در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد
Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
2833

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 10 فروردین 1385 13:39

آرشيو سپاس: 745 مرتبه در 213 پست

براي ساخت «تلفن همراه رئيس جمهور» جدي هستم

توسط Leila » سه شنبه 4 اردیبهشت 1386 23:02

خبرگزاري فارس: جابر قاسمعلي، فيلم‌نامه‌نويس گفت: در حال مذاكره با چند كارگردان براي ساخت فيلم «تلفن همراه رئيس جمهور» هستم.

نويسنده فيلمنامه «باتلاق» در گفت‌وگو با خبرنگار سينمايي فارس گفت: "فيلمنامه تلفن همراه" رئيس جمهور كاملا اجتماعي است و فضايي نئورئاليستي دارد كه در پي يك اشتباه ساده، زندگي يك شهروند ساده اين جامعه به شدت تغيير مي‌كند.
وي افزود: شخصيت اصلي اين فيلمنامه شخصي ميانسال به نام قربانعلي احمد گورابي است كه در جنوب شهر تهران زندگي مي‌كند و با وانت خود بار مردم را جابه‌جا مي‌كند، اما به دليل يك اشتباه كوچك دچار مشكل مي‌شود و در حل آن ناتوان مي‌ماند.
قاسمعلي درباره لوكيشن‌هاي احتمالي فيلمنامه گفت: تمامي فضاها مربوط به تهران و بويژه منطقه پايين شهر و پاسگاه نعمت‌آباد است.
وي درباره ساخت اين فيلمنامه افزود: تاكنون دو تن از دوستان كارگردانم فيلمنامه را خوانده‌اند و هر دو از فضاي آن بسيار راضي بودند، اما داستان در دل خود حساسيت‌هايي دارد و به همين دليل در حال گفت‌وگو با مسئولان مربوط در وزارت ارشاد درباره اين بخش‌ها هستم و در صورت رفع مسائل مربوط به مميزي اين فيلمنامه ساخته خواهد شد.
تله فيلم «حلقه» كه توسط قاسمعلي نوشته شده است به كارگرداني كاظم معصومي ساخته مي‌شود.
اگر مي توانستيد خريدار باور باشيد، كدام باور از همه برايتان مفيد تر بود؟؟