در اين بخش شما ميتوانيد درباره سخت افزار كامپيوتر به بحث و تبادل نظر بپردازيد
Novice Poster

Novice Poster

no avatar
68

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 20 بهمن 1385 20:56

آرشيو سپاس: 22 مرتبه در 9 پست

سوالاتي در مورد هدفون و هدست

توسط nasdel » سه شنبه 28 فروردین 1386 21:07

خدمت همه دوستان عزیز سایت سلام عرض می کنم.

1- آیا هد ست یا هد فونی برای کامپیوتر پیدا میشه که بشه به صورت بی سیم از طریق بلوتوث به کامپیوتر وصلش کرد ؟ اگه هست لطفا مارکی رو معرفی کنید و بگید از کجا میشه تهیه کرد ؟ رابط بلوتوث رو هم لطفا معرفی کنید.

2- من تا حالا چند بار هد فون mp3 پلیر رو به خروجی صدای کامپیوتر وصل کردم ( برای مدت کوتاه ). می خواستم بدونم این خروجی از لحاظ شدت به هدفون مربوطه آسیب نمی رسونه و می تونم به این کار ادامه بدم ؟

3- یه مارک خوب برای هدست معمولی بهم معرفی کنین که کیفیت صدا و باس خوبی داشته باشه.

ممنونم.

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » چهارشنبه 29 فروردین 1386 01:07

nasdel جان
اگر بلوتوس و کارت صداي کامپيوتر شما اين امکان رو فراهم کنه بله، امکان استفاده از هندفري بلوتوس براي کامپيوتر وجود داره
در مورد هدفون‌هاي MP3Player و اتصال اون به کامپيوتر هم اغلي مواقع خير، مشکلي ايجاد نحواهد کرد، اما ميتويند صداي خروجي سيستم رو کم کنيد تا با خيال راحت‌تري اين کار رو انجام بديد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد