ميگ-31 بي ام در نيروي هوايي سپاه

در اين بخش مي‌توانيد در مورد ديگر مباحث هوانوردي و هوافضا به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: hamed_713, شوراي نظارت, مديران هوافضا

Captain II
Captain II
نمایه کاربر
محل اقامت: کرج
سپاس‌های ارسالی: 45 بار
سپاس‌های دریافتی: 112 بار
تماس:

پست توسط R@mtin » دو شنبه 31 اردیبهشت 1386, 2:54 pm

آقايون حالا شما اين همه در مورد وجود اين هواپيما بحث مي كنيد آيا با اين كه گفته ميشه 24 يا 25 ميشه جلوي نيروي هوايي مانند آمريكا واسي(اسرائيل) را گرفت.
مگر كه بخوانمهندسي معكوس كنند
آيا به نظر شما اين موضوع بيشتر با عقل جور در نمياد؟

بله وجود جنگنده اي مثل ميگ31 در توان هوايي يک کشور نقش به سزايي دارد... در جنگ يوگسلاوي 10 فروند ميگ29 و چند فروند ميگ21 به همراه خلباني شجاع ، مقاومتي مثال زدني را در برابر ناتو به نمايش گذاشتند.
درسته که در نهايت اين نيروي هوايي نابود شد و آمريکا پيروز شد اما 1- تعدادي از جنگنده هاي متفقين منهدم شد و يا آسيب ديد. 2- بسياري از عمليات هاي بمباران که قرار بود انجام شود به دليل وجود جنگنده هاي يوگسلاوي ناکام ماند و در نتيجه جان هزاران انسان بيگناه حفظ... مي تونم بگم زرگترين دستاورد خلبانان يوگسلاوي همين مورد دوم بود. آن ها در ارتفاع پايين پرواز کرده و در بين کوه ها به شکل ناگهاني مقابل بمب افکن هاي ناتو و امريکا ظاهر مي شدند و در کل خيلي از ماموريت هاي آ ها را ناکام گذاشتند.
در ضمن ميگ31 يک جنگنده معمولي نيست و اگر در ايران وجود داشته باشد و به صورت مکمل با اف14 پرواز کنند (با توجه به اينکه اف14 هاي امريکا بازنشسته شدند) بدون شک تلفات چشمگيري را از متجاوزين خواهيم گرفت.
جنگنده هاي ميگ31 و اف14 به صورت مکمل مي توانند منطقه وسيعي را پوشش داده و برتري هوايي را حفظ کنند و در کنار آن ها ساير جنگنده هايي مثل سوخو24 و اف4 در يک امنيت نسبي نيروهاي زرهي و پياده دشمن را هدف قرار دهند.
اما اين روش در يک جنگ فرسايشي کارايي ندارد زيرا تعداد جنگنده هاي ما کمتر از متفقين است.....

اما هنوزم تا خود ارتش جنگنده هاي ميگ31 رو نشون نده من نمي تونم وجودشون در ايران رو باور کنم. :-o
اینان برای عشق ورزیدن به خدای خود راهی جز به صلیب کشیدن انسان نمی شناسند...
(فریدریش نیچه)

-
سپاس‌های دریافتی: 11 بار
تماس:

پست توسط GOLDEN CROWN » چهار شنبه 2 خرداد 1386, 2:16 pm

دوستان با سلام دوباره.
يک چند وقتي بود توسط مدير سايت اخراج شده بودم و با لطف دوباره ايشون امروز تونستم بيام تو.سوالي داشتين در خدمتم.
ببينيد دوستان بنده از ميگ-31 هاي هم ارتش و هم سپاه عکس دارم.نميخوام براي خودم دردسر درست کنم.براي همين وقتي نيروي هوايي لونها رو به نمايش گذاشت چشم بنده هم همون روز حدود 40 عکس از اين جنگنده ها با رنگ خاکي (سپاه) و ارتش(قهوهاي) براتون ميزارم.
کورش تو نخواب که ملتت در خواب است ، آرامگه ات غرقه به زير آب است ، اينبار نه بيگانه که دشمن ز خود است ، صد ننگ به ما که روح تو بيتاب است

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 72590 بار
سپاس‌های دریافتی: 31655 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » چهار شنبه 2 خرداد 1386, 2:32 pm

GOLDEN CROWN جان
اميدوارم سر قولهايي که داديد بمونيد :D
خوش‌امديد
در مورد عکسها، فکر ميکنم راه ديگري هم براي اثبات داريد، عکسها رو براي بنده به صورت خصوصي ارسال کنيد، بنده هم به متخصصين اين امر نشون خواهم داد، در اين صورت نه تصاوير توسط شما منتشر شده و نه مشکلي براي شما پيش خواهد اومد و هم شما موضوع رو اثبات کرديد :D
موفق باشيد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

-
تماس:

پست توسط GOLDEN CROWN » چهار شنبه 2 خرداد 1386, 2:39 pm

دوست خوبم.با تشکر از شما.بله بنده سر قولهاي خودم هستم.
ببينيد اين عکسها واقعا ميتونند مشکل ساز شند و اولين مشکل اون ممنوع الخروج کردن منه ......بيشتر ترجيح ميدم پيش خودم باشه.ولي مهدي اونها روديده.اگه به ايشون اطمينان داريد از اون بپرسيد......
کورش تو نخواب که ملتت در خواب است ، آرامگه ات غرقه به زير آب است ، اينبار نه بيگانه که دشمن ز خود است ، صد ننگ به ما که روح تو بيتاب است

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 72590 بار
سپاس‌های دریافتی: 31655 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » چهار شنبه 2 خرداد 1386, 2:53 pm

GOLDEN CROWN
مطمئنا عکسهاي شما منتشر نخواهد شد که مشکلي براي شنا ايجاد کنه، به هر حال اين راهي هست بنده به ذهنم ميرسه :-)
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Super Moderator
Super Moderator
سپاس‌های ارسالی: 2396 بار
سپاس‌های دریافتی: 1355 بار

پست توسط Reza 313 » چهار شنبه 2 خرداد 1386, 3:05 pm

ببينيد اين عکسها واقعا ميتونند مشکل ساز شند و اولين مشکل اون ممنوع الخروج کردن منه .

