کاربر گرامی ورود شما را به انجمن خیر مقدم عرض میکنیم. جهت استفاده از تمامی امکانات سایت باید عضو شوید. جهت عضویت اینجا را کلیک کنید.

مرکز انجمنهاي تخصصي
امروز دوشنبه 1 اردیبهشت 1393 09:37
Payment24

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت تنظیم شده است

ارسال مبحث جديد پاسخ به موضوع  [ 9 پست ] 
نويسنده محتواي پيام
پستارسال شده در: جمعه 21 اردیبهشت 1386 03:43 
-
آفلاين

تاريخ عضويت: دوشنبه 10 اردیبهشت 1386 02:41
تشکر کرده اید: 0 مرتبه
با سلام خدمت دوستان عزیز

از مدیریت سایت خواهش میکنم که این تایپکس رو پاک نکنند تا شاید چند نفر که سالهاست به خواسته خودشون نرسیدند از این راه برسند.

دوستان علاقه مند به رشته های مهندسی هوا و فضا:

طراحی و ساخت هواپیما (گرایشهای طراحی و ساخت سازه .بال.و........)
2-طراحی و ساخت هلیکوپتر (شامل تمامی گرایشها)
3-تکنولوزی موتور
4-ایرودینامیک
5-طراحی و ساخت موتور (شامل تمامی گرایشها)
6-طراحی و ساخت موشک و سیستم های فضایی
7-طراحی و ساخت موتور موشک

جهت لیسانس.فوق لیسانس.دکترا

با بالاترین کیفیت تحصیلی و با مدرک بین و المللی فقط با مدرک سوم دبیرستان بدون پیش دانشگاهی و در هر سنی ( از 16 سال به بالا.....) با مدرک دیپلم تجربی . ریاضی.انسانی.فنی و حرفه ای.کار و دانش !!!
به زبان انگلیسی یا روسی در دانشگاه های اوکراین که مورد تایید صد در صد وزارت علوم ایران میباشند تحصیل کنند.

ثبت نام دانشجویان از همین تاریخ تا ماه سنتابر میباشد

دوستانی که علاقه مند به خلبانی هواپیمای مسافر بری میباشند

میتوانند این دوره رو با طی 2 سال خلبانی "پی پی ال" و 1.5 سال و نیم خلبانی "سی پی ال" در کشور اوکراین با بالاترین استانداردهای جهانی طی نمایند.(جمعا 3.5 سال)
توجه:
1-دانشکده (خلبانی)تا سال اینده تحت لیسانس شرکت فقید " لوفت هانزا " قرار میگیرد
2-رشته تحصیلی برای خلبانی مهم نمیباشد .یعنی با مدرک دیپلم فنی و حرفه ای هم میتوان در این رشته تحصیل کرد.

دوستان یک هفته بعد از اعلام امادگی به اوکراین اعزام میشوند

دانشگاه " نائو" بزرگترین دانشگاه هوا فضای اوکراین (با سابقه 75 ساله) با مدرک بین و المللی میباشد و دوستان به راحتی بعد از اتمام دوره تحصیلی میتوانند به راحتی به جستجو کار در کشورهای غربی بپردازند.

قیمت رشته های مهندسی: سالیانه 1400 دلار امریکا معادل 1250000 تومان به صورت اقساط (4 بار)
قیمت رشته خلبانی: سالیانه 4900 دلار معادل 4500000 تومان به صورت اقساط ( 4 بار)

قابل توجه دوستانی که مشکل سربازی دارند.

دوستانی که مشکل سربازی دارند میتوانند پاسپوبت زمانی(مثلا با 1ماه اعتبار ) دریافت کنند و بعد از ثبت نام دانشگاه سفارت ایرن در اوکراین مهر تمدید تا پایان دوره تحصیلی میزند و مدرک دانشجویی میدهد.و به راحتی تا 5 سال میتوانید به ایران رفت و امد کنید.

قابل توجه دوستانی که در ایران دانشجو هستند

دوستانی که در ایران دانشجو میباشند میتوانند در همان سال در اوکراین در رشته خودشون یا در رشته دیگر(باید واحدهای ما به تفاوت رو پاس کنند) ادامه تحصیل بدهند.
مثلا کسی که سال سوم کامپیوتره میتونه بیاد سال سوم هوا فضا بشینه ولی باید مابه تفاوت ها رو طی 8 ماه پاس کنه.

1- دانشجویان به صورت کامل بیمه میباشند و هزینه درمانی و حتی عمل کاملا رایگان میباشد.
2- با پرداخت 4000 دلار امریکا میتوانید پاسپورت اوکراینی دریافت کنید.(به صورت کاملا قانونی)
3-دوستان بعد از 1 سال به دانشگاه های ایرانی میتوانند انتقالی بگیرند.
4-دوره های ساخت و تولید هواپیما در دانشگاه و کارخانه انتونف برگزار میشود.

