1389 00:07

آرشيو سپاس: 2572 مرتبه در 393 پست

Re: ترين هاي سنترال

توسط interceptor » دوشنبه 6 تیر 1390 00:04

به خاطر پست های زیاد در رابطه با گردآوری اطلاعات نظامی گذشته و موجود ، حضور فعال در تاپیک های مربوط به تسلیحات ساخت ایران (به ویژه جنگنده) و ارایه پیشنهادات بعضن مناسب و قابل تامل ، حمایت همه جانبه و ایجاد خوشبینی به صنایع دفاعی داخل ، پاسخ دادن به سوالات کاربران دیگر در رابطه با همین موارد ، تلاش های پیگیر ایشان که نیازمند صرف وقت و هزینه زیاد است .

جناب saman azizi به اعتقاد شخصی بنده ، یکی از مفید ترین کاربران سایت دست کم در مورد ارایه راهکار ها و ایده های خوب در طراحی و ساخت اجزا و زیرسیستم های جنگنده های تولید داخل می باشند. البته با اجازه از کاربران ریشه ای و مدیران محترم سایت!

saman azizi

حکایت این تصویر رو هم که نفهمیدیم چیه ؟!

هر چند ماها کاره ای نیستیم(حداقل از خودم مطمئنم) ولی شاید یک مسئولی حواسش پرت شد، دستش رفت رو کیبورد اومد اینجا ، یابه هرصورت دیگه ای به این تاپیک ها سری زد و شاید شاید مورد استفاده قرار گرفت ، به هر حال وظیفه ما هم هست که هرچند مقامی نداریم و نظرات مان شاید اهمیتی نداشته باشه ولی دست روی دست گذاشتن فایده ای نداره و اینکه یک کاری کرده باشیم و تیری انداخته باشیم طوری که وجدان مان راحت باشه.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب interceptor تشکر کرده اند:
wild-bear, Mahdi1944, HORLIKAN, Delta Force, ASHKAN95, AGeNiS1, un4given.1991, امیر جمالی, SAMAN, FARSHAD.ADL, oweiys, CAPTAIN PILOT

Captain II

Captain II

نماد کاربر
1115

تشکر کرده: 12 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 3 آبان 1386 15:56

ايران....از خزر تا خليج هميشه فارس

آرشيو سپاس: 1294 مرتبه در 446 پست

توسط big-man » شنبه 25 تیر 1390 23:39

میخاستم از دوست گرامیمون آقای Free man به خاطر داستانکهای مفیدی که توی سایت گذاشتن تشکر کنم....

بنده امشب این تاپیک رو دیدم و از اینکه مدتها از وجود چنین تاپیکی بی خبر بودم افسوس میخورم.....

بازهم از زحمات آقای free man از صمیم قلب تشکر میکنم. . . امیدوارم همچنان داستانکهاش ادامه داشته باشن

topic-t9349-672.html
خدایا ...!

نیازی به زمین لرزه نیست ...!

کاخِ آرزوهای این مردم به تلنگری هم فرو میریخت ...!!!

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب big-man تشکر کرده اند:
SAMAN, امیر جمالی, CAPTAIN PILOT, FARSHAD.ADL, Mohammad 1985, Persian Cat, HESAM-007, Present, interceptor

Major I

Major I

نماد کاربر
388

تشکر کرده: 6 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 7 فروردین 1390 20:26

_̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l شیراز

آرشيو سپاس: 2968 مرتبه در 352 پست

توسط HESAM-007 » دوشنبه 27 تیر 1390 18:45

تشکری فراتر از یک سپاس

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب HESAM-007 تشکر کرده اند:
FARSHAD.ADL

قبليبعدي