سوالات، پيشنهادات و انتقادات خود را درباره انجمن در اين بخش مطرح کنيد
Major

Major

نماد کاربر
681

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 28 مهر 1385 13:51

تهران

آرشيو سپاس: 105 مرتبه در 64 پست

اعتراض به حذف پست هاي کاربران

توسط sir.mohammad » دوشنبه 24 اردیبهشت 1386 21:36

سلام خدمت مدیر عزیز سایت ( مدیران کل )
مدت هاست که می خواستم یکی از مشکلات بزرگ این انجمن را گوشزد کنم ولی مجالی نمی شد
و اون موضوع آزادی بیان در انجمنه . موضوعی که تمامی کاربران سایت رو تحت شعاع قرار داده ، حذف پست کاربران از رایج ترین مصادیق این مقوله هست ، کاری که علاوه بر توهین به شخصیت نویسنده مطلب به تمامی موافقان اون مطلب هم به شدت توهین می کنه ، متاسفانه ترس از فیلترینگ یا اعتقادات خودکامه برخی افراد که سکان قدرت رو در انجمن بدست دارند ( غیر از مدیران کل محترم سایت ) موجب این موضوع شده
برای مثال بارها شاهد بودیم که مدیری فقط به علت اختلاف نظر با فردی پشت اون رو حذف کرده و این به نظر من از زدن یک سیلی در گوش فرد بیشتر شخصیت فرد رو خورد می کنه...
خوشبختانه جو دوستانه انجمن باعث شده همه دوستان قوانین رو رعایت کنن ولی گاهی اوقات فردی که یک مبحث اجتماعی مثل سهمیه بندی بنزین رو که واقعا در چنین محافلی جای بحث داره رو مطرح می کنه به شدت سکوب میشه .
آیا به غیر از اینه که انجمن ها محل کسب آگاهی هستن ؟
آیا با مطرح کردن چنین بحث هایی کشتی طوفان زده جامعه ما فرق میشه ؟
من از آقا مهدی و آقا فرهاد عزیز خواهش دارم که همیشه اردات من به ایشان بر جای خود باقیست می خواهم به عاملان این بی حرمتی ها تذکری بدهند تا فضای دوستانه و صمیمی سایت به همین شکل باقی بمونه .
من دیگر عرضی ندارم و فقط این پست را به نمایندگی از کسانی که پست هایشان به طور مداوم حذف میشود و فقط شکیبایی می کنند ارسال کردم و خواهش دیگرم این است که افراد عزیز شورای نظارت مانند همیشه هوشیارانه عمل کرده و اجازه به ثمر رسیدن بحث را بدهند  .قربان شما
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

گویند به همه مردم عالم گله خویش
                                پیش كه روم من كه ز عالم گله دارم

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب sir.mohammad تشکر کرده اند:
BarBaBoY

Major

Major

نماد کاربر
681

تاريخ عضويت

تهران

توسط sir.mohammad » دوشنبه 24 اردیبهشت 1386 22:14

دوستان از سپاس گذاري هاتون متشکرم
ولي لطفا خودتون بيايد و اينجا مشکلاتتون رو عنوان کنيد تا مدير کل رسيدگي کنه
هر کس به حذف پست هاش اعتراض داره بياد اينجا مطرح کنه

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب sir.mohammad تشکر کرده اند:
BarBaBoY

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » دوشنبه 24 اردیبهشت 1386 22:29

sir.mohammad جان
کسي در اين انجمن ادعاي آزادي بيان به اين معني که هر نوع حرف و بياني مجاز باشه نکرده دوست عزيز
اينجا قوانيني داره که بر مبناي اون هر بحثي مجاز نيست، در اکثر موارد علت حذف پست به فرد اطلاع داده ميشه و اين از آيين نامه مديران نيز ميباشيد، اما پست هايي مثل حجاب و سهميه بندي سوخت و ... که تحربه هم نشون داده هميشه به جاهايي کشيده ميشه که نبايد کشيده بشه، بدون اخطار حذف ميشه، چون دليل اون از قبل اعلام شده و نيازي نيست به هر کاربر اطلاع داده بشه
اگر بجر اين دو مورد و بحث‌هاي سياسي موردي سراغ داريد همينجا مطرح کنيد تا پيگيري بشه  :D
در اين انجمن بحثهايي که به هر نحوي به سياست و مخالفت با جمهوري اسلامي مربوط بشه ممنوع هست
موفق باشيد  :razz:
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
1236

تاريخ عضويت

جمعه 27 مرداد 1385 15:12

جايي درست وسط غربت شهر...انطرف تر از اب...در کنار خورشيد...

