در اين بخش شما ميتوانيد سوالات و اشکالات نرم افزاري خود را مطرح کنيد
Captain

Captain

نماد کاربر
682

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 23 دی 1385 00:47

زير آسمون ابري

آرشيو سپاس: 169 مرتبه در 61 پست

راهنمايي در مورد فايل‌هاي موزيك مربوط به ارگ

توسط Montana2100 » چهارشنبه 12 اردیبهشت 1386 22:32

با سلام؛
يكي از دوستاي من چند تا فايل در يك فلاپي ديسك داره كه اينجوري كه ميگه مربطو به موزيك زمينه ارگ هست (گويا روي ارگ بايد اجرا بشن). اونا رو به من داده تا اگه بشه براش از اين نوع پيدا كنم يا بسازم ولي من اصلا ازشون سر درنميارم....  :lol:
از چند تا راه مختلف هم (مثل Hex Editor) امتحان كردم ولي حتي متوجه نشدم كه با چه نرم افزاري ساخته شدن.
اگه كسي اطلاعاتي در اين مورد داره و يا ميتونه اينا رو كشف كنه من محتويات فلاپي رو به صورت فشرده آپلود كردم.

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

اگه يه كمكي بكنيد ممنون ميشم.  :D

.................... دنياي ديگري هم هست كه مي‌توان در آن آواز خواند ...................

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » چهارشنبه 12 اردیبهشت 1386 23:28

Montana2100 جان
به نظر ميرسه اين سايت فايلهايي از اين دست براي دانلود داره
http://mikim.mylivepage.com/file/348_Perfomans
و اين مقاله‌اي در همين مورد هست
http://www.midispecial.com/Korg_Pa80_Handb.pdf
اميدوارم به کارتون بياد (خودم در اين زمينه اطلاعاتي ندارم، وگرنه بهتر کمکتون ميکردم  :sad: )
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Captain

Captain

نماد کاربر
682

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 23 دی 1385 00:47

زير آسمون ابري

آرشيو سپاس: 169 مرتبه در 61 پست

توسط Montana2100 » پنج شنبه 13 اردیبهشت 1386 02:13

Mahdi1944 جان؛
بازم مثل هميشه راهنمائيتون خوب و مشكل‌گشا بود... من از همين دو تا لينك به كلي نتايج جالب رسيدم و حتي برنامه مخصوص ساختن اين مدل فايلها رو هم يه جاي ديگه پيدا كردم...  :-)  البته هنوز باهاش كار نكردم ولي همينم برام كافيه...
شاد و پاينده باشيد.  :razz:

.................... دنياي ديگري هم هست كه مي‌توان در آن آواز خواند ...................