5- دوستان علاقه مند به خلبانی:

دوره "پی پی ال" با هواپیماهای انتونف-2 و یاک می باشد.
دوره "سی پی ال" با هواپیماهای انتونف-74 و ایلوشین-96 و توپولف -154 میباشد.

هزینه دعوت نامه و ثبت نام و گرفتن ویزا و ثبت ویزا و حمایت 6 ماهه : 500 دلار( بعد از ثبت نام و رضایت شما)

جهت اطلاعات بیشتر در همین تایپکس سوال بفرمایید یا به بنده پیغام خصوصی بدهید لطفا

با سلام و عرض خوش امد خدمت شما
دوست عزیز لطفا برای تبلیغ فقط از این بخش (خرید و فروش) استفاده نمایید
تاپیکهای قرار داده شده در بخشهای دیگر حذف شدند
با تشکر:razz:
Mohsen1001

بالا
 مشخصات  
تشکر کرده اید  
 موضوع پست:
پستارسال شده در: جمعه 21 اردیبهشت 1386 17:40 
-
آفلاين

دوستان ميتوانند با شماره تلفن 380935813520+  نيز تماس حاصل فرمايند.

بالا
 مشخصات  
تشکر کرده اید  
>
 موضوع پست:
پستارسال شده در: جمعه 21 اردیبهشت 1386 21:10 
Old Moderator
Old Moderator
نماد کاربر
آفلاين

تاريخ عضويت: پنج شنبه 16 شهریور 1385 16:00
تشکر کرده اید: 75 مرتبه
بله    والا  من که نمييدونم شما کی هستييد ولی ...............  آقايون   مهترم دوستان عزيز اين جانبم که الان دارم ازهار نظر ميکنم دلم نميخواد زياد تند برم
چون اين دوستمون اهتمال خيلی قوی خيلی خوب منو ميشناسه ولی من هنوز ايشون رو به جا نايردم  و اميدوارم در خودشون رو به من معرفی کنند  من هم مثل اين دوست خوب از دنشگاه ناو هستم و دارم رشته هوا فضا ميخونم

الان ديگه نزديک 4 سال هست که اينجام  ولی به هيچ واژه اين کشورو توسيه نميکنم  به چند دليل 1 _ آب و هوای بسيار بد زمستانهای _40 درجه که اصلاً
البته شايد بيشتر بيشتر از 1 هفته _40 نباشه ولی 99% مواقع بالای _30 هم نيست همين هدودا
2 سطح علمی بسيار پاين تمام مراجع که بايد بشون رجوع کنی دسته کم مال 25 تا 300 سال پيشند آقاا هر کی ميگه دروق ميگم همينجا سابت کنه اينتور نيست
3_هزينه بسيار بالای زندگی بله 4سآل پيش که من امدم اين جا خوب بود بد نبود ولی الان وهشتناک هست 1 خونه 1 خابه که فقط يک همم داشته باشه و يک اطاق و يک اشپزخونه زيره 430$ پيدانميشه اينم بزم هرکی ميگه اشتباه هست همينجا ا علام کنه
4_بی قانونی شديد در اين کشور همه جا فقط پول حرف ميزنه  همين امسال فقط 2 تا ايرانی کشته شدنه اوليش آقای حسين فولاد که سال نوع جسدشون کنار رودخونه دنيپر پيداشد بعد از 2 ماه که گم شده بودند
و  دوميش هم بهنود که الان هنوز يه هفته نييست کشته شده و در سال نوهم يعنی همون ژانويه هم که  12 خارجی کشته شده که 2 تاش مال هميين دانشگه ما بود  يه نفر همين آقای فولاد که خوزستانی بودند و دومی هم از نيجريه بود
اينم اگر اشتباه هست بگييد اشتباهه؟
5_ پليس خطرناک که اينجا بر عکس خيلی جهای ديگه پليسش از همه دزدتر و رشوه بگيرتر هست اينم اگر اشتباهه بگيد؟
6 خوردو خوراکم که وهشتناکه قيمتش
7  اينکه در دانشگاه به زبان انگليسی هم ميتونيد ثبت نام کنيد کاملا سهيه هست ولی اساتيدش زبان بلد نيستند مشکل اينجاس البته هستند کسای که زبان بلد باشند ولی اهتمال اينکه استاد  شما  بشه خيلی کمه
اگر کسی بازم سوالی داشت بپرسه

[align=center]پرسه در خاک غریب پرسه بی انتهاست - هم گریز غربتم زادگاه من کجاست؟

بالا
 مشخصات  
تشکر کرده اید  
>
 موضوع پست:
پستارسال شده در: شنبه 22 اردیبهشت 1386 02:47 
-
آفلاين

شما سال چندم هستي دوست من؟  شماره که کذاشتم زنگ بزن!