آرشيو سپاس: 86 مرتبه در 45 پست

توسط ghalamman » دوشنبه 24 اردیبهشت 1386 22:34

sir.mohammad,
دوست عزيز پاسخ شما را بايد مديران بدهند...
اما اينکه مثلا کسي بيايد در يک پست به شما يا مرام و عقيده تان توهين کند...به خانواده شما توهين کند... شما را تحريک کند تا با عصبانيت پاسخ بدهيد...
اينها نشان از عدم جنبه ازادي براي افراد مختلف است(نمونه معروفش جنابtallبود که مدتها تمام کلوپ را خراب کرده بود)
ما بايد بين ...ازادي...نظارت...حقوق افراد و قانون اعتدال ايجاد کنيم...اگر اين اتفاق نيفتد برخورد غير قابل اجتناب است :-o
اما متاسفانه معمولا برخورد ها بسيار سطحي و غير منصفانه است...کسي که به نواميس افراد توهين مي کند به راحتي فقط پستش اصلاح مي شود...
من هم مثل شما به اين رويه اعتراض دارم...اما نه به زياد بودنش..بلکه به کم بودنش...بلکه به اينکه چرا بايد عده اي به حکم اينکه هم عقيده شان مدير(سو تفاهم نشود..منظورم از مدير اقا مهدي يا اقا فرهاد نيست) است هر چه مي خواهند بگويند و عده اي به اين جرم که دوستي در مديريت سايت ندارند هي بخورند...
به عنوان مثال به تايپيک 12 بهمن روز جمهوري اسلامي مبارک باد اشاره مي کنم...
چرا بايد به عقايد ما (افرادي که کمي ارزشي هستيم يا لااقل اين ادعا را داريم) به بدترين نحو توهين شود؟
اقا مهدی...اقا فرهاد
جواب اين پرسش را بايد مديران محترم بدهند...
پاسگاه مرزي گدار... سراوان
جاده زابل به زاهدان ...تاسوکي
تقاطع بلوار بزرگمهر و معلم... زاهدان
بلوار ثارلله مجتمع  نسترن ...زاهدان
پاسگاه مرزي ناجا... سراوان
تاريخ هيچ کدام را از ياد نخواهد برد...

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
2294

تاريخ عضويت

پنج شنبه 21 اردیبهشت 1385 13:56

_*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡*̡̡_ _

آرشيو سپاس: 1176 مرتبه در 362 پست

توسط Ma3ouD » دوشنبه 24 اردیبهشت 1386 22:38

sir.mohammad, جان
ببین دوست من , حذف و یا قفل کردن یک تاپیک در چارچوب قوانین این انجمن هست.بار ها هم مدیران این سایت به این جور تاپیک های معترض پاسخ مناسبی داده اند.اگه مشکل شما این است که چرا بی خبر تاپیک قفل یا پاک میشود,می توانید به مدیر آن بخش یا شورای نظارت و یا به خود شخص مهدی جان و فرهاد عزیز  پی ام داده و دلیل این کار را از آنها بخواهید.
البته به نظر من اگه وقتی تاپیکی قفل میشه در گوشه ی از آن علت قفل شدنش و وقتی که پاک میشود در تاپیک جامعی علت حذف آن را بیان کنن.این نظر من هست.باز هم هر جور که مدیران صلاح این سایت را می خواهند.
یا علی  :razz:

Captain II

Captain II

نماد کاربر
825

تاريخ عضويت

جمعه 20 مرداد 1385 08:45

pejman.daie@gmail.com

آرشيو سپاس: 19 مرتبه در 15 پست

توسط pejman » دوشنبه 24 اردیبهشت 1386 22:39

Mahdi1944 نوشته است:]
در اين انجمن بحثهايي که به هر نحوي به سياست و مخالفت با جمهوري اسلامي مربوط بشه ممنوع هست
موفق باشيد  :razz:

Mahdi1944,
يك حرف جالب تو پستتون ديدم فقط براي تاكيد و اين كه بقيه هم به اين حرف توجه كنن اين پستو ميزنم

براي من خيلي جالبه كه سياست همراه با مخالفت با جمهوري اسلامي اومده
Empty spaces - what are we living for?

از دی که گذشت هیچ از او یاد مکن
فردا که نیامده است فریاد مکن
برنامده و گذشته بنیاد مکن
حالی خوش باش و عمر بر باد مکن

Major

Major

نماد کاربر
681

تاريخ عضويت

تهران

توسط sir.mohammad » دوشنبه 24 اردیبهشت 1386 22:41

آقا مهدي عزيز
درد اين موضوع وقتي دوباره در من اوج گرفت که ديدم کاريکاتور سهميه بندي که حتي چاپ اون در روزنامه ها هم پذيرفتني هست حذف شده ، من موقعيت شما رو کاملا درک ميکنم و نمي خوام هم مشکلي پيش بياد ولي خواهش مي کنم سختگيري ها رو کمتر کنيد ، شما مطمئن باشيد چشماني براي ف_ * ل*_ ت ر سنترال باز نيست و اين موضوعات هم که در انجمن مطرح ميشه در تلويزيون هم توسط رشيد پور وامثال اون صد درجه وقيحانه تر مطرح ميشه  :razz:

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
1236

تاريخ عضويت

جمعه 27 مرداد 1385 15:12

جايي درست وسط غربت شهر...انطرف تر از اب...در کنار خورشيد...

