تشکری فراتر از یک سپاس

سوالات، پيشنهادات و انتقادات خود را درباره انجمن در اين بخش مطرح کنيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

Major I
Major I
نمایه کاربر
محل اقامت: _̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l شیراز
سپاس‌های ارسالی: 5009 بار
سپاس‌های دریافتی: 2658 بار

Re: تشکری فراتر از یک سپاس

پست توسط HESAM-007 » دو شنبه 27 تیر 1390, 7:55 pm

داشتم یه چرخی توی انجمن های دیگه میزدم که دیدم در بسیاری از انجمن ها و تاپیک هایشان، کاربران مدام در حال درگیری های لفظی اند و جالب تر و تاسف بارتر اینکه در بسیاری موارد خود مدیران یک طرف دعواها و فحش دادن ها بودند و اونوقت بود که به ارزش کاربران و مدیران سنترال بیشتر پی بردم
و بر عقیده خودم بیشتر استوار شدم که:

هیچ جا سنترال خودمون نمیشه

جا داره از تمام مدیران سایت از جمله SHAHRAM، oweiys، CAPTAIN PILOT، Mahdi1944 و... و تمام کاربران عزیز صمیمانه تشکر کنم تصویرتصویرتصویرتصویر

موفق باشیدتصویر
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

Junior Poster
Junior Poster
سپاس‌های ارسالی: 131 بار
سپاس‌های دریافتی: 109 بار

پست توسط Mohsen1441 » سه شنبه 28 تیر 1390, 9:59 pm

سلام به همه دوستان تصویر

از نظر من بیشترین کسی که برای این انجمن و برای افرادش زحمت کشید و زکات علمش رو پرداخت کرد، دوست و استاد عزیزم آقا مهدی هستند.

البته ناگفته نماند بقیه دوستان هم مثل اعضای شورا یا عزیزان مدیر خیلی برای سایت زحمت کشیدند ...

صمیمانه از همشون تشکر می کنم و براشون آرزوی موفقیت و سربلندی دارم ... تصویر

یا مهدی تصویر
الهم عجل لولیک الفرج

Commander
Commander
نمایه کاربر
محل اقامت: DE - CZE
سپاس‌های ارسالی: 39753 بار
سپاس‌های دریافتی: 34082 بار
تماس:

پست توسط CAPTAIN PILOT » شنبه 12 شهریور 1390, 2:11 am

درود و عرض ادب خدمت دوستان و کاربران گرامی تصویر تصویر

ساعات پایانی امشب مصادف بود با یک اتفاق بسیار مسرت بخش و غیر منتظره که اکثر کاربران قدیمی و حاضر در سنترال نیز با رویت آن بسیار خوشحال گردیدند. استاد بزرگوار و تعیین کننده بخش اعظمی از مسیر علمی رو به پیشرفت سنترال عزیز, پس از مدت ها غیبت (حدود 1 سال و 6 روز!) مجددا"   خانه نارنجی حاضر گردیدند و با این عمل موجبات خوشحالی و حیرت یکایک کاربران را فراهم نمودند.  

تصویر   تصویر 
جناب [COLOR=#7030a0]Fariborz  گرامی از جمله قدیمی ترین مدیران و پایه گذاران شورای نظارت سایت میباشند. همچنین مقالات ترجمه شده ایشان و مخصوصا تاپیک (گربه های ایرانی) همواره به عنوان یک مرجع در فضای مجازی فارسی میدرخشند. استاد بزرگوار بنده به نمایندگی از جانب سایر دوستان گرامی, بازگشت مجدد شما را تبریک عرض مینمایم و امیدواریم این بازگشت همچون گذشته تداعی گر روزهای پیشین و افتخار آفرین سنترال عزیز باشد.
تصویر تصویر
  When once you have tasted Flight, you will forever walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you will always long to return

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

Major
Major
نمایه کاربر
محل اقامت: تهران
سپاس‌های ارسالی: 157 بار
سپاس‌های دریافتی: 903 بار

پست توسط Top Speed » شنبه 12 شهریور 1390, 2:32 am

پست کاپتان جان رو خوندم منم بازگشت جناب فریبرز رو تبریک میگم.وجود بزرگوارانی چون شما و ایشون ههستش که هر لحظه از فعالیتم توی سایت لذت میبرم و مایه مباهات بنده هستش که عزیزانی چون شما همراه شدم.واقعا خودم رو لایق این موهبت نمیدونم.

