ميگ-31 بي ام در نيروي هوايي سپاه

در اين بخش مي‌توانيد در مورد ديگر مباحث هوانوردي و هوافضا به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: hamed_713, شوراي نظارت, مديران هوافضا

Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
محل اقامت: ناوگان منطقه دوم
سپاس‌های ارسالی: 398 بار
سپاس‌های دریافتی: 226 بار
تماس:

پست توسط Yasser » چهار شنبه 23 خرداد 1386, 5:46 pm

s.a.s عزیز
ضمن خوش آمدگویی به شما برای عضویت در سایت خودتون، قبلاً در مورد این عکس بحث کافی شده.
شما و فيشبد رو به اون بحث راهنمایی میکنم :
http://www.centralclubs.com/viewtopic.p ... c&start=24

موفق باشید.
با تقدیم احترامات شایسته نظامی
ICT Admiral
تصویر

Super Moderator
Super Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 19718 بار
سپاس‌های دریافتی: 21363 بار

پست توسط SAMAN » چهار شنبه 23 خرداد 1386, 8:10 pm

من خودم در این کارها دستی دارم اما به نظرم اگر این عکس واقعی هم نباشد.دلیل بر نداشتن میگ-31 نیست چون وقتی که میگ-29 smtداریم پس میگ-31 هم دور از انتظار نیست!درم مورد آرمهای دیگر هم چون میگویند متعلق به سپاه است پس باز طبیعی به نظر میرسد.
پیام حکم قتل خود شنفتن مرا خوشتر بود, از یک تملق به نزد مردمان سفله گفتن!

New Member

پست توسط mahloogi » سه شنبه 23 مرداد 1386, 10:17 am

سلام به همه دوستان
من يک عضو تازه وارد هستم.
در جستجويم در اينترنت در مورد ميگ 31 به چند تا مطلب برخوردم که با ذکر ماخذ براتون ميارم:
اولين مطلب از سايت [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] هست که عينا مطلب رو پست مي کنم.
[align=left]Note that Red China bought or is buying 26+24+70 Su-27/SKSMK/UB plus a full array of BVR and WVR missiles. Vietnam bought 6 and wants more. India is receiving their Su-30MKI's and has MiG-29's. Syria bought 24 basic Su-27"P"s and also has MiG-29's. Peru received 26 x MiG-29's from the Belarus, Iraq is still flying over a dozen MiG-29's, Iran has MiG-29's, MiG-31's, and is getting Su-27's, Burma is getting MiG-29's, and North Korea has MiG-29's. On the friendly side German and most of our C&EE allies have MiG-29's as well as Malaysia with its SE's and Indonesia just purchased Su-30's. All of these countries have taken a serious look at the Su-37 and the upgraded VTC Su-30 and have asked questions about the Mikoyan VTC candidate. Brazil, for instance, was reported to have asked GE if they could put the 404 into the MiG-29. This is an interesting twist after the South African Air Force just placed the MiG-29 engine in its Mirage F-1's. Now all of these countries are looking and into their eyes has come the reality of Vectored  .

در اين مطلب ذکر شده که ايران داراي ميگ 29 ميگ 31 و در حال دريافت سوخو 27 هست!!!

در مطلب بعدي که توسط يک سايت صهيونيستي به نام [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] ذکر شده آمده است که سوريه 5 فروند ميگ 31 رو دريافت کرده که ÷ول آنرا ايران پرداخت کرده و تمام يا قسمتي از آنها را share ميکنند!!
[align=left]Industry sources said the Syrian contract was signed in early 2007 and the first aircraft delivery was expected over the next few months. The sources said the MiG-31E, with a configuration similar to that ordered by India, would provide Syria with a huge leap in air combat capability.

"The Syrians will be getting the top line of Russian aircraft through financing by Iran and share some or most of the platforms with the Iranian Air Force," a Russian industry source said. "This is the start of a new
era."