بالا
 مشخصات  
تشکر کرده اید  
>
 موضوع پست:
پستارسال شده در: شنبه 22 اردیبهشت 1386 02:52 
-
آفلاين

خوب اينم ميزارم به حساب اينکه ما ايراني ها هر جا ميريم نميخواييم که بقيه بيان!

بنده خودم در ايران در سپاه يک سال خلباني خوندم و اين رو به شما ميگم  که همون کتابهاي 300 سال پيش رو ما هنوز تو ايران نداريم!
سطح علمي اين دانشگاه هم بسيار بالاتر از دانشگاه هاي هوا فضاي ايران ميباشد.
اگر تو ايران دانشجو بوديد ميدونستيد...........
قیمت خونه رو من گفتم.......
در مورد قتل خارجی ها هم بگم این وضع در المان 4 برابره!
در مورد پلیس هم میدونم ولی یک دانشجو چرا باید کارش به پلیس بیفته؟من 4 ساله رفت و امد دارم هنوز یک بارم کارم به پلیس نیوفتاده.........
بهر حال این دانشگاه مدرک بین و المللی میده که هنوز تو ایران این سیستم  وجود خارجی نداره.......حتی 90 درصد رشته های این دانشگاه  رو ما تو ایران نداریم.........
دوست عزیز شما مثل اینکه چند ساله ایران نرفتید!!
قیمت مواد غذایی در حال حاظر در ایران گرون تره.....شما یک مرغ  2 کیلویی رو اینجا میخری 4 دلار (3600  تومان).........ایران چنده؟
خوب بهر حال این نظر شماست........

بالا
 مشخصات  
تشکر کرده اید  
>
 موضوع پست:
پستارسال شده در: شنبه 22 اردیبهشت 1386 03:02 
-
آفلاين

فانتوم هم اينطوري مينويسند        phantom   !!!!!!

در حال حاظر طبق اخرین اعلام سفارت ایران در کیف  تقریبا 4000  ایرانی در کیف مشغول تحصیل هستند..........

بالا
 مشخصات  
تشکر کرده اید  
>
 موضوع پست:
پستارسال شده در: شنبه 22 اردیبهشت 1386 03:24 
Old Moderator
Old Moderator
نماد کاربر
آفلاين

تاريخ عضويت: سه شنبه 11 بهمن 1384 12:27
دوست عزیز لحن صحبت شما اصلا صحیح نیست
:-o

بالا
 مشخصات  
تشکر کرده اید  
>
 موضوع پست:
پستارسال شده در: شنبه 22 اردیبهشت 1386 03:48 
-
آفلاين

عزيز من کجاش بنده توهين کردم.............لحن صحبتم بد بود..........؟؟؟ :x  :-?

بالا
 مشخصات  
تشکر کرده اید  
>
 موضوع پست:
پستارسال شده در: شنبه 22 اردیبهشت 1386 09:14 
Old Moderator
Old Moderator
نماد کاربر
آفلاين

تاريخ عضويت: پنج شنبه 16 شهریور 1385 16:00
تشکر کرده اید: 75 مرتبه
GOLDEN CROWN نوشته است:
خوب اينم ميزارم به حساب اينکه ما ايراني ها هر جا ميريم نميخواييم که بقيه بيان!

بنده خودم در ايران در سپاه يک سال خلباني خوندم و اين رو به شما ميگم  که همون کتابهاي 300 سال پيش رو ما هنوز تو ايران نداريم!
سطح علمي اين دانشگاه هم بسيار بالاتر از دانشگاه هاي هوا فضاي ايران ميباشد.
اگر تو ايران دانشجو بوديد ميدونستيد...........
قیمت خونه رو من گفتم.......
در مورد قتل خارجی ها هم بگم این وضع در المان 4 برابره!
در مورد پلیس هم میدونم ولی یک دانشجو چرا باید کارش به پلیس بیفته؟من 4 ساله رفت و امد دارم هنوز یک بارم کارم به پلیس نیوفتاده.........
بهر حال این دانشگاه مدرک بین و المللی میده که هنوز تو ایران این سیستم  وجود خارجی نداره.......حتی 90 درصد رشته های این دانشگاه  رو ما تو ایران نداریم.........
دوست عزیز شما مثل اینکه چند ساله ایران نرفتید!!
قیمت مواد غذایی در حال حاظر در ایران گرون تره.....شما یک مرغ  2 کیلویی رو اینجا میخری 4 دلار (3600  تومان).........ایران چنده؟
خوب بهر حال این نظر شماست........

