»» مشکلات اخیر سایت ««

اخبار و قوانين انجمن را در اين بخش مطالعه فرماييد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 70844 بار
سپاس‌های دریافتی: 31298 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » جمعه 18 آبان 1386, 2:23 am

emamamir جان
هيچ قسمتي حذف نشده، اما به خاطر مشکل اخيري که از طرف يک شرکت به دليل عدم رعايت کپي‌رايت براي سايت ايجاد شد و 8 ساعت هم به همين دليل سايت مسدود شد، تصميم به خصوصي کردن تمام بخش دانلود کرديم تا در مورد نحوه‌ي دسترسي کاربران به اون بخشها و مسائل مرتبط با اون تصميم گيري بشه، امکان جدا شدن اين بخش از انجمن به عنوان يک سايت مجزا و به زبان انگليسي هم وجود داره، اما فعلا در حال بررسي موضوع هستم
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Rookie Poster
Rookie Poster

پست توسط emamamir » جمعه 18 آبان 1386, 10:52 pm

خیلی عجیبه قبلا من توی جای دیگه ای چندین سال پیش دیده بودم که یک بخشی داشت مربوط به دانلود تو اون سایت یکی از اعضاش سر اینکه پدر صاجب سایت
رو سر مشکلاتی که با هم داشتن در بیاره به سرورچی ایمل داده بود چنتا لینک خوب هم از اون تاپیک ضمیمه میلش کرده بود خلاصه این بلایی سر شما آوردن
سر اونها هم آوردن (اینهایی که گفتم گفته های خود مدیر سایتشون بود ) منتها یکم فضل تر چون خود صاحب سایت هم خارج از کشور زندگی میکرد
با توجه به اینکه کل سایتهای ایرانی داره روی موارد برنامه های کرک شده و اینجور چیزها میچرخه اون بخشهای موبایل اینها هم دچار مشکل میشه یا نه ؟

در ضمن یه سوال دیگه حالا درسته این کارا (پرچم کردن لینک کرک و اینجور چیزا) جرم هست تو خارج البته پس چطوری اینهمه سایت تورنت دارن در فراغ بال و
خیال راحت پدر و مادر هرچی سازنده هست رو در میارن ؟

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » یک شنبه 20 آبان 1386, 12:14 am

emamamir جان
شرکت‌هاي هاستينگ به خودي خود سايتها رو براي اين موضوع بررسي نميکنند يا کمتر چنين مواردي ديده شده
اما موضوع اينه که شرکتي خاص عليه سايت شکايت کرده بود و اونها هم حساس شدند و در حال پيگيري موضوع هستند، تا روشن شدن وضعيت اين موارد بخشها به صورت دسترسي اختصاصي خواهد بود، اگر قرار بر باز شدن مجدد نباشه و نتونيم اونها رو عمومي باز کنيم، قوانين و شرايطي براي دسترسي کاربران به بخشها اعلام خواهد شد، و يا سرور سايت تغيير خواهد کرد، و در بدترين حالت به عنوان سايتي مجزا فعال خواهد شد
در مورد ديگر برنامه‌ها هم تا زماني که شاکي نداشته باشه (مالک بايد شاکي باشه) مشکلي نيست و چون معمولا امکان خريد براي ايرانيان وجود نداره و منافعي از اونها در ايران به خطر نمي‌افته چندان اهميتي به سايت فارسي زبان با اين فعاليت‌ها نميدهند
در مورد سايتهاي زيادي که در زمينه نرم افزار کرک شده فعال هستند هم بايد عرض کنم اونها سرور اختصاصي و معمولا خارج ار آمريکا و اروپا دارند که نسبت به اين قوانين بي‌تفاوت هستند

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Major I
Major I
سپاس‌های ارسالی: 1747 بار
سپاس‌های دریافتی: 4175 بار
تماس:

پست توسط ganjineh » شنبه 26 آبان 1386, 7:41 pm

با سلام

طی یک ساعت گذشته چندین بار متوالی بالغ بر بیست بار من با کدم وارد سایت شدم ولی در عرض مدت بسیار کمی کد من خارج شد به حدی که برای ارسال یک تاپیک مجبور شدم با سرعت بالاتر سه چهار بار کدم را وارد کنم چرا ؟
مرکز انجمنهای تخصصی گنجینه دانش
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]
مرکز انجمنهای اعتقادی گنجینه الهی
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » شنبه 26 آبان 1386, 7:51 pm

HRG جان
چنين مواردي مربوط به کانکشن شما و تنظيمات فايروال هست (کانکشن شامل ISP و تمام مسير موجود بين سيستم شما تا سايت هست)

Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
محل اقامت: مونترال
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 42 بار

پست توسط Dahkoo » پنج شنبه 1 آذر 1386, 11:20 pm

بخش خرید و فروش فیلتر شده
دلیلش چیه؟

Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های دریافتی: 147 بار
تماس:

پست توسط Kingman_62 » جمعه 2 آذر 1386, 12:07 am

Dahkoo نوشته شده:بخش خرید و فروش فیلتر شده
دلیلش چیه؟

احتمال زیاد فروش نرم افزار ایرانی یا V_P N :lol:
 تصویر

تصویر

Super Moderator
Super Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 19718 بار
سپاس‌های دریافتی: 21356 بار

پست توسط SAMAN » سه شنبه 20 آذر 1386, 11:04 pm

سلام
اینجا پیش ما نمی دونم شبکه های اینجا خرابه یا ...
سایت یکی و 2 بار گیر میزنه :-( علت چیه؟؟

پیغام سرور و اینا رو میده!!

