اعتراض

سوالات، پيشنهادات و انتقادات خود را درباره انجمن در اين بخش مطرح کنيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major I
Major I
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 6 بار
سپاس‌های دریافتی: 5 بار

اعتراض

پست توسط amiraliof » دو شنبه 24 اردیبهشت 1386, 3:17 am

من تايپيكي به نام جنازه هاي خوردني در انجمن عكاسي وارد كردم و در مراجعه بعدي در كمال تعجب
اثري از آثارش نبود اگر مشكلي داشته تايپيك حداقل در pmتوضيح دهيد من واقعا تعجب كردم حداقل
كاري كه مديران براي حذف تاپيك ميكنند گزارش آن در pm است حتي اگركسي كه تايپيك را وارد كرده
پستهاي زيادي نداشته باشد :x
بهترين اخلاق: اعتدال

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 70979 بار
سپاس‌های دریافتی: 31315 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » دو شنبه 24 اردیبهشت 1386, 3:29 am

amiraliof جان
لطفا قبل از اينگونه اعتراض کردن دقت کنيد چه نامي براي تاپيک انتخاب کرده‌ايد، و بعد .... :-P
فکر ميکنم تاپيک شما اينه :eek:
http://www.centralclubs.com/viewtopic.php?t=26784
لطفا در آينده بيشتر دقت کنيد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Major I
Major I
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 6 بار
سپاس‌های دریافتی: 5 بار

پست توسط amiraliof » دو شنبه 24 اردیبهشت 1386, 5:16 pm

mahdi1944عزيز
من در قسمت (پيامهاي ارسال شده توسط شما)و درانجمن عكاسي كاملا گشتم شايدعنوان تايپيك را باعنوان بالاي
عكسها اشتباه كرده باشم ولي بسيار گشتم اصلا در پيامهاي ارسال شده تايپيكي به اين نام وجود نداست من در
انجمن عكاسي تا صفحه 2هم ديدم هيچ تايپيكي با نام نان هم وجود نداست الان در اول انجمن عكاسي هست
در پيامهاي ارسال شده فقط 16 ركورد پيدا كرده بود ولي الان 18 ركورد پيدا مي كند اولين و دومين ركورد پيدا شده
هم همين اعتراض و نانهاي ترسناك مي باشد مطمئن باشيد زماني كه من اين اعتراض را كردم تايپيك نانهاي ترسناك
وجود نداشته مشكل از كجا بوده متاسفانه بنده بي اطلاعم :?

با تشكر از توجه شما
بهترين اخلاق: اعتدال

ارسال پست

بازگشت به “سوالات، پيشنهادات و انتقادات”