در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد
Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
2833

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 10 فروردین 1385 13:39

آرشيو سپاس: 745 مرتبه در 213 پست

نمايش «ازدواج به سبك ايراني» در پوناي هند

توسط Leila » يکشنبه 6 خرداد 1386 23:24

خبرگزاري فارس: فيلم «ازدواج به سبك ايراني» از سوي خانه فرهنگ ايران در بمبئي در حضور جمعي از هنرمندان و دوستداران فرهنگ و هنر ايران به همراه دانشجويان و شهروندان شهر پوناي هند به نمايش در آمد.

به گزارش خبرگزاري فارس به نقل از اداره كل روابط عمومي و اطلاع رساني سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامي، در حالي كه در شهر پونا، دل‌هاي ايرانيان به زخم فيلم كاذب 300 هنوز اندوهگين بود، نمايش فيلم ازدواج به سبك ايراني در محل سالن بزرگ آرشيو فيلم‌هاي هند، مورد توجه هندي‌ها قرار گرفت.
بنا براين گزارش، مانجي كل كرني گزارشگر ماهانه فيلم پونا پس از تماشاي فيلم گفت: من مي‌خواهم راجع به ايران بنويسم. من در ماهنامه TRASRUSHTI درباره اين فيلم خواهم نوشت. من مي‌خواهم نقد تندي براي فيلم 300 بنويسم.
وي ادامه داد: من امروز قسمتي از تمدن ايران را ديدم و فهميدم چرا ايرانيان از نمايش فيلم 300 عصباني هستند. مردم ايران حق دارند كه از نمايش اين فيلم ناراحت باشند.
اگر مي توانستيد خريدار باور باشيد، كدام باور از همه برايتان مفيد تر بود؟؟

Major

Major

نماد کاربر
367

تشکر کرده: 5 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 10 شهریور 1385 17:23

آبادان شهر خوبان- آبادان شهر خدا

آرشيو سپاس: 205 مرتبه در 81 پست

توسط jamal_khodamam » دوشنبه 7 خرداد 1386 01:04

سلام
من جمال مهربان پور هستم دانشجوي اي تي در هندوستان و متاسفانه در شهر پونا. مسئولان فرهنگي ايراني و سياسي کشور اگر راست ميگن و دارن جهت رفاه حال دانشجوها زحمت ميکشن بيان از نزديک وضعيت رو ببينن و دنبال يه راهکار مناسبي باشن نه اينکه فيلم دوران ناصر الدين شاه رو نشون بدن اينجا توي هندوستان بحمدلله از نظر فيلم و سينما در پوشش کامل هستيم جديدترين فيلمهاي روز امريکا و اروپا همزمان در هند به نمايش در مياد و نيازي به ديدن فيلمهاي ايراني نيست در ضمن فيلمهاي ايراني چه قبل از انقلاب و بعد از انقلاب مثل نقل ونبات دست بچهاي ايراني به وفور پيدا ميشه

نميدونم تا کي فقط بايد صورتمون رو با سيلي سرخ نگه داريم اينجا وضعيتي داريم(بخاطر مناسبات سياسي و امنيتي) که در موقع معرفي بايد سرمون رو بندازيم پايين و بگيم ايراني هستيم؟
به نظر شما چرا بايد اينطوري باشه اونم توي يه کشوري مثل هند که هيچگونه سابقه تاريخي از خودشون ندارن و در موقع حرف زدن از هر ده تا کلمه چهارتاش فارسيه

محض اطلاع دوستان بايد عرض کنم که در شهر بنگلور 10000 دانشجو و در پونا 6500 دانشجو حضور دارن
تامين امنيت اينا به عهده ي کيه؟ :-?
به کودکان پابرهنهء شهرم،به شهداي خونين کفن آبادان،به غيرت جوانان غيور آبادانم،به عرق جبين کارگران زحمتکش شهر خدا......سوگند مي خورم که وامدار هيچکس نيستم به جز .......آبادان