Internal Server Error
The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.
Please contact the server administrator, webmaster@centralclubs.net and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.
پیام حکم قتل خود شنفتن مرا خوشتر بود, از یک تملق به نزد مردمان سفله گفتن!

Major I
Major I
نمایه کاربر
محل اقامت: تهران-شهرک غرب
سپاس‌های دریافتی: 6 بار
تماس:

پست توسط MAX » سه شنبه 20 آذر 1386, 11:45 pm

1 آقا میخوام برم تو این صفحه نمیدونم چرا نمیره

http://www.centralclubs.com/viewtopic.p ... 086#148086

2 راستی عدد پستای من رو 311 ثابت مونده هرچی پست

میذارم باز ارسالای من 311 تاست

:)

سپاس

Captain II
Captain II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 37 بار

پست توسط limo_torosh » چهار شنبه 21 آذر 1386, 12:38 am

سرعت اينترنت که تو اين يک ماه بدجور اومده پائين ما ادرسه يه سايت رو که ميديم يه روز و يه شب پاش مي خوابيم تا باز بشه کسي هم به فکر کسي نيست بايد مثل شمع بسوزيم تا تموم بشيم.
براي منم بعضي صفحات اين سايت باز نميشه.

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » چهار شنبه 21 آذر 1386, 2:40 am

Fishbed جان
ممنون از توجه شما
مشکل رفع شد
MAX
پستهاي شما در بخشهايي مثل اخبار و حوادث هست که از جمله بخشهايي محسوب ميشه که پست‌هاي ارسالي در اون در تعداد پست‌هاي کاربر محاسبه نميشه و به همين دليل هم تعداد پست هاي شما ثابت مونده (دليل عدم محاسبه جلوگيري از ارسالهاي مسلسل‌وار اخبار فاقد ارزش و ارسال خبرهايي که واقعا وجود اونها نياز هست ميباشد)
لينک مورد نظر شما به راحتي باز ميشه و مشکلي نداره
البته برخي مواقع تاپيکهايي به خاطر حذف لينک آواتار کاربران از سروي که تصوير رو در اون آپلود کردند اين مشکل رخ ميده که در اينجا از تمام کاربران درخواست ميکنم آواتارها رو در خود انجمن آپلود کنند تا چنين مشکلاتي رخ نده و همينطور اگر تاپيکي رو مشاهده کرديد که باز نميشه اون رو سريعا به بنده گزارش کرده تا بررسي و مشکل رفع بشه (عموما همين آواتارهاب لينک داده شده علت مشکل هستند)
limo_torosh جان
در مورد اينترنت در اغلب شهرها افت سرعت محسوس هست و به همين دليل هم ترافيک کلي کابران ايراني در شبکه کاهش پيدا کرده، اميدوارم مشکل اينترنت زودتر حل بشه و روال عادي خودش رو پيدا کنه

Major I
Major I
سپاس‌های ارسالی: 1747 بار
سپاس‌های دریافتی: 4175 بار
تماس:

Re: »» مشکلات اخیر سایت ««

پست توسط ganjineh » چهار شنبه 5 اسفند 1388, 7:56 pm

مثل اینکه بعضی از ای پی ها و سرویس دهنده اینترنتها کش طولانی دارند که در اینده به روز شده و همه سنترال اصلی را می بینیم

با سلام

این جوابی بود به تاپیکی که در یکی از حالتهای موجود سنترال ایجاد شده بود من دادم:

سنترال تعطیل شد؟http://www.centralclubs.com/forum-f3/topic-t65514.html

این هم پستهای نقل قولی این تاپیک :
Morteza313 نوشته شده:در یک کلام، سنترال تعطیل شده؟

آمار سایت این چند روزه ..... نزدن حتی یک تاپیک.....

حقیقتا حیرت انگیزه ، حتی آقا مهدذی هم به سایت سر نزدن .....

خبریه؟

iran12345 نوشته شده:نه تعطیل نشده فقط تا چند ساعت فعال میشه و بعدا اینطوری میشه آدم اینجوری حس میکنه دوتا سنترال کلوب وجود دارهتصویر کلا همه چی بهم ریخته................ و معلوم نیست کی درست بشه من خودم شخصلا وابستگی خیلی زیادی به این انجمن دارم

iran12345 نوشته شده:عثلا انگاری دوتا سنترال به وجود امده یکی اون هست یکی اینه

نمیدونم توجه کردید یا نه اما وقتی اینجا از آدم تشکر میشه توی اون یکی سنترال حساب نمیشه و یا مثلا وقتی امضای کاربریت رو اینجا عوض میکنی اونجا هیچ تغییری نمی کنه و بلعکس............

HRG نوشته شده:مثل اینکه بعضی از ای پی ها و سرویس دهنده اینترنتها کش طولانی دارند که در اینده به روز شده و همه سنترال اصلی را می بینیم.....

من تا وقتی که نمیدانستم ماجرا چیه ارسال پست داشتم و جالبه اونجا 4983پست دارم و فکر می کردم در غیبت مهدی و دوستان باید بیشتر فعالیت کنم نمی دانستم که اونی که نیست منم و چند تا از دوستان دیگر وگرنه بقیه به لطف تامین کننده اینترنت خود هستند...الان هم با ای پی دیگری در اینجا حضور دارم و در واقع با دو ای پی به دو حالت سنترال دسترسی دارم و نمی دانم تا کی این موضوع ادامه دارد؟!!!!
جالتر اینکه الان توی اون حالت نام کاربری من نام قبلی است (در نقل قول خودم معلومه)....
مرکز انجمنهای تخصصی گنجینه دانش
مرکز انجمنهای اعتقادی گنجینه الهی

ارسال پست

بازگشت به “اخبار و قوانين سايت”