در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد
Major

Major

نماد کاربر
532

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 3 اسفند 1384 17:25

در همين نزديكي...

آرشيو سپاس: 220 مرتبه در 65 پست

توسط Masoud » يکشنبه 19 فروردین 1386 14:14

والا واسه تايتانيك و ارباب حلقه ها همچين كارايي نكردن كه اينا دارن ميكنن! يعني اخراجي ها از اين دوتا هم پر فروش تره؟؟ :::P  :::P

Captain

Captain

نماد کاربر
557

تاريخ عضويت

پنج شنبه 2 آذر 1385 01:22

آرشيو سپاس: 68 مرتبه در 41 پست

توسط torabi89 » دوشنبه 20 فروردین 1386 14:32

خوشحالم كه تودهني محكمي به ، " به اصطلاح"روشن فكرها و متحجرها زده ام

من جای خبر نگار ها بودم ازش میپرسیدم :
برادر ده نمکی از الله کرم چه خبر ؟! بعد از کوی دانشگاه کم پیدا شدید !!!! :eek:

فیلم اخراجی ها فیلم قشنگ و خنده داری بود اما ضعیف بود

من نمیدونم از کی تا حالا با گیوه میرن جنگ ( به صحنه راه رقتن مجید در میدون مین دقت کنید )
دوستانی که جنگ رفتن به بفرمایند که تو کدوم منطقه عملیاتی اجازه میدادن تا با شلوار لی ( ویا یه سوتی بزرگ که همون کاپشن مجید سوزوکی باشه)برید تو خط  
من نمیدونم چطوری وقتی به ادم سالم صدای توپ و تانک میشنوه کپ مبکنه اما یه لات شیره ای( نقششو ارژنگ امیرفضلی بازی میکرد) یا یه لات ترسو (اکبر عبدی نقششو بازی میکرد ) هیجیش نمیشه
کجا تو جنگ ما یه ادم ترسو که نقشش رو اکبر عبدی بازی میکرد میبرن تو خط این بابا اگه واقعی بود کل گردان رو به کشتن میداد !!!
من نمیدونم کجا یه شبه ادم ارپی جی زن میشه
من نمیدونم کدوم موجودی یا حیونی با دیدن اون همه جنازه که در اثر بمب شمیای مردن میتونه بره دزدی (امین حیایی نقششو بازی میکرد )

اقای ده نمکی تو فیلمش خیلی از هالیوود کمک گرفته بود اگر دقت کردید صحنه ی شب اخر و صحبت های فرمانده و بعدش تکبیر رزمند ها که دوربین میاد بالا سرشون و یا مجید سوزوکی قبل از مردن همونچایی که سیگار میخواد و یا میخواد فحش بده !!  این صحنه های رو به راحتی میتونید تو فیلم های هالیوودی مخصوصا جنگ ویتنام پیدا کنید
اقای ده نمکی تنها کاری که کرد ورداشت قالب معروف فیلم های جنگی امریکایی اونم ورژن ویتنامش رو تو سینمای جنگ ما پیاده کرد
بنظر من پرفروش بودن فیلم به معنی قوی بودن و فیلم نیست !! فیلم اخراجی ها قشنگ بود من خودم خیلی خوشم اومد پرفروش هم بود اما ضعیف بود
اگر علم در ثريا باشد مردماني از سرزمين پارس به آن خواهند رسيد. پيامبر اکرم (ص)

Novice Poster

Novice Poster

نماد کاربر
60

تاريخ عضويت

پنج شنبه 21 دی 1385 13:29

آرشيو سپاس: 3 مرتبه در 3 پست

Re: اخراجي ها

توسط ferryultrastar » دوشنبه 20 فروردین 1386 16:47

ashubgar نوشته است:نشست خبري فيلم "اخراجي ها " برگزار شد
مسعود ده نمكي :
خوشحالم كه تودهني محكمي به ، " به اصطلاح"روشن فكرها و متحجرها زده ام

اين كارگردان سينما تصريح كرد: خيلي حيف شد كه به خاطر حضور من در اين فيلم بازيگرانم ديده نشدند ؛ من از آنها شرمنده ام البته مهم اين است كه مخاطب آن از فيلم خوشش بيايد من از همين جا اعلام مي كنم اگر جايزه اي به من يا فيلم نامه يا فيلم تعلق گيرد جايزه را نخواهم گرفت.

