در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد
Old Moderator

Old Moderatorنماد کاربر
پست ها

2833

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 7 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 10 فروردین 1385 13:39

آرشيو سپاس: 745 مرتبه در 213 پست

سي دي قانوني اخراجي‌ها 20 ارديبهشت توزيع مي‌شود

توسط Leila » سه شنبه 21 فروردین 1386 00:21

خبرگزاري فارس:‌ تهيه‌كننده فيلم سينمايي اخراجي‌ها گفت: ما با شركتي قرارداد بسته‌ايم و قرار است نسخه قانوني اين فيلم از روز 20 ارديبهشت ماه به طور كاملا قانوني در اختيار علاقه‌مندان قرار گيرد.
  

حبيب الله كاسه‌ساز تهيه‌كننده فليم سينمايي اخراجي‌ها در گفت وگو با خبرنگار سينمايي فارس گفت: ما از بسياري از علما و مراجع تقليد سؤال كرده‌ايم؛ كپي برداري غيرقانوني، خريد و فروش اين فيلم كاملا غيرشرعي و حرام است.
وي افزود: اين كار يك حركت كاملا ناجوانمردانه و مافيايي بود و من به عنوان تهيه‌كننده به هيچ عنوان راضي به استفاده از نسخه‌هاي غيرقانوني فيلم اخراجي‌ها نيستم.
وي در در ادامه افزود: متأسفانه رواج يك نسخه با كيفيت مطلوب از فيلم اخراجي‌ها دو روز است كه در تهران و شهرستان‌ها صورت گرفته و ما تلاش كرده و حكمي گرفته‌ايم كه طي آن دو مأمور زبده در پليس امنيت كشور با تشكيل تيم اقدام به پلمپ مغازه‌ها و بازداشت فروشنده‌هايي مي‌كنند كه اين نسخه غيرقانوني در آنها به فروش مي رسد.
وي با بيان اينكه اين حكم شامل فروشندگان دست‌فروش نيز مي‌شود، گفت: ما از كساني كه در اين رابطه بازداشت شوند اعلام خسارت مي‌كنيم و از حق خود نخواهيم گذشت چرا كه اين كار كاملا حرام و خلاف شرع و عين دزدي است.
اگر مي توانستيد خريدار باور باشيد، كدام باور از همه برايتان مفيد تر بود؟؟

 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 1 مهمان