در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد
Captain I

Captain I

نماد کاربر
547

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 27 دی 1385 18:44

نزد خدايگان افسار گسيخته

آرشيو سپاس: 12 مرتبه در 11 پست

اوج انحطاط فرهنگي هاليوود: بازگشت به برهنگي

توسط arash_slayer » جمعه 28 اردیبهشت 1386 15:12

در حالي كه اعتراضات گسترده انجمن‌هاي غيردولتي و گروه‌هاي پاسدار اخلاق در آمريكا به گسترش بي‌رويه فساد اخلاقي، تهديد حريم خانواده و تشديد انحراف اخلاقي در نوجوانان و جوانان تشديد شده است، گروهي از هنرپيشگان هاليوود، با ترويج برهنگي متوحشانه، از آخرين مرزهاي اخلاقي عبور كرده‌اند.

به گزارش سرويس بين‌الملل «بازتاب»، موج جديد برهنگي در هاليوود كه سينماي غيرپورنو را هم آكنده از صحنه‌هاي مشمئزكننده جنسي مي‌كند، در ده سال اخير، شكل جدي گرفته است كه فيلم «چشمان كاملا بسته» آخرين ساخته «استنلي كوبكريك»، يكي از مهم‌ترين آثار اين نوع سينما به شمار مي‌رود.

ترويج برهنگي در هاليوود، در حالي انجام مي‌شود كه تا اواسط دهه 80، مرز روشن بين سينماي هنري و پورنو وجود داشت، اما با روي آوردن برخي سينماگران مشهور هاليوود به برهنگي در آثار خود، اين مرزها هم‌اكنون به شدت تضعيف شده است.

شرايط جديد هاليوود، زمينه را براي ظهور گروهي از هنرپيشگان فراهم كرده كه برهنگي را نه تنها بخشي از نقش سينمايي، كه به عنوان بخشي از شخصيت اجتماعي خود مي‌پندارند.

اين در حالي است كه به گزارش شبكه «فاكس‌نيوز»، بيشتر هنرپيشگان زن هاليوود، از ايفاي نقش در صحنه‌هاي برهنگي فيلم‌ها كه ميزان آن به شدت در حال افزايش است،‌ مضطرب و نگرانند. اين گروه از بازيگران، به برهنگي فراتر از بازي در فيلم‌ها مي‌پردازند.

در حالي كه بيشتر ستارگان زن هاليوود، زماني كه نوبت به فيلمبرداري صحنه‌هاي سكسي مي‌رسد، مضطرب مي‌شوند، «كريستينا ريچي»، ستاره فيلم «Black Snake moan»، برهنه شدن را حتي در زمان توقف فيلمبرداري دوست دارد!

ريجي به «لندن مايرور»‌گفت: «من بين فيلمبرداري سكانس‌ها، لباس نمي‌پوشيدم، چراكه بايد به اين كار عادت مي‌كردم و كاملا وارد نقشم مي‌شدم. براي نقشم مهم نبود كه لباس تنش باشد يا نه؛ بنابراين، من بايد هرگونه تأثير خودم بر نقش را از بين مي‌بردم».

او براي اين‌كه به كارگردان نشان دهد براي اين نقش به اندازه كافي سكسي و جذاب است، اين راه را نيز پشت سر گذاشت.
او اضافه كرد: «آنان نگران جذابيت‌هاي جنسي من بودند و متقاعد نمي‌شدند و زماني كه نمايندگانم عكس‌هاي سكسي من را به كارگردان نشان دادند، سرانجام با نقش من موافقت كرد».

اما در مورد ستاره‌هايي كه در زمان برهنه شدن خوشحال شده و لبخند مي‌زنند؛ «كي‌را نايتلي»، ستاره انگليسي يكي از آنهاست. اين بازيگر هم‌اكنون در حال فيلمبرداري صحنه‌هاي سكسي فيلم «بهترين زمان زندگي ما» به همراه «سيه‌نا ميلر» است.

نايتلي به مجله «Total film» گفت: «من فكر مي‌كنم كه مردم تا چندي ديگر اصرار كنند كه لباسم را بپوشم. من تا از انجام كاري كاملا احساس راحتي نكنم، آن را انجام نخواهم داد. من گمان مي‌كنم اندام من واقعا اروپايي است. من يك بازيگر هستم و ابزارهاي خاص خود را دارم. يكي از اين ابزارها، اندام من است و برهنه شدن به مناسبت‌هاي مختلف براي من مهم نيست».

كي‌را ادامه داد: «زنان طوري من را نگاه مي‌كنند كه مي‌خواهند مرا بكشند ... ».

سيه‌نا ميلر هم كه نقش مقابل نايتلي را در فيلم جديد به عنوان يك همجنس‌گرا به عهده دارد، با رفتار هفته گذشته خود با مادرش و نحوه بوسيدن او، روابط خاص خود را نشان داد.
او دوم دسامبر به دار اويخته شد