در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد
Old Moderator

Old Moderatorنماد کاربر
پست ها

2833

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 7 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 10 فروردین 1385 13:39

آرشيو سپاس: 745 مرتبه در 213 پست

ساخت فيلم مستندي درباره "شجريان"

توسط Leila » چهارشنبه 15 فروردین 1386 01:01

خبرگزاري فارس: مستند «رازمانا» درباره محمدرضا شجريان، استاد آواز موسيقي ايران، مراحل فيلمبرداري را طي مي‌كند.
  

حسن نقاشي كارگردان اين مستند در گفت‌وگو با خبرنگار سينمايي فارس اظهار داشت: اين مستند در راستاي كارگاه هاي آموزشي استاد شجريان و نحوه آموزش آواز ايشان به علاقه‌مندان در حال ساخت است كه خاطرات و تجربيات ايشان را در زمينه آواز شامل مي شود.
به گفته وي اين مستند غير از نسخه 2 ساعته‌اي است كه از كلاس هاي آموزشي شجريان تهيه مي‌شود.اين نسخه در آينده از طريق موسسه رسانه‌هاي تصويري در اختيار علاقه مندان به آواز ايراني قرار خواهد گرفت.
كارگردان مستند «رازمانا»افزود: در زمان ساخت نسخه آموزشي اين كارگاه به توافق رسيديم مستند رازمانا را هم درباره شخص ايشان بسازم.
نقاشي مي گويد: در اين مستند علاوه بر گزارشي كه از كارگاه آموزشي ايشان داده مي شود به جزييات زندگي و نحوه كار ايشان نيز پرداخته مي‌شود.اين مستند اولين فيلمي است كه درمورد اين استاد شاخته مي‌شود.
وي ادامه داد: مستند راز مانا حدودا 20 دقيقه خواهد بود و به بيان نكاتي درباره استاد شجريان مي‌پردازد. اين مستند براي علاقه مندان به اين استاد جالب خواهد بود و مخاطب را هرچه بيشتر به ايشان نزديك مي كند.
نقاشي درباره ساخت مستند رازمانا گفت: مستند فوق همزمان با كلاس هاي آموزشي شجريان از اول اسفند ماه كليد خورده است و تا 22 فروردين ادامه خواهد داشت.
اگر مي توانستيد خريدار باور باشيد، كدام باور از همه برايتان مفيد تر بود؟؟

 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 2 مهمان