ادامه مطالب در  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

ادامه مطالب در  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

با تشكر از دوستان كه بيشتر چيزهايي كه قرار بود بگم رو گفتن.به نظر من اين فيلم ضعيف بود.قوت فيلم فقط خنده دار بودن فيلم به خاطر بعضي سكانسهاي فيلمه و نه قدرت فيلمسازي و كارگرداني كه نقطه ضعف زيادي داره و نتونست بار فيلم رو به مخاطب منتقل كنه.اقاي ده نمكي برخلاف گفته خودتون اين شما بودي كه تو فيلم به چشم نيومدي.هيچي نشده به فيلمت جايزه هم دادي كه حالا افتخار نميدي بگيريش.عجب !
يه انتقادي هم كه دارم متوجه اكبر عبدي هستش كه بي ارتباط با كارگردان فيلم نيست
خنداندن مردم به هر قيمت صحيح نيست اقاي عبدي عزيز
منظورم سكانس ثبت نام جبهه تو مسجد هستش كه اقاي عبدي ميگه :  " حاج اقا .......اين جمع منم . جاي همشون گوزينه ميدم." مثلا اينجا اقاي عبدي ميخواسته بگه گونده(گنده) كه كاملا واضح بجاي حرف گ حرف ك رو ميگه

اگه شما اين فيلم رو دارين حتما اين قسمت رو يه بار ديگه نگاه كنين
اقاي عبدي از شما بعيده و البته اين اولين نمونه از كارهاي اين چنين شما نيست.متاسفم

يه صحبتي هم دارم در مورد اين كلمه تودهني زدن كه اولين بار چند سال پيش تو يه برنامه طنز مد شد و بعد از اون به صورت گسترده توسط مردم  و مسولان داره استفاده ميشه .به نظر من اين كلمه  يه كلمه ناشايسته و نشان دهنده پايين بودن ادب و شخصيت صحبت كننده هست.ادم ياد گنده لاتها ي چاله ميدون ميفته
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
2833

تاريخ عضويت

پنج شنبه 10 فروردین 1385 13:39

آرشيو سپاس: 745 مرتبه در 213 پست

«اخراجي‌ها» با زيرنويس عربي در عراق هم مورد استقبال قرار گرفت

توسط Leila » چهارشنبه 29 فروردین 1386 02:01

خبرگزاري فارس: مردم عراق اين روزها از سي‌دي فيلم «اخراجي‌‌ها» كه با زيرنويس عربي در اين كشور به صورت غير قانوني توزيع شده استقبال مي‌كنند.

به گزارش خبرگزاري فارس از خرمشهر، اخبار رسيده از عراق حاكي از ورود فيلم اخراجي‌ها به صورت سي‌دي و با ترجمه زير‌نويس عربي به اين كشور است.
براساس اين گزارش، اين فيلم ايراني در اهواز و كويت زيرنويس عربي شده و سپس به بازار عراق ارسال شده است.
اين گزارش مي‌افزايد: اين فيلم در بازار فروش سي‌دي‌هاي بصره تا 400 دينار خريد و فروش مي‌شود.
عبدالطيف حيدر كه در بازار بصره يك ويترين پر رونق فروش فيلم‌هاي ايراني و خارجي دارد، درباره فروش اين فيلم به خبرنگار ما گفت: ظرف 10 روز گذشته بيش از 200 نسخه از اين فيلم را فروخته است.
وي افزود: البته فيلم‌هاي خانوادگي و پليسي ايراني در بصره مشتريان خوبي دارند، اما اين فيلم به علت اين‌كه مربوط به جنگ ايران و عراق بوده و به نوعي حواشي جنگ را از نگاه ايراني‌ها به تصوير مي‌كشد براي مردم عراق جذاب بوده و مورد استقبال واقع شده است.
حيدر اضافه كرد: اخيراً سي‌دي‌هاي ترجمه شده كارتوني جديد «سيا ساكتي» نيز وارد بازار بصره شده كه مشتريان زيادي در عراق دارد.
وي تصريح كرد: فيلم "اخراجي‌ها" بيشتر در جنوب عراق عرضه شده است و خبري در مورد توزيع آن در بغداد ندارم، اگر چه برخي از فيلم‌هاي جنگي ايراني كه درباره كردها است در كردستان عراق به فروش مي‌رسد.
حيدر در پايان گفت: براي مردم عراق جالب است كه در ايران با جنگ هم مي‌توان شوخي كرد.
در بصره بيش از 300 عنوان از فيلم‌ها و سريال‌هاي ايراني در بازار فروش اين محصولات با ترجمه و يا زبان اصلي عرضه مي‌شود.
اگر مي توانستيد خريدار باور باشيد، كدام باور از همه برايتان مفيد تر بود؟؟

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
2833

تاريخ عضويت

پنج شنبه 10 فروردین 1385 13:39

آرشيو سپاس: 745 مرتبه در 213 پست

از شنبه 40 دقيقه به اخراجي ها اضافه مي شود

توسط Leila » چهارشنبه 29 فروردین 1386 23:27

زمان فيلم سينمايي" اخراجي‌‏ها " از روز شنبه اول اردي‌‏بهشت ماه چهل دقيقه اضافه خواهد شد.

"مسعود ده نمكي" كارگردان اين فيلم با بيان مطلب فوق به خبرنگار گروه فرهنگ و هنر ايلنا ،‌‏گفت : اين تصميم هنوز قطعي نشده است ، اما تا روز شنبه مشخص خواهد شد كه اخراجي‌‏ها صد و چهل دقيقه‌‏اي خواهد شد يا خير !
وي ادامه داد : فيلم صد و چهل دقيقه‌‏اي را براي ارشاد مي‌‏فرستيم تا آن ها پس از ديدن فيلم ، اعلام كنند كه آيا مشكلي هست يا خير.
براساس اين گزارش ، نسخه اصلي فيلم " اخراجي‌‏ها " از ابتدا صد و چهل دقيقه بود ؛ اما ده نمكي به دلايلي چهل دقيقه از فيلم را كم كرد.
لازم به ذكر است ، با اضافه شدن اين چهل دقيقه خط روايت اين فيلم به كلي تغيير مي‌‏كند.
همچنين ، اين فيلم تاكنون 2 ميليارد و 500 ميليون تومان در سينماهاي سراسر كشور فروش داشته است.

ksabz
اگر مي توانستيد خريدار باور باشيد، كدام باور از همه برايتان مفيد تر بود؟؟

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
1258

تاريخ عضويت

يکشنبه 10 دی 1385 00:01

www.ir-dl.ir

آرشيو سپاس: 1235 مرتبه در 233 پست

توسط nt » چهارشنبه 29 فروردین 1386 23:42

به حق چيز هاي نشنيده ::ss

Major

Major

نماد کاربر
236

تاريخ عضويت

جمعه 14 مهر 1385 16:48

تهران-اهواز

توسط shahram_sampad » پنج شنبه 30 فروردین 1386 00:24

من هم اين خبر رو شنيدم ... ده نمكي هست ديگه ..با حواشي و پيشينه اش هيچي ازش بعيد نيست... فكرش كنيد احتمالا پس از اينكه مجيد سوزوكي شهيد ميشه لابد دوباره طبق معجزه زنده ميشه...
:::P
عمریست که از حضور او جا ماندیم/ در غربت سرد خویش تنها ماندیم/ او منتظر ماست که ما برگردیم/ ماییم که در غیبت کبرا ماندیم

Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
25

تاريخ عضويت

جمعه 22 دی 1385 02:06

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

توسط Shahrouz » پنج شنبه 30 فروردین 1386 03:23

در برنامه ای که توی شبکه جام جم بود ده نمکی اعلام کرد که می خواهیم کاری بکنیم که روی دست کسانی که فیلم را به صورت غیر قانونی پخش می کنند بلند شویم ولی دقیقا نگفت که چه کار ، من حدس می زنم کاری که می خواد انجام بده همینه.

Captain

Captain

نماد کاربر
431

تاريخ عضويت

چهارشنبه 11 بهمن 1385 20:03

www.centralclubs.com

آرشيو سپاس: 14 مرتبه در 7 پست

توسط f_love_s » پنج شنبه 30 فروردین 1386 03:36

فکر کنم يه کلک تبليغاتي باشه
يعني اين آقا 2.5 ميليارد کاسب شده حالا اومده 40 دقيقه ديگه اضافه کرده که ملت دوباره برن ببينن  :grin:  :grin:

Major I

Major I

نماد کاربر
118

تاريخ عضويت

سه شنبه 4 مهر 1385 02:28

توسط amiraliof » پنج شنبه 30 فروردین 1386 05:21

من نسخه اي كه از يك ميوه فروشي خريدم  :shock: دقيقا 1 ساعت 40دقيقه بود حتي بدون معرفي بازيگرها  :-(
شايد در سينما مدت فيلم كمتره  :? نسخه اي كه من ديدم داراي كيفيت خوب ولي با مشكل صدا در بعضي مواقع
صدا با تصوير همخواني نداشت بعضي جاها در حد 4 .5 ثانيه،حيف چشم، ولي معلوم  نيست چطور اين نسخه را
پخش كردن به نظر من در يك سينما خالي و بدون تماشاگر با دوربين با كيفيت :-x
بهترين اخلاق: اعتدال

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
2596

تاريخ عضويت

سه شنبه 11 بهمن 1384 12:27

آرشيو سپاس: 140 مرتبه در 86 پست

توسط Kingman_62 » پنج شنبه 30 فروردین 1386 06:40

زیاد ناراحت نباشید دیگه هر کاری کنند از هالییوود که بیشتر نمیتونن روش کد بزارن یا شق و القمر کنند خیلی زود فیلم دوباره میاد بیرون خیلی زود

موفق باشید
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Major I

Major I

نماد کاربر
118

تاريخ عضويت

سه شنبه 4 مهر 1385 02:28

توسط amiraliof » پنج شنبه 30 فروردین 1386 17:40

شرمنده من تازه متوجه اشتباهم  شدم :sad:  ::ss  :-)
بهترين اخلاق: اعتدال

قبليبعدي