همچنین میخواستم تشکری بسیار فراتر و ماورای یک سپاس از کاپتان جان بکنم ایشون همواره و همیشه با اون وقار و متانت خاصشون همیشه پشت سر من بودند و هنوزم بزرگ ترین دوست خودم رو در این سایت کاپتان عزیز میدونم.
و همینطور جناب مهدی 1944 که مدیریت فوق العاده ای دارند . تا به حال بدون اغراق با نظم ترین سایتی که دیدم اینجا بوده.
همچنین دوستان عزیزی مثل:hesam007 و ASHKAN95 و خیلی از دوستان دیگه...
با آرزوی سلامت و موفقیت روز افزون برای شما.دوست دار شما:مهدی Top Speed
:razz:
تصویر
تصویر
تصویر
[FONT=Comic Sans MS]>>>>>::::::::::::::::::::Top Speed::::::::::::::::::::<<<<< 
[FONT=Comic Sans MS].................................................................. 
معرفی اتومبیل های سوپر اسپرت همراه با عکس اینجا...

Super Moderator
Super Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3021 بار
سپاس‌های دریافتی: 4752 بار

پست توسط Mahdi Mahdavi » دو شنبه 21 شهریور 1390, 3:02 am

تصویرتشکری فراتر از یک سپاس.تصویر
پس از تشکر از تمام مدیران و کاربرانی که به پیشرفت این انجمن کمک کردند.
تشکر ویژه از 3 نفر.
1- مدیریت محترم انجمن آقای Mahdi1944 که با تلاش دلسوزانه خودشون به پیشرفت هر چه بیشتر انجمن کمک کردند و با توجه به مشکلات پیش آمده انجمن رو سر پا نگاه داشتند. تصویر
2- کاپیتان این محفل نارنجی CAPTAIN PILOT عزیز که همیشه با صبر و حوصله با آموختن آموخته های خود به دیگران باعث شده تا یکی از محبوب ترین مدیران این انجمن باشند تصویر
3- تشکری فراتر از سپاس از کاربرگرامی senator215 که با تلاش خودشون در بخش آندروید و اداره این بخش به تنهایی به بروز بودن انجمن کمک بسیاری کردند.بخشی که جای اون در این انجمن خالی بود. تصویر

در آخر باز هم از تمام کاربرانی که به نوعی چه با پاسخ دادن و چه با سوال پرسیدن به پیشرفت این انجمن کمک میکنند تشکر میکنم.

امیدوارم همیشه و در تمام مراحل زندگی موفق و پیروز باشید تصویرتصویر
ناگهان چقدر زود دیر میشود !

Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 15611 بار
سپاس‌های دریافتی: 6443 بار
تماس:

پست توسط ASHKAN95 » جمعه 25 شهریور 1390, 9:25 pm

سلام :D

تشکری فراتر از سپاس از اقا سامان عزیز که یکی یه دونه ی الکترونیک در سنتراله و اگر نباشه این بخش تقریبا میخوابه.چون واقعا ندیدم کسی جز ایشون جواب بده به سوالای این بخش
[HR]تشکری فراتر از سپاس از اقا رامین عزیز، بخاطر این که علمشون رو بی هیچ انظاری دز اختیار عموم ما قرار میدن
[HR]تشکری فراتر از سپاس از اقا میثم(دکتر میثم یا واقعا میشه گفت استاد میثم) اول بخاطر این که خیلی با معرفت و با مرام هستند، دوم این که مارو از علم بی پایانشون بهرمند میکنند.
[HR]تشکری فراتر از سپاس از اقا مهدی عزیز، بخاطر این که سنترال رو سرپا نگه میدارند تا ما از انجمنی که در هر زمینه ای ، گلچینی از متخصصان رو گرد هم جمع کرده تا بی سواد های چون من از این سایت بهرمند بشیم
[HR]تشکری فراتر از سپاس از اقا محمد عزیز(CentralWeb) بخاطر این که رنگ بوی انجمن گرافیک رو تغییر دادند
[HR]تشکری فراتر از یک سپاس از دوستان خوبم نیما و کامران که نمیذارند روسیه مظلوم واقع بشه تصویر
[HR]تشکری فراتر از یک سپاس از امیرحسام عزیز که یه دونست
[HR]تشکری فراتر از سپاس از حسام عزیز که همیشه به یاد ما بودند و دوستی خوب هستند
[HR]و در نهایت تشکری فراتر از سپاس از تمامی دوستانی که ذهن ، یاری نکرد تا یادی ازشون بکنم تصویر

(با عرض تسلیت به تمامی پرسپلیسی های عزیز، از جمله خودم و دوستان)

زیر سایه الله ، موفق و پیروز باشید تصویر

Super Moderator
Super Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 19718 بار
سپاس‌های دریافتی: 21353 بار