Captain

Captain

نماد کاربر
557

تاريخ عضويت

پنج شنبه 2 آذر 1385 01:22

آرشيو سپاس: 68 مرتبه در 41 پست

توسط torabi89 » دوشنبه 7 خرداد 1386 01:16

دوست من مگه اونجا دارن شما رو شکنجه ميکنن و يا دارن شبانه روز شما رو تهديد به مرگ ميکنن که نياز به تامين امنيت داريد ؟

دوما من الان جايي هستم که به مراتب بدتر از هند با ايرانيا برخورد ميشه اما هيچ وقت براي گفتن اينکه ايراني هستم سرم رو پايين ننداختم! :?
اگر علم در ثريا باشد مردماني از سرزمين پارس به آن خواهند رسيد. پيامبر اکرم (ص)

Major

Major

نماد کاربر
367

تشکر کرده: 5 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 10 شهریور 1385 17:23

آبادان شهر خوبان- آبادان شهر خدا

آرشيو سپاس: 205 مرتبه در 81 پست

توسط jamal_khodamam » دوشنبه 7 خرداد 1386 02:22

سلام دوست من

بذار يک چيزي رو برات بگم

متاسفانه وقتي که داشتيم دوره زبان رو ميگذرونديم در همون دوران ما کلاسهاي زبان تافل رو هم ميرفتيم(بعد از ظهر) يه روز توي کلاس يه سياه پوستي جيبوتيايي يه ايراني رو مسخره کرد ايرانيه هم با مشت زد و فک يارو رو جابجا کرد کار به پليس کشيد اون سياه پوست رفت يه نامه از سفارت اورد که مبني بر اينکه مقامات جيبوتي تمام مسئوليت رو از طرف من به عهده ميگيرن و پاسپورتش رو گرفت و از بازداشتگاه اومدش بيرون و رفت ما هم رفتيم سفارت و جناب نامحترم کنسولگر به نظر شما چي به ما گفت؟ اولش گفتش که شما عضو انجمن اسلامي هستيد که گفتيم شخصي که دعوا کرده نه عضو نيست و بعدش پرسيد شما از گروههاي تامين امنيت ملي و يا حافظ منافع ايران در هندوستان هستيد؟ مسلما جواب منفي بود و گفتش شما غلط ميکنيد که با نام ايراني دعوا ميکنيد به هر عنواني باشه ميخواستيد دعوا نکنيد من نميتونم براي شما کاري بکنم اين دوست ما سه روز تو بازداشتگاه بود

نمونه ي ديگش

از دوستان کرمانشاهي در اينجا اسمش جعفر خ  که کلاس کيک بوکسينگ داره از قضا يه روز داره از محل باشگاهش مياد بيرون که ميبينه يه دعواي ايراني با يک عربه ايرانيه باموتور رد ميشه و يه چاقو ميذاره تو پهلوي عربه و فرار. اقا جعفر که شاهد ماجرا بوده عربه رو ور ميداره و ميبره بيمارستان چون عربه بيهوش بوده و نميتونسته چيزي بگه جعفر به عنوان ضارب دستگير ميشه کار به سفارت ميکشه سفارت ايران هم در کمال پوشش سياسي ميگه که ميخواست يارو نبره بيمارستان به تو چه که طرف رو بردي؟

در ضمن دوست عزيز شما کجا داري درس ميخوني؟ بگي ممنونت ميشم
به کودکان پابرهنهء شهرم،به شهداي خونين کفن آبادان،به غيرت جوانان غيور آبادانم،به عرق جبين کارگران زحمتکش شهر خدا......سوگند مي خورم که وامدار هيچکس نيستم به جز .......آبادان

Captain

Captain

نماد کاربر
557

تاريخ عضويت

پنج شنبه 2 آذر 1385 01:22

آرشيو سپاس: 68 مرتبه در 41 پست

توسط torabi89 » دوشنبه 7 خرداد 1386 03:17

دوست عزيز من براي اينکه تاپيک بيشتر از اين منحرف نشه (چون این تاپیک یک تاپیک خبی هستش )جواب خودم رو بصورت پيغام خصوصي براي شما ارسال کردم
اگر علم در ثريا باشد مردماني از سرزمين پارس به آن خواهند رسيد. پيامبر اکرم (ص)