ببخشید از کجا ممنوع الخروج میشید ؟
شما که مدتهاست ادعا میکنید ساکن اکراین و تبعه ایتالیا هستید ... :-)
...آن ها که بر فراز آسمان درس پرواز آموخته بودند ، دیگر زیستن بر خاک زمین میسرشان نبود و جنگ بهانه ای بود تا مشق نیمه کاره ی آسمانی بودنشان را کامل کنند .... تصویر 

-
تماس:

پست توسط GOLDEN CROWN » پنج شنبه 3 خرداد 1386, 4:16 am

خوب دوست خوبم خيلي چيزها است که در ايران و سايت ايراني ادم نميتونه به زبون بياره بنده هم ساکن مسکو هستم نه اوکراين.البته چند وقتي به دلايلي اينجام.کاري داشتين در خدمتم.

Super Moderator
Super Moderator
سپاس‌های ارسالی: 2396 بار
سپاس‌های دریافتی: 1355 بار

پست توسط Reza 313 » پنج شنبه 3 خرداد 1386, 9:22 am

GOLDEN CROWN نوشته شده:خوب دوست خوبم خيلي چيزها است که در ايران و سايت ايراني ادم نميتونه به زبون بياره بنده هم ساکن مسکو هستم نه اوکراين.البته چند وقتي به دلايلي اينجام.کاري داشتين در خدمتم.

جناب گلدن کراون ...قویا پیشنهاد میکنم که به شعور مخاطب احترام بگذارید... :-o
نباید از من یا سایر دوستان ادعا داشته باشید که این ادعاها ( یا شاید دروغهای :-) ) عجیب و غریبتون در مورد محلهایی که در آنها سکونت دارید را باور کنیم...
البته در سکونت شما در اکراین شکی وجود نداره ، مشکل در مسکو و ایتالیا هست... :-)
...آن ها که بر فراز آسمان درس پرواز آموخته بودند ، دیگر زیستن بر خاک زمین میسرشان نبود و جنگ بهانه ای بود تا مشق نیمه کاره ی آسمانی بودنشان را کامل کنند .... تصویر 

Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
محل اقامت: جايي درست وسط غربت شهر...انطرف تر از اب...در کنار خورشيد...
سپاس‌های دریافتی: 65 بار
تماس:

پست توسط ghalamman » پنج شنبه 3 خرداد 1386, 12:08 pm

GOLDEN CROWN,
من موندم شما چه اصراري داري بقيه رو با اي کيو زير 70 فرض کني خودت رو با اي کيو 200؟
دوست عزيز...شما تا ديروز اکراين بودين...بعد سر از مسکو در اورديد الان هم تهران فردا هم احتمالا کابل!!!
شما شديدا اصرار داريد که خيلي ادم سکرت و مخفي اي هستيد....اين مسئله کمي مشکوک است!!!
پاسگاه مرزي گدار... سراوان
جاده زابل به زاهدان ...تاسوکي
تقاطع بلوار بزرگمهر و معلم... زاهدان
بلوار ثارلله مجتمع نسترن ...زاهدان
پاسگاه مرزي ناجا... سراوان
تاريخ هيچ کدام را از ياد نخواهد برد...

Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های دریافتی: 59 بار

پست توسط کفير » پنج شنبه 3 خرداد 1386, 1:36 pm

GOLDEN CROWN,
مگر شما نگفته بوديد که خلبان سوخو-25 بوديد و بعد از کشور فرار کرديد( در انجمن هوا فضا) حالا دوباره برگشتيد و با محرمانه ترتين هواپيماي نظامي ايران( اگر ايران داشته باشد) عکس يا دگاري مي گيريد
آدم ياد بهروز خالي بند مي افته([سريال زير آسمان شهر)
تصویر

-
تماس:

پست توسط GOLDEN CROWN » پنج شنبه 3 خرداد 1386, 5:01 pm

دوستان خوبم سلام :D
بابا اول بپرسید بعد ادم رو متهم کنید :smile:
بنده خانمم اوکراینی هستند چند وقتی اومدم اینجا به کارهاشون برسند.در کل ساکن مسکو هستم.خانم بنده هم اقامت ایتالیا دارن (که شامل بنده هم میشه)و فعلا تا اتمام دوران تحصیلی اینجاییم.
اقا کی گفت من از ایران فرار کردم؟؟؟؟؟ :lol:
من ازادانه میرم میام.....بنده بعد از اتمام سال اول انصراف دادم......

Captain I
Captain I
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 7 بار
سپاس‌های دریافتی: 71 بار

پست توسط Ahmad6644 » پنج شنبه 3 خرداد 1386, 10:25 pm

درباره جنگنده های شفق و صاعقه و آذرخش چه خبرهای جدیدی دارید ؟
راست که رادار میگ 29 در کشورمان مونتاژ می شود ؟

رادار ميگ 29 در كشور بهينه سازي شده و به روش مهندسي معكوس تعدادي توليد شده كه براي نسب بر روي صاعقه مورد استفاده قرار گرفته ،
  ازل مهر علي را به من آموخته اند ****** تا ابد نيز دلم دست به دامان علي‌ 

ارسال پست

بازگشت به “ديگر مباحث هوانوردي”