The deal marked the first Syrian combat aircraft procurement since Damascus ordered the Su-24 Fencer in 1988. In December 2006, Syrian President Bashar Assad met Russian leaders in Moscow in an effort to replace Syria's aging combat  
t

البته به نظر من خريد تعداد زيادي سوخوي 27 يا 30 بهتر از خريد اين هواپيماست که مانورپذيري کمي داره و ممکنه خيلي ساده توسط موشکهاي پيتون اسراييل که رو اف 15 هستند هدف قرار بگيره.
ميگ 31 به تعداد 500 عدد در انبارهاي ارتش روسيه موجود ميباشد که به علت مشکلات مالي توليد اون متوقف شده است و براي صادرات اونها ابتدا اونها رو به کارخانه سوخوي ميبرند و بعد از ريفربيش کردن به صورت ميگ 31 مدل E به سوريه! ميفرستند.
نکته ديگه اينکه روسيه در پيشنهاد فروش اونها به چين گفته که امکان حمله به ماهواره ها رو روي اونها نصب ميکنه اما نسخه هايي رو که به سوريه داده downgrade شده هستند!!!

به نظر من چون خلبانهاي ايراني در نبرد هوايي لااقل از خلبانهاي خاورميانه ورزيده تر هستند خريد سوخوي 27/30/33/37 مناسب تر خواهد بود.
استادان بهتر مي توانند نظر بدهند

Moderator
Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 555 بار
سپاس‌های دریافتی: 10005 بار

پست توسط abdolmahdi » یک شنبه 2 دی 1386, 5:12 pm

دوستان ... دريافت ميگ 31 چندان هم دور از واقعيت نيست. وقتي كه روسيه 5 فروند ميگ 31 را به سوريه واگذار كند (انهم با پول ايران و آنهم با آن سابقه خراب فرار خلبانان سوري با ميگ هايشان به اسرائيل !!) چرا به ايران چنين چيزي را نفروشد؟ آنهم در شرايطي كه آمريكا قراردادهاي چند ده ميليارد دلاري فروش تجهيزات نظامي را با اسرائيل و ساير كشورهاي عربي منعقد كرده است؟ همان موقع برخي منابع روسي عنوان كردند كه اين ميگها از سوريه و ايران دفاع ميكنند. اگر اين هواپيماهارا فقط به سوريه فروخته باشند چطور ميتوانند از ايران دفاع كنند؟ مگر آنكه آنرا نيز به ايران فروخته باشد. برخي رسانه هاي غربي نيز همان موقع از كلمات back door to iran استفاده كردند كه ميتواند بيانگر انتقال آنها به ايران حتي از طريق سوريه باشد. (همانگونه كه سيستمهاي پدافند هوائي pantsir هم از همان طريق به ايران راه يافت) هر چند كه معتقدم روسيه اين هواپيماها را مستقيما" ميتواند به ايران داده باشد. حتي واگذاري تعداد بيشتري ميگ 29 هم بعيد نيست .
اگر ديدار با مرگ حق است ، چه بهتر كه اين ديدار در ميدان جنگ باشد.

Novice Poster
Novice Poster
محل اقامت: پادگان قصرفيروزه(1)
تماس:

پست توسط حسين سخا » یک شنبه 2 دی 1386, 6:08 pm

اين موضوع واقعيت ندار چون قرارداد تحويل سال 2009 هستش
خداوندا عاشق شدم تا به تو نزديك شوم پس مرا رها مكن
هر كه عاشق شده از تمام دنيا بي نياز شد عاشق شويد.
به اميد عاشقان پاك

Moderator
Moderator
نمایه کاربر

پست توسط abdolmahdi » یک شنبه 2 دی 1386, 6:18 pm

ببخشيد من يك عكس دارم اگه ممكنه دقيق منو راهنمائي كنيد كه چطور اونو تو تايپيك بذارم. البته احتمالا" قبلا" اونو ديديد.
اگر ديدار با مرگ حق است ، چه بهتر كه اين ديدار در ميدان جنگ باشد.

