سوالات، پيشنهادات و انتقادات خود را درباره انجمن در اين بخش مطرح کنيد
Major I

Major I

نماد کاربر
388

تشکر کرده: 6 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 7 فروردین 1390 20:26

_̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l شیراز

آرشيو سپاس: 2968 مرتبه در 352 پست

Re: تشکری فراتر از یک سپاس

توسط HESAM-007 » دوشنبه 27 تیر 1390 18:55

داشتم یه چرخی توی انجمن های دیگه میزدم که دیدم در بسیاری از انجمن ها و تاپیک هایشان، کاربران مدام در حال درگیری های لفظی اند و جالب تر و تاسف بارتر اینکه در بسیاری موارد خود مدیران یک طرف دعواها و فحش دادن ها بودند و اونوقت بود که به ارزش کاربران و مدیران سنترال بیشتر پی بردم
و بر عقیده خودم بیشتر استوار شدم که:

هیچ جا سنترال خودمون نمیشه

جا داره از تمام مدیران سایت از جمله SHAHRAM، oweiys، CAPTAIN PILOT، Mahdi1944 و... و تمام کاربران عزیز صمیمانه تشکر کنم   

موفق باشید
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Junior Poster

Junior Poster

no avatar
147

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 9 اردیبهشت 1387 00:34

آرشيو سپاس: 140 مرتبه در 36 پست

توسط Mohsen1441 » سه شنبه 28 تیر 1390 20:59

سلام به همه دوستان

از نظر من بیشترین کسی که برای این انجمن و برای افرادش زحمت کشید و زکات علمش رو پرداخت کرد، دوست و استاد عزیزم آقا مهدی هستند.

البته ناگفته نماند بقیه دوستان هم مثل اعضای شورا یا عزیزان مدیر خیلی برای سایت زحمت کشیدند ...

صمیمانه از همشون تشکر می کنم و براشون آرزوی موفقیت و سربلندی دارم ...

یا مهدی
الهم عجل لولیک الفرج

Commander

Commander

نماد کاربر
2876

تشکر کرده: 1399 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 8 اسفند 1387 15:23

DE - CZE

آرشيو سپاس: 35767 مرتبه در 2768 پست

توسط CAPTAIN PILOT » شنبه 12 شهریور 1390 01:11

درود و عرض ادب خدمت دوستان و کاربران گرامی

ساعات پایانی امشب مصادف بود با یک اتفاق بسیار مسرت بخش و غیر منتظره که اکثر کاربران قدیمی و حاضر در سنترال نیز با رویت آن بسیار خوشحال گردیدند. استاد بزرگوار و تعیین کننده بخش اعظمی از مسیر علمی رو به پیشرفت سنترال عزیز, پس از مدت ها غیبت (حدود 1 سال و 6 روز!) مجددا" در خانه نارنجی حاضر گردیدند و با این عمل موجبات خوشحالی و حیرت یکایک کاربران را فراهم نمودند.

جناب Fariborz گرامی از جمله قدیمی ترین مدیران و پایه گذاران شورای نظارت سایت میباشند. همچنین مقالات ترجمه شده ایشان و مخصوصا تاپیک ( لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد ) همواره به عنوان یک مرجع در فضای مجازی فارسی میدرخشند. استاد بزرگوار بنده به نمایندگی از جانب سایر دوستان گرامی, بازگشت مجدد شما را تبریک عرض مینمایم و امیدواریم این بازگشت همچون گذشته تداعی گر روزهای پیشین و افتخار آفرین سنترال عزیز باشد.
When once you have tasted Flight, you will forever walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you will always long to return

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Major

Major

نماد کاربر
306

تاريخ عضويت

يکشنبه 14 تیر 1388 17:38

تهران

آرشيو سپاس: 1030 مرتبه در 251 پست

توسط Top Speed » شنبه 12 شهریور 1390 01:32

پست کاپتان جان رو خوندم منم بازگشت جناب فریبرز رو تبریک میگم.وجود بزرگوارانی چون شما و ایشون ههستش که هر لحظه از فعالیتم توی سایت لذت میبرم و مایه مباهات بنده هستش که عزیزانی چون شما همراه شدم.واقعا خودم رو لایق این موهبت نمیدونم.

همچنین میخواستم تشکری بسیار فراتر و ماورای یک سپاس از کاپتان جان بکنم ایشون همواره و همیشه با اون وقار و متانت خاصشون همیشه پشت سر من بودند و هنوزم بزرگ ترین دوست خودم رو در این سایت کاپتان عزیز میدونم.
و همینطور جناب مهدی 1944 که مدیریت فوق العاده ای دارند . تا به حال بدون اغراق با نظم ترین سایتی که دیدم اینجا بوده.
همچنین دوستان عزیزی مثل:hesam007 و ASHKAN95 و خیلی از دوستان دیگه...
با آرزوی سلامت و موفقیت روز افزون برای شما.دوست دار شما:مهدی Top Speed
:razz:

>>>>>::::::::::::::::::::Top Speed::::::::::::::::::::<<<<<
..................................................................