آرشيو سپاس: 86 مرتبه در 45 پست

توسط ghalamman » دوشنبه 24 اردیبهشت 1386 22:45

Ma3ouD,
دوست عزيز
اتفاقا من هيچ بخثي با قفل کردن يا حذف تايپيک ها ندارم...و اين عمل رو کاري بسيار لازم مي دونم...
بحث من سر اين است که چرا بعضي مي توانند به راحي به هر کس و هر چيزي بتازند اما ده اي به راحتي پست هايشان پاک مي شود...اگر پستي را که ادرسش را داده ام مي ديديد(البته من لينکش را پيدا نکردم که لينکش را بگذارم اما يادم هست اقا رضا فقط ايجاد کردند و سريع هم قفلش کردند)انگاه مي فهميديد من از کجا مي سوزم...
پاسگاه مرزي گدار... سراوان
جاده زابل به زاهدان ...تاسوکي
تقاطع بلوار بزرگمهر و معلم... زاهدان
بلوار ثارلله مجتمع  نسترن ...زاهدان
پاسگاه مرزي ناجا... سراوان
تاريخ هيچ کدام را از ياد نخواهد برد...

Major

Major

نماد کاربر
681

تاريخ عضويت

تهران

توسط sir.mohammad » دوشنبه 24 اردیبهشت 1386 22:48

به عنوان مثال به تايپيک 12 بهمن روز جمهوري اسلامي مبارک باد اشاره مي کنم...

دوست عزيزم اين يک نمونه از اين موارد که من وقتي خودم رو جاي آقا رضاي عزيز ميزارم واقعا ناراحت ميشم
و نمونه ديگه عکسي که آقا رضا از بريده روزنامه در مورد آزادي حجاب گذاشتن .....
آيا اينها غير از واقعيت هستين ؟؟؟!!! نمي دونم چرا برخي افراد سعي ميکنن زندگي رو زيبا نشون بدن و همه اين واقعيت رو به هر شکلي که هست از بين ببرن

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » دوشنبه 24 اردیبهشت 1386 22:53

ghalamman جان
در مورد کم بودن سطح برخورد، بايد بگم ما در حد خودمون بايد حرکت کنيم، اينکه مثلا در دنياي واقعي برخوردي صورت بگيره هيچ کار جالبي نيست
Ma3ouD جان
همونطور که بالا عرض کردم پست‌هايي که حذف اونها نياز به توضيح دارند به صورت PM به کاربر ارسال کننده اعلام ميشه، وجود اعلام همگاني باعث اصطکاک و تنشهايي ميشه، بنده چنين مواردي رو هرگز به صلاح نميدونم، علت اون رو ميتونيد در پست دوست عزيزم اميد ببينيد
pejman جان
اگر قوانين رو خوانده باشيد به صورت تاکيدي اين مورد و قرار داشتن اين سايت تحت قوانين جمهوري اسلامي درج شده، پس ....
sir.mohammad جان
در مورد چشمان باز و ... اگر کمي با مسائل و موضوعات پيش‌امده در گذشته انجمن توجه کنيد، دقيقا حرف خودتون رو تکذيب خواهيد کرد، همونطور که گفتم، شايد خود اون کاريکاتور مشکلي نداشته باشه، اما زماني که بارها تجربه شده که در اين مورد بحثهايي صورت ميگيره که هيچ ارزشي هم نداره، مطمئنا بايد حذف ميشد، اين پست توسط بنده حذف شده
اينجا يک محل علمي هست، نه يک محل براي مطرح کردن مسائل سياسي، من مثل خيلي از دوستان به بسياري از تصميم‌گيري‌هاي حکومتي اعتراض دارم، اما ميدونم نوشتن و مطرح کردن اون در سايت هيچ سودي نداره، راههاي زيادي براي بيان عقيده وجود داره، اما مطمئنا اين انجمن هيچ جايي براي مطرح کردن عقايد و اعتراضات سياسي نيست
دوستاني که به سياست علاقه دارند، ميتونند در اينترنت انجمنهاي زيادي رو پيدا کنند و در اونها بحث کنند، باز هم تکرار ميکنم اينجا يک سايت علمي و تخصصي هست نه يک سايت براي مطرح کردن مشکلات، اعتراضات و موضوعات سياسي!
موفق باشيد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
4107

تشکر کرده: 240 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 11 بهمن 1384 18:16

آرشيو سپاس: 4693 مرتبه در 898 پست

توسط Reza6662 » سه شنبه 25 اردیبهشت 1386 06:48

ghalamman,
حقيقت بسيار تلخ است و تلخ تر از آن، دور نشان دادن آن است از واقعيت هاي جامعه.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Reza6662 تشکر کرده اند:
BarBaBoY

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » سه شنبه 25 اردیبهشت 1386 11:47

ashubgar
زماني که کسي علم ناچيزي داشته باشه، قطعا در اين انجمن يا بايد بيننده باشه و يا به همين سلام خوبين خوشين‌هايي که فرموديد اکتفا کنه!
در هر صورت دليل نميشه کم اطلاعي و فقر اطلاعاتي خود رو به عنوان سياست مطرح کنه و توقع تشويق هم داشته  :eek:

بعدي