دوست عزيزم اينکه بقيه بياند يا نياند بستگی به خودشون داره ولی اينکه بتونييم درست راهنمای کنيم به وجدان ما بستگی داره
1_اگر کتابهای 30 سال پيش اينجاا رو ايران نداره چرا من و همه هم رشته اي های من تمام مراجع رو از ايران ميخريم و هر تابستون با وجود قيمت زياد اضافه بار با خودمون حمل ميکونيم اينجاا؟ چرا؟ ما ديوونه ايم؟ يا اضافه بار خيلی ارزونه؟
بعد  کی گفته سطحه اين دانشگاه بالاتر هست؟ تو ايران چند تا دانشگاه هوا فضا داريم به  نظر شما اينجا وقتی درست تموم شود کجاا ميتونی کار کنی با لهجه و زبان روسی ؟ من هم از شاگردهای همين دانشگاه هستم خيلی هم خوب با شرايتش آشنا هستم
در مورد المان هم هتما ميدونيد که المان بر خلاف اون چيزی که همه فکر ميکنند دانشگه هوا فضاا دولتی ندره  و فقط خوسوسی هست که قيمّتش براتون قير قابل تسوور هست در سورت ترديد ميتونيد از  ديويد پسر المانی کورس 4 بپرسيد و همينتور دليل اينجا بودنش رو ايشون در خوبگاه 1 طبقه 2 زندگی ميکنند
3_گيمت خونه هم که من گفتم که کاملا درست هست  در مورد قيمت المان هم بله بيشت هستش هتی بيشتر از 4 برابر  اينو منم ميدونم ولی انجا بت چه خدماتی ميده اينجا چه خدماتی ميده؟
4- در مورد پليس هم شما گفته بوديد ميدونيد پای چه افرادی به پليس باز ميشه  دوست خوبم اينجاا بايد اطلاعات دقيق باشه  چون کسانی که اينو ميخوننّد ممکن هست بخواند بدونند پس شماا لطف کن از سينا يا هرکس ديگه در مورد من بپرس انوقت ميبينيد که من کی هستم و به نظر شما با طرز زندگی من بايد تا هالا رفته باشم پليس يا نه؟ البته ميبخشی که گفتم از سينا چون تقريبا 100% ميدونم که شما بچه های گروه هوا فضا رو ميشناسی و اينکه گفتم سينا هم به اين دليل بود که تقريبا از همه منطقی تر هست وخيلی رک  هستش  خيلی هم دوسش دارم
نخواستی از پيمان که شاگرد
اول کورس هستش  البته به سينا بگی  سنترال کلوب خودش سريع بت ميگه من کی هستم قوربنت گلم
5_من تابستون
ايران بودم عزيز
6_شما خودت ميدونی ما يه کيلو تخم مرغ قبل از سال جديد ميخريديم چند الان چند؟ يا  مرغ ؟ يا نون؟ اينجاا به خاتره شرايطه جديد سياسّی و بهرانش , تورم  رو به رشدش خيلی زياد هست قبول که داری؟
7_ بله کاملا درسته اين فقط نظره منه نه چيزی بييشتر از ان
8 در مورد فانتوم و اينکه به چه صورتی نوشته ميشه خودم خيلی  دقيقتر از شما ميدونم ولی اين ID من تقريبا از 11 سال پيش هست و همه جا به اين اسم ريجستری شدم
برا همين نميخوام تقيرش بدم
در مورد قيمت سبت نام
رشته مهندسی هم که ديگه شوخی نکنيد عزيز من الان دارم خودم پول ميدم نه ماچ تا سال پيش رشته ما 2250 $ بود از امسال شد 2500$ نا قابل
در کل اينم شماره من هستش   +380977687178   و +380937709922  که الان  سيم کارت   LIFE استفاده ميکنم  سوالی بود در خدمتم

[align=center]پرسه در خاک غریب پرسه بی انتهاست - هم گریز غربتم زادگاه من کجاست؟

بالا
 مشخصات  
تشکر کرده اید  
>
نمايش پست ها از پيشين:  مرتب سازي بر اساس  
ارسال مبحث جديد پاسخ به موضوع  [ 9 پست ] 

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت تنظیم شده است

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 0 مهمان

شما نمي توانيد مبحث جديدي در اين انجمن ايجاد کنيد
شما نمي توانيد به مباحث در اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن ويرايش کنيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن حذف کنيد
شما نمي توانيد فايل هاي پيوست در اين انجمن ارسال کنيد

جستجو براي:
انتقال به:  

News News Site map Site map SitemapIndex SitemapIndex RSS Feed RSS Feed Channel list Channel list

CentralClubs Hosting