در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد
Old Moderator

Old Moderatorنماد کاربر
پست ها

2833

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 7 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 10 فروردین 1385 13:39

آرشيو سپاس: 745 مرتبه در 213 پست

اعتراض «بيتا فرهي» به عدم حذف يك سكانس از «پارك وي»

توسط Leila » شنبه 12 خرداد 1386 00:27

خبرگزاري فارس: اعتراض «بيتا فرهي» در قالب آگهي ترحيم يك روزنامه، به دليل اختلاف‌نظر او با فريدون جيراني در خصوص حذف يك صحنه از فيلم «پارك وي» بوده است.
  

به گزارش خبرنگار سينمايي فارس، بيتا فرهي امروز در يك روزنامه، در يك آگهي عجيب با عنوان «مرگ بي‌تا فرهي» نوشته بود: من بي‌تا فرهي، مرگ هنري مظلومانه و ناعادلانه‌ام را كه به وسيله دست‌اندركاران و سازنده فيلم «پارك وي» صورت گرفت؛ اعلام مي‌كنم. مرگي كه مي‌توانست خنده مخاطب را به همراه نداشته باشد.
او در اين متن افزوده بود: اعتراض و مرگ هنري‌ام را باور داشته باشيد و اميدوارم اين نوشته كوتاه، استنباط ديگري را در ذهن مخاطب ايجاد نكند. هوشمندي و دانستگي را براي بازماندگان فيلم آرزو مي‌كنم.
در پي انتشار اين متن، علي سرتيپي پخش كننده «پارك وي» به فارس گفت: ظاهرا خانم فرهي از سكانسي كه به شكل جنازه روي صندلي نشسته بوده، ناراضي بوده و از فريدون جيراني كارگردان فيلم خواسته تا اين صحنه را حذف كند اما او زير بار نرفته، اين در حالي است كه اين حق كارگردان فيلم است كه در مورد حذف يا اضافه كردن صحنه‌اي به فيلم تصميم بگيرد.
مدير فيلميران افزود: اين روزها در سينماي ايران صحبت از مجلس ترحيم و مرگ باب شده و ايشان نيز احتمالا در اين راستا تصميم گرفته اين آگهي را منتشر سازد.
اگر مي توانستيد خريدار باور باشيد، كدام باور از همه برايتان مفيد تر بود؟؟

 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 0 مهمان