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 72546 بار
سپاس‌های دریافتی: 31545 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » دو شنبه 3 دی 1386, 1:07 am

abdolmahdi جان
کليد ارسال جوا رو بزنيد تا به مرورگر پيشرفته راهنمايي بشيد، در اونجا ميتونيد با استفاده از گزينه "اضلفه کردن تصوير به پست" تصوير خودتون رو در اختيار ديگران قرار بديد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Moderator
Moderator
نمایه کاربر

پست توسط abdolmahdi » دو شنبه 3 دی 1386, 8:08 am

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

دوستان اين عكس رو احتمالا" قبلا" هم ديديد. كاري به صحت و سقمش ندارم اما جالب اينجاست كه تب خريد ميگ BM 31 توسط ايران ظاهرا" به خارجي ها هم سرايت كرده!!!

Moderator
Moderator
سپاس‌های ارسالی: 22538 بار
سپاس‌های دریافتی: 14740 بار

پست توسط Shahbaz » دو شنبه 3 دی 1386, 11:47 am

عکس مربوط به نيروي هوايي روسيه است

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]
[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif][FONT=times new roman,times]     [FONT=Times New Roman,serif]   [FONT=Times New Roman,serif]    امام خمینی (ره ) :
اگر بند بند استخوان هایمان را جدا سازند ، اگر سرمان را بالای دار برند ، اگر زنده زنده در شعله های آتش مان بسوزانند ، اگر زن و فرزندان و هستی مان را در جلوی دیدگان مان به اسارت و غارت برند ، هرگز امان نامه ی کفر و شرک را امضا نمی کنیم .  

Moderator
Moderator
نمایه کاربر

پست توسط abdolmahdi » سه شنبه 25 دی 1386, 2:13 pm

جدا" عذر ميخوام اگه عكسها تكراري باشه :-P :-P
تو صفحات قبلي خوندم كه برخي از دوستان مدعي ديدن ميگ 31 يا سوخوي 30 تو تبريز بودن .
من هم اين عكسا رو بدون هيچ كم و كاستي تو تايپيك ميذارم. قضاوتش با خودتون :)

Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 12804 بار
سپاس‌های دریافتی: 4578 بار

پست توسط كيارش » چهار شنبه 26 دی 1386, 1:33 am

اين تبريز هم جاي مرموزي !!! :-(
 [FONT=lucida grande, tahoma, verdana, arial, sans-serif]  این خسته به شمشیر تو تقدیر نبود,    
  [FONT=lucida grande, tahoma, verdana, arial, sans-serif]ور نه هیچ از دل بی‌رحم تو تقصیر    

Junior Poster
Junior Poster
سپاس‌های دریافتی: 26 بار

پست توسط forodo » چهار شنبه 26 دی 1386, 7:24 am

سلام نمي دانم چرا اين شايعه كه سپاه ميگ 31 داره تمام نمي شود از دوستان اجازه مي خوام يك مطلب را بگم ناوگان هوايي سپاه شامل سوخو19 و 22 فيتر و سوخو25 ومي باشد كه تعدادي هواپيماهاي فراري عراق در زمان جنگ اول خليج فارس و تعدادي نمونه هاي چيني كه در زمان وزارت اقاي رفيق دوست در وزارت دفاع خريداري شده نكته جالب اينكه ماموريت اصلي اين هواپيماها پشتيباني هوايي نزديك از نيروهاي زميني مي باشد من فكر مي كنم ماموريت هاي نيروي هوايي سپاه و ارتش تفكيك شده باشد كه ماموريت پشتيباني از يگانهاي زميني به نيروي هوايي سپاه و حملات دوربرد و حفظ برتري هوايي به نيروي هوايي ارتش واگذار شده باشدفكرنكنم ميگ 31 فاكس هاوندبا توجه به ماموريت اصلي تعريف شده براي ان در نيروي هوايي سپاه كاربردي داشته باشد و اگر قرار است نيروهاي مساح ايران به ميگ 31 مجهز شوند اين جنگنده طبق ماموريت اصلي خود بايد به نيروي هوايي ارتش واگذار شود اميدوارم كه تمام اين اخبار شايعاتي بيش نباشد چون هواپيماهايي توانمند تر از ميگ 31 همچون سوخوي30و 33 و34هم موجود مي باشند كه به مراتب كارايي بيشتري از ميگ 31 دارند

ارسال پست

بازگشت به “ديگر مباحث هوانوردي”