در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد
Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
2833

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 10 فروردین 1385 13:39

آرشيو سپاس: 745 مرتبه در 213 پست

اليزابت اميني بازيگر فيلم «مهمان»

توسط Leila » شنبه 18 فروردین 1386 23:02

اليزابت اميني اين روزها فيلم «مهمان» را روي پرده دارد. فيلمي كمدي كه فروش خوبي داشته، اميني در اين فيلم نقشي كوتاه بازي كرده.

از نيمه دوم فروردين‌ماه «قلقلك» فيلم ديگري با بازي اليزابت اميني روي پرده مي‌رود. «قلقلك» هم يك فيلم كمدي و مفرح است كه پيش‌بيني مي‌شود از آثار پرفروش اكران بهار باشد. اميني اين روزها مشغول بازي در اولين مجموعه فريدون جيراني است.
    در «مهمان» نقش كوتاهي بازي كرده‌ايد. چطور براي بازي در اين نقش انتخاب شديد؟
    به عنوان بازيگر مهمان در كنار گروه بودم. فكر مي‌كنم اين همكاري كوتاه فرصتي باشد براي تجربه‌هاي بعدي.
    بازي در اين نقش تجربه خوبي بود؟
    واقعاً عالي بود. با اينكه نقش من خيلي كوتاه بود اما از بودن در كنار يك گروه حرفه‌اي و صميمي لذت بردم. فضاي كار را خيلي دوست داشتم.
    شما بازيگري را با نقش اصلي فيلم «خواب سفيد» شروع كرديد، در ادامه بيشتر نقش‌هاي مكمل و حتي كوتاه بازي كرديد. معيار انتخاب‌تان كوتاه يا بلندي نقش نيست؟
    اصلاً به اين موضوع فكر نمي‌كنم. بيشتر از هر چيز به دنبال اين هستم كه نقشي را بازي كنم كه تجربه‌اش نكرده‌ام. فيلمنامه‌اي را قبول كنم كه از نظر داستاني، امتيازهايي داشته باشد و با گروهي همكاري كنم كه به تجربه‌ها و آموخته‌هايم اضافه كنند.
    به نظر مي‌رسد ترجيح مي‌دهيد بيشتر در سينما فعاليت كنيد؟
    بله، معمولاً اگر 2 پيشنهاد از تلويزيون و سينما به طور همزمان داشته باشم، پيشنهاد سينمايي را انتخاب مي‌كنم.
    فضاي حرفه‌اي سينما را بيشتر از تلويزيون دوست داريد؟
    بازي در سريال‌هاي تلويزيوني يك ويژگي مهم دارد و آن به شهرت رسيدن است. بازيگراني كه در مجموعه‌هاي موفق تلويزيوني حضور پيدا مي‌كنند، گاهي شهرتي بيشتر از ستاره‌هاي سينما دارند. به اين دليل كه همه مردم ايران و حتي ساكنين مناطق محروم و دورافتاده هم مي‌توانند از برنامه‌هاي تلويزيون استفاده كنند. اين ويژگي و شهرت و محبوبيتي كه حاصل آن است خيلي از بازيگران را وسوسه مي‌كند اما براي من اين‌طور نيست. علاقه‌اي به شهرت ندارم و از آن گريزانم. ترجيح مي‌دهم طوري كار كنم كه حاصل كارم و كارنامه‌‌ام معيار قضاوت حرفه‌اي درباره‌ام باشد.
    در «مهمان» با بازيگران حرفه‌اي همكاري كرده‌ايد. «قلقلك» هم تيم بازيگري حرفه‌اي دارد. بازيگراني كه در هر پروژه با شما همكاري مي‌كنند در انتخابتان تاثير دارند؟
    قطعاً همين‌طور است. وقتي پيشنهادي به دستم مي‌رسد درباره تيم بازيگران آن صحبت مي‌كنم. همكاري با يك گروه حرفه‌اي تجربه‌هاي ويژه‌اي دارد. بازيگران روي بازي هم تاثير مي‌گذارند، يك تيم بازيگري حرفه‌اي و علاقه‌مند تاثير مثبت روي ديگر بازيگران پروژه مي‌گذارد. ضمن اينكه
    قرار گرفتن در كنار بازيگران شناخته شده و مطرح امكان بيشتري براي ديده شدن كار همه گروه فراهم مي‌كند.
    «مهمان» و «قلقلك» جزو فيلم‌هايي هستند كه پيش‌بيني مي‌شود فروش خوبي داشته باشند، فروش فيلم چقدر برايتان اهميت دارد؟
    فكر مي‌كنم ارتباطي كه يك فيلم با مخاطبانش برقرار مي‌كند، براي همه گروه سازنده اهميت دارد. البته من در اغلب فيلم‌هاي پرفروش كه حضور داشته‌ام نقش مكمل بازي كرده‌ام. دوست دارم اگر فرصت شد فيلم‌هايي كه نقش اصلي آنها را بازي مي‌كنم، پرفروش شوند.
    اين روزها مشغول بازي در مجموعه فريدون جيراني هستيد. از نقش‌تان در اين مجموعه بگوييد.
    در مجموعه «سفر به تاريكي» يك نقش مكمل بازي مي‌كنم. البته اجازه بدهيد درباره اين نقش بعد صحبت كنيم. همكاري با فريدون جيراني مي‌تواند تجربه متفاوتي باشد.
    با وجود علاقه‌اي كه به حضور در سينما داريد، چطور پيشنهاد حضور در اين مجموعه را پذيرفتيد؟
    اگرچه همچنان اولويت من بازي در سينماست اما همكاري با فريدون جيراني و حضور در اين مجموعه امتيازهايي داشت كه بسياري از فيلم‌ها ندارند و دلم نمي‌خواست اين فرصت را از دست بدهم.

KSABZ
اگر مي توانستيد خريدار باور باشيد، كدام باور از همه برايتان مفيد تر بود؟؟

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
4107

تشکر کرده: 240 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 11 بهمن 1384 18:16

آرشيو سپاس: 4693 مرتبه در 898 پست

توسط Reza6662 » شنبه 18 فروردین 1386 23:27

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد