در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد
Old Moderator

Old Moderatorنماد کاربر
پست ها

2833

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 7 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 10 فروردین 1385 13:39

آرشيو سپاس: 745 مرتبه در 213 پست

گفتگو با حلههههه(پور مخبر)

توسط Leila » چهارشنبه 29 فروردین 1386 23:30

رضا عطاران» همواره در معرفي چهره‌هاي جديد موفق نشان داده، او سال گذشته در سريال «متهم گريخت» هنرپيشه‌اي را به جامعه هنري معرفي كرد كه نتيجه‌اش نوروز امسال و در «ترش و شيرين» به بار نشست...

    «احمد پورمخبر» چهره دوست‌داشتني كه نقش بابابزرگ را ايفا مي‌كرد، در سال 1319 در تهران و در محله‌هاي قديمي، گلوبندك و بازار خيام به دنيا آمد. او خيلي دير و در سن چهل و هفت سالگي تشكيل زندگي مشترك داده و حاصل اين وصلت چهار فرزند به نام‌هاي محمد، مصطفي، زهرا و مريم است.
    محمد پورمخبر – پسر احمد پورمخبر – كه براي دادن تست و بازي در كارهاي عطاران به دفترش مراجعه مي‌كند، متوجه نياز عطاران به پيرمردي با سن پدرش شده و او را معرفي مي‌كند اما عطاران كه سن و سال كم محمد را مي‌بيند لبخندي زده و به او مي‌گويد: اين مرد حداقل 60 سال به بالاست...
    روزي كه كارگردان «متهم گريخت» پورمخبر پدر را مي‌بيند از همان اول او را براي ايفاي نقش نه تنها در اين سريال بلكه به عنوان يك بازيگر ثابت در كارهاي آينده‌اش انتخاب مي‌كند.
    پورمخبر خيلي دير به عطاران معرفي شد، هر چند پيش از آن در دو فيلم سينمايي به كارگرداني مجيد مجيدي ايفاي نقش كرده بود اما معتقد است: بازي در آن دو كار هرگز مرا راضي نكرد، به خاطر اين‌كه روحيه شاداب و سرزنده‌اي دارم در صورتي كه نقشم در فيلم «بچه‌هاي آسمان» به شدت با اين روحيه در تضاد بود و اين موضوع مرا آزرده مي‌كرد.
    او كه از همكاري با عطاران بسيار راضي است در گفتگو با Ksabz.net اعلام كرد كه به غير از عطاران با هيچ كارگردان ديگري همكاري نخواهد كرد اين در صورتي است كه پس از حضور در «ترش و شيرين» با پيشنهادات متعددي روبه‌رو شده است.
    وي در خاتمه به فيلمنامه ترش و شيرين اشاره و اذعان داشت: «در خيلي از نشريات عنوان شده بود تمام ديالوگ‌هاي بابابزرگ از خودم بوده و هيچ ديالوگي براي اين شخصيت از قبل در نظر گرفته نشده در صورتي كه فقط قسمت‌هايي از كار با بداهه‌گويي‌هاي من پيش مي‌رفت مثل خواندن ترانه‌ها البته به پيشنهاد عطاران و يا سكانسي كه تنها در خانه مانده بودم و تلفني با جهان صحبت مي‌كردم و...
ksabz
اگر مي توانستيد خريدار باور باشيد، كدام باور از همه برايتان مفيد تر بود؟؟

Old Moderator

Old Moderatorنماد کاربر
پست ها

2294

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 29 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 21 اردیبهشت 1385 13:56

محل سکونت

_*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡*̡̡_ _

آرشيو سپاس: 1176 مرتبه در 362 پست

توسط Ma3ouD » پنج شنبه 30 فروردین 1386 00:30

سر کلاس بودیم که استاد داشت یک مسئله حل میکرد .وقتی که حلش تموم شد یک از بچه ها پاشد گفت حلههههههههه.  :::P

Old Moderator

Old Moderatorنماد کاربر
پست ها

2833

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 7 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 10 فروردین 1385 13:39

آرشيو سپاس: 745 مرتبه در 213 پست

توسط Leila » سه شنبه 4 اردیبهشت 1386 23:27

حله بر روي بيلبوردهاي تبليغاتي


حضور در تلويزيون و تبديل شدن به يك ستاره محبوب در بين مردم، يكي از ملاك هاي اصلي براي انتخاب شدن توسط شركت هاي مختلف توليدي براي تبليغات است.

    در عصر حاضر بهترين روش براي تبلغ كالا، بيلبوردهاي تبليغاتي ايي است كه در خيابان ها و اتوبان ها نصب مي شوند و بر روي آنها چهره يكي از معروف ترين ها و يا بهتر بگوييم ستاره هاي عرصه هنر و ورزش مي باشد ، که اين مي تواند توجه بسياري را به خود جلب كند.
    با اينكه ارتباط سينما و تبليغات در كشور ما هنوز شكلي حرفه ايي و تخصصي پيدا نكرده است و‌ اولين گام هايي كه در اين عرصه پيموده شده كامل نيست اما استمراري كه در اين حوزه شكل گرفته باعث كاهش حساسيت منتقدين در بخش تبليغات توسط بازيگران شده است.
    در پي حضور چهره هاي شاخص و سرشناس سيما و ورزشكاران مطرح بر روي بيلبوردهاي تبليغاتي مانند: جمشيد مشايخي،‌محمد رضا فروتن، محمد رضا گلزار، سروش گودرزي، پزمان بازغي، مهران مديري و ... اين بار نوبت به احمد پورمخبر همان «حله» معروف رسيد، يك شركت مطرح و معتبر جهت تبليغ كالاي خود به احمد پورمخبر پيشنهاد خوبي را داده است، وي كه پس از سريال ترش و شيرين شهرت كسب كرده است، به اين پيشنهاد جواب مثبت داد، در خصوص قيمت قرار داد ما بين هنوز بي اطلاعيم ضمن اينكه رضا عطاران در اين خصوص پيشنهادي را مطرح كرده كه شركت نامبرده مي بايست با وي به توافق نهايي برسد.ksabz
اگر مي توانستيد خريدار باور باشيد، كدام باور از همه برايتان مفيد تر بود؟؟


 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 0 مهمان