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Top Speed تشکر کرده اند:
رونین, C.A.D.I.L.L.A.C, Fariborz, achachi98, AGeNiS1, HESAM-007, CentralWeb, SAMAN, ASHKAN95, Present, Mahdi1944, shola, FARSHAD.ADL, Shahryar, oweiys, sayeh_roshan_1988, sinaset, wild-bear, MASTER, CAPTAIN PILOT, noora

Super Moderator

Super Moderator

نماد کاربر
1343

تشکر کرده: 2 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 7 مهر 1386 12:02

آرشيو سپاس: 5132 مرتبه در 948 پست

توسط Mahdi Mahdavi » دوشنبه 21 شهریور 1390 02:02

تشکری فراتر از یک سپاس.
پس از تشکر از تمام مدیران و کاربرانی که به پیشرفت این انجمن کمک کردند.
تشکر ویژه از 3 نفر.
1- مدیریت محترم انجمن آقای Mahdi1944 که با تلاش دلسوزانه خودشون به پیشرفت هر چه بیشتر انجمن کمک کردند و با توجه به مشکلات پیش آمده انجمن رو سر پا نگاه داشتند.
2- کاپیتان این محفل نارنجی CAPTAIN PILOT عزیز که  همیشه با صبر و حوصله با آموختن آموخته های خود به دیگران باعث شده تا یکی از محبوب ترین مدیران این انجمن باشند
3- تشکری فراتر از سپاس از کاربرگرامی  senator215 که با تلاش خودشون در بخش آندروید و اداره این بخش به تنهایی به بروز بودن انجمن کمک بسیاری کردند.بخشی که جای اون در این انجمن خالی بود.

در آخر باز هم از تمام کاربرانی که به نوعی چه با پاسخ دادن و چه با سوال پرسیدن به  پیشرفت این انجمن کمک میکنند تشکر میکنم.

امیدوارم همیشه  و در تمام مراحل زندگی موفق و پیروز باشید
ناگهان چقدر زود دیر میشود !

Captain

Captain

نماد کاربر
1154

تشکر کرده: 76 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 27 اسفند 1388 13:51

تهران

آرشيو سپاس: 7252 مرتبه در 1004 پست

توسط ASHKAN95 » جمعه 25 شهریور 1390 20:25

سلام :D

تشکری فراتر از سپاس از اقا سامان عزیز که یکی یه دونه ی الکترونیک در سنتراله و اگر نباشه این بخش تقریبا میخوابه.چون واقعا ندیدم کسی جز ایشون جواب بده به سوالای این بخش

تشکری فراتر از سپاس از اقا رامین عزیز، بخاطر این که علمشون رو بی هیچ انظاری دز اختیار عموم ما قرار میدن

تشکری فراتر از سپاس از اقا میثم(دکتر میثم یا واقعا میشه گفت استاد میثم) اول بخاطر این که خیلی با معرفت و با مرام هستند، دوم این که مارو از علم بی پایانشون بهرمند میکنند.

تشکری فراتر از سپاس از اقا مهدی عزیز، بخاطر این که سنترال رو سرپا نگه میدارند تا ما از انجمنی که در هر زمینه ای ، گلچینی از متخصصان رو گرد هم جمع کرده تا بی سواد های چون من از این سایت بهرمند بشیم

تشکری فراتر از سپاس از اقا محمد عزیز(CentralWeb) بخاطر این که رنگ بوی انجمن گرافیک رو تغییر دادند

تشکری فراتر از یک سپاس از دوستان خوبم نیما و کامران که نمیذارند روسیه مظلوم واقع بشه

تشکری فراتر از یک سپاس از امیرحسام عزیز که یه دونست

تشکری فراتر از سپاس از حسام عزیز که همیشه به یاد ما بودند و دوستی خوب هستند

و در نهایت تشکری فراتر از سپاس از تمامی دوستانی که ذهن ، یاری نکرد تا یادی ازشون بکنم

(با عرض تسلیت به تمامی پرسپلیسی های عزیز، از جمله خودم و دوستان)

زیر سایه الله ، موفق و پیروز باشید

Super Moderator

Super Moderator

نماد کاربر
3101

تاريخ عضويت

يکشنبه 22 بهمن 1385 16:25

آرشيو سپاس: 23546 مرتبه در 2452 پست

توسط SAMAN » جمعه 25 شهریور 1390 21:49

با سلام به همه دوستان عزیز سنترالی

بنده لازم میدونم که از همه کاربران فعال و مفید سنترال تشکر و سپاس داشته باشم

مخصوصا" از دوستان عزیز

shola

CAPTAIN PILOT

رونین

و
جناب Abdolmahdi  

ارادتمند تمام عزیزان نارنجی ; نه قرمز نه آبی فقط آرنجی  
پیام حکم قتل خود شنفتن مرا خوشتر بود, از یک تملق به نزد مردمان سفله گفتن!

Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
39

تاريخ عضويت

دوشنبه 3 مرداد 1390 15:02

آرشيو سپاس: 116 مرتبه در 28 پست

توسط noktehdaan » شنبه 26 شهریور 1390 07:54

از آقای CAPTAIN PILOT و Dj Dani عزیز تشکر ویژه می کنم  :D  :razz:  :razz:  :razz:  :razz:  :razz:

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب noktehdaan تشکر کرده اند:
sinaset, CAPTAIN PILOT, CentralWeb, Mahdi1944, رونین, MASTER, noora, ASHKAN95, hermes_PERSIAN, Fariborz, Mahdi Mahdavi, wild-bear, HESAM-007, SAMAN, behrad90, AGeNiS1, nima-rad, DJ Dani

Major I

Major I

نماد کاربر
388

تشکر کرده: 6 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 7 فروردین 1390 20:26

_̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l شیراز

آرشيو سپاس: 2968 مرتبه در 352 پست

توسط HESAM-007 » شنبه 30 مهر 1390 16:41

سلام به همگی

کسی که امروز میخوام ازش یه تشکر ویژه داشته باشم، از یکی از اهالی محله "شعر و ادبیات" واقع در خیابان "فرهنگ، تمدن و هنر"(!) سنترال عزیز هستن.
تشکری بسیار فراتر از یک سپاس دارم از دوست عزیزم جناب مسیح (masieh) ،بخاطر سرپانگهداشتن همیشگی  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  و اینکه نمیذارن حتی یه ذره خاک روی این تاپیک که طرفداران خودشو داره بشینه. و مطمئنا از مهمترین دلایلی که این تاپیک هنوز رونق داره مسیح عزیز هستند. حتی گاهی پیش آمده که پس از گذشت چند روز، کسی پاسخ شعر ایشان را در مشاعره نداده و شعر بعد را هم خودشان نوشته اند.

نماد کاربری ایشان هم بسیار هنریست:

تابلو «جیغ» اثر ادوارد مونک (۱۸۹۳)

برای این دوست عزیز آرزوی سلامتی و توفیق روزافزون دارم و امیدوارم در آینده هم همچون گذشته و اکنون از حضور ایشان در انجمن بهره ببریم.

.

Captain

Captain

نماد کاربر
1154

تشکر کرده: 76 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 27 اسفند 1388 13:51

تهران

آرشيو سپاس: 7252 مرتبه در 1004 پست

توسط ASHKAN95 » پنج شنبه 12 آبان 1390 17:27

تشکری فراتر از سپاس از دوست ارجمند ما ، جناب behrad90 گرامی جهت ارسالهای زیبا و مفیدشون

همینطور جناب hf22  که در راستای آشنایی کاربران با شرکت Lockheed Martin از هیچ کوششی دریغ نمیکنند

Major I

Major I

no avatar
863

تشکر کرده: 2 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 29 دی 1388 22:53

البرز

آرشيو سپاس: 4495 مرتبه در 800 پست

توسط FARSHAD.ADL » سه شنبه 27 دی 1390 00:54

با درود

تشکری فراتر از سپاس از جناب FREE MAN به خاطر داستان های زیبا شون در تایپک داستانک.

برای ایشون آرزوی موفقیت و خوشحالی دارم و امیدوارم همینطور ادامه بدن.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب FARSHAD.ADL تشکر کرده اند:
Mahdi Mahdavi, HESAM-007, Ph.Sepehr, hermes_PERSIAN, oweiys, C.A.D.I.L.L.A.C, wild-bear, CentralWeb, AGeNiS1, reza4087, ASHKAN95, Mahdi1944, MASTER, behrad90, SAMAN, CAPTAIN PILOT, Fariborz

New Member

نماد کاربر
5

تاريخ عضويت

شنبه 26 شهریور 1390 20:37

آرشيو سپاس: 26 مرتبه در 2 پست

توسط zigz@g.....7 » سه شنبه 27 دی 1390 21:50

سلام خدمت دوستان
من یه چند وقته عضو شدم و از سایت استفاده میکنم..واقعا که جای تقدیر داره که انقدر اعضا با هم محترمانه تشکر و قدر دانی میکنن. :smile:
اینجوری از سایتتون بیشتر خوشم اومد
دمتون گرم همگی..خیلی باحالید
البته منم به نوبه خودم از مدیر سایت و دیگر عضو های فعال انجمن از کارکرد خوب سایت سپاس گذاری میکنم  :razz:  :razz:
امیدوارم جو سایت همیشه انقدر خوب باشه
هرکه را نه بدان گونه که هست احساسش میکنند,بدان گونه که احساسش میکنند,هست ...                    دکتر شریعتی

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب zigz@g.....7 تشکر کرده اند:
HESAM-007, SAMAN, Mahdi1944, Mahdi Mahdavi, ASHKAN95, oweiys, FARSHAD.ADL, Present, Fariborz, hermes_PERSIAN, A3eman, Goebbels, wild-bear, pedmehr, AGeNiS1, nima-rad, MASTER, CentralWeb, CAPTAIN PILOT, reza4087

قبليبعدي