پست توسط SAMAN » جمعه 25 شهریور 1390, 10:49 pm

با سلام به همه دوستان عزیز سنترالی تصویر تصویر

بنده لازم میدونم که از همه کاربران فعال و مفید سنترال تشکر و سپاس داشته باشم تصویر

مخصوصا" از دوستان عزیز

shola

CAPTAIN PILOT

رونین

و
جناب Abdolmahdi

ارادتمند تمام عزیزان نارنجی ; نه قرمز نه آبی فقط آرنجی تصویر
پیام حکم قتل خود شنفتن مرا خوشتر بود, از یک تملق به نزد مردمان سفله گفتن!

Rookie Poster
Rookie Poster
سپاس‌های ارسالی: 785 بار
سپاس‌های دریافتی: 91 بار

پست توسط noktehdaan » شنبه 26 شهریور 1390, 8:54 am

از آقای CAPTAIN PILOT و Dj Dani عزیز تشکر ویژه می کنم :D :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Major I
Major I
نمایه کاربر
محل اقامت: _̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l شیراز
سپاس‌های ارسالی: 5009 بار
سپاس‌های دریافتی: 2658 بار

پست توسط HESAM-007 » شنبه 30 مهر 1390, 4:41 pm

سلام به همگیتصویر

کسی که امروز میخوام ازش یه تشکر ویژه داشته باشم، از یکی از اهالی محله "شعر و ادبیات" واقع در خیابان "فرهنگ، تمدن و هنر"(!) سنترال عزیز هستن.
تشکری بسیار فراتر از یک سپاس دارم از دوست عزیزم جناب مسیح (masieh) ،بخاطر سرپانگهداشتن همیشگی تاپیک مشاعره و اینکه نمیذارن حتی یه ذره خاک روی این تاپیک که طرفداران خودشو داره بشینه. و مطمئنا از مهمترین دلایلی که این تاپیک هنوز رونق داره مسیح عزیز هستند. حتی گاهی پیش آمده که پس از گذشت چند روز، کسی پاسخ شعر ایشان را در مشاعره نداده و شعر بعد را هم خودشان نوشته اند.

نماد کاربری ایشان هم بسیار هنریست:

تصویر
تابلو «جیغ» اثر ادوارد مونک (۱۸۹۳)

برای این دوست عزیز آرزوی سلامتی و توفیق روزافزون دارم و امیدوارم در آینده هم همچون گذشته و اکنون از حضور ایشان در انجمن بهره ببریم.
تصویرتصویرتصویر

.

Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 15611 بار
سپاس‌های دریافتی: 6443 بار
تماس:

پست توسط ASHKAN95 » پنج شنبه 12 آبان 1390, 5:27 pm

تشکری فراتر از سپاس از دوست ارجمند ما ، جناب behrad90 گرامی جهت ارسالهای زیبا و مفیدشون تصویر

همینطور جناب hf22 که در راستای آشنایی کاربران با شرکت Lockheed Martin از هیچ کوششی دریغ نمیکنند تصویر

Major I
Major I
محل اقامت: البرز
سپاس‌های ارسالی: 5392 بار
سپاس‌های دریافتی: 4116 بار
تماس:

پست توسط FARSHAD.ADL » سه شنبه 27 دی 1390, 12:54 am

با درود تصویر

تشکری فراتر از سپاس از جناب FREE MAN به خاطر داستان های زیبا شون در تایپک داستانک.

برای ایشون آرزوی موفقیت و خوشحالی دارم و امیدوارم همینطور ادامه بدن. تصویر

New Member
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 6 بار
سپاس‌های دریافتی: 22 بار

پست توسط zigz@g.....7 » سه شنبه 27 دی 1390, 9:50 pm

سلام خدمت دوستان
من یه چند وقته عضو شدم و از سایت استفاده میکنم..واقعا که جای تقدیر داره که انقدر اعضا با هم محترمانه تشکر و قدر دانی میکنن. :smile:
اینجوری از سایتتون بیشتر خوشم اومد
دمتون گرم همگی..خیلی باحالید
البته منم به نوبه خودم از مدیر سایت و دیگر عضو های فعال انجمن از کارکرد خوب سایت سپاس گذاری میکنم :razz: :razz:
امیدوارم جو سایت همیشه انقدر خوب باشه
هرکه را نه بدان گونه که هست احساسش میکنند,بدان گونه که احساسش میکنند,هست ... دکتر شریعتی

ارسال پست

بازگشت به “سوالات، پيشنهادات و انتقادات”