در اين بخش مي‌توانيد در مورد تمامي مسائل و موضوعات مرتبط با طراحي صفحات اينترنتي به بحث بپردازيد
Captain

Captain

نماد کاربر
1106

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 29 شهریور 1385 11:12

آرشيو سپاس: 492 مرتبه در 183 پست

نیاز به کدهای قالب سایت

توسط Mehdi2224 » يکشنبه 13 خرداد 1386 08:34

دوستان باسلام
من نیاز به کدهای قالب  یک سایت  شاپینگ دارم Shoping site
اگر  کسی  در اختیار داره  خوش حال میشم  کمکمون کنه .

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » يکشنبه 13 خرداد 1386 19:50

Mehdi2224 جان
سيستمهاي مجاني در اين زمينه اينها هستند
CubeCart
OS Commerce
Zen Cart
و همينطور سيستم ECommerce کهفارسي سازي و بانکهاي ايراني هم سازگار شدند  :D
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Captain

Captain

نماد کاربر
1106

تاريخ عضويت

توسط Mehdi2224 » يکشنبه 13 خرداد 1386 20:12

Mahdi1944,
مهدی جانممنون   . انصافا  اگه شما  نبودی  این سایت واقعا  یک  پاش  لنگ می شد . :smile:  :smile:  
از کجا میتونم  دریافتش  کنم . من  چند  جا  رفتم   می فروختن .  اگه  پولیه  از کجا  میشه به قیمت  مناسب  خرید ؟  

در مورد راه   انداختن  یک  شاپینگ    اگه کمی راهنماییم کنید ممنون میشم

Captain

Captain

نماد کاربر
1106

تاريخ عضويت

توسط Mehdi2224 » يکشنبه 13 خرداد 1386 20:38

مهدی جان من این دو تا رو   پیدا  کردم  به دردم میتونه بخوره یانه
http://dfn.dl.sourceforge.net/sourcefor ... 302006.zip
http://kent.dl.sourceforge.net/sourcefo ... -patch.zip
منبعش هم اینجا بود
http://sourceforge.net/project/showfile ... _id=171544
پکیجش  Zen  cart  بود
اگه خدا بخواد  میخوام  یه سایت  شاپینگ به  چهار زبان   (حد اقل ) راه بندازم  . فکر میکنید  کارم رو راه بنده زه

نظرتون درباره این  پک چیه  قابلاعتماد  هست یانه

http://oscommerce.sunsite.dk/downloads/ ... 060817.zip
منبع
http://www.oscommerce.com/solutions/downloads
یه نگاهی هم به این  صفحه  بندازید
http://agoracart.com/download.htm#agoracart
ویه زحمته دیگه
شرمنده مهدی  جان
از اونجایی که میدونم شما  چند تا  پیراهن  بیشتر از  من تو اینتر نت  پاره کردی  اگر ممکنه یک سرویس  دهنده  به من  معرفی کنید تا  بتونم یک دامنه مناسب  برای  این سایت  با  قیمت مناسب  ازش  بگیرم

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » دوشنبه 14 خرداد 1386 01:58

Mehdi2224 جان
شما بسته به نيازتون بايد سيستم رو انتخاب کنيد، در مورد دامنه شديدا توصيه ميکنم اگر قرار هست به صورت جدي کار کنيد، از همين الان کنترل پنل دامين رو بگيريد و يا reseller بگيريد تا به مشکل گرفتن دامين بعد از معروف شدن و ... مواجه نشيد، اما اگر هاست خواستيد ميتونم کمکتون کنم  :D

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Captain

Captain

نماد کاربر
1106

تاريخ عضويت

توسط Mehdi2224 » دوشنبه 14 خرداد 1386 02:05

شما بسته به نيازتون بايد سيستم رو انتخاب کنيد، در مورد دامنه شديدا توصيه ميکنم اگر قرار هست به صورت جدي کار کنيد، از همين الان کنترل پنل دامين رو بگيريد و يا reseller بگيريد تا به مشکل گرفتن دامين بعد از معروف شدن و ... مواجه نشيد، اما اگر هاست خواستيد ميتونم کمکتون کنم

گویا  دچار اشتباه شدم . من همیشه دامنه رو با هاست یکی میدونستم   . کارم که  جدی  هست  و فقط  نیاز به راهنمایی دارم . کدام  سرویس دهنده از نظر شما  بهتره که من دامین یا هاست بگیرم البته تو قیمت  هم مناسب باشه . به نظر شما  چقدر فضا برای راه اندازییه همچین سایتی کافیه  . :?  :?

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » دوشنبه 14 خرداد 1386 02:43

Mehdi2224 جان
شما بايد يک رسلر بگيريد که حداقل براي 5 دامين عرضشه ميشه البته
شرکتهاي زيادي هستند، هم داخلي و هم خارجي، بسته به شرايط انتخاب کنيد، داخلي ها پشتيباني فارسي دارند و دسترسي فيزيکي به اونها بهتر امکان‌پدير هست، اما خوب در عوض خارجي‌ها معمولا سرويسهاي مناسب و بهتري دارند
در مورد هاست هم به همين شکل، اما در مورد هاست توصيه ميکنم از خارج بگيريد، معمولا ايرانيها يک رسلر ميگيرند مثلا 10 GB و بعد يک دهم اون رو به همون قيمت عرضه ميکنند
در مورد هاست بنده cirtex رو پيشنهاد ميکنم که در امضام لينکش هست
در مورد دامين ايراني بگيريد هم مشکلي نيست  :-)

Captain

Captain

نماد کاربر
1106

تاريخ عضويت

توسط Mehdi2224 » دوشنبه 14 خرداد 1386 03:01

Mahdi1944,
منظورتون  از رسلر آدرس سایت در  5 دامنه مختلفه ؟ مثلا  com/net/biz/org/info
به نظرتون من  چند مگا بایت هاست  یا فضا برای این کار نیاز دارم ؟
این cirtex اتفاقا  قیمتهای مناسبی هم داره  ولی رسلر هاش 25 دلار در ماهه  کمی گرونه   البته برایه من . فکر کنم باید  مثل  کار عادیی قدم  به قدم باید جلو برم
من  چند تا اسم  برایسایت  در نظر گرفتم ولی  به دلم نمیشینه . شما اسم خاصی  ندارین که  اون رو براش  انتخاب  کنیم .  دوستان  در مورد اسم  دامین به من کمک کنن تا یک اسم مناسب بتونم پیدا کنم

مهدی  شرمنده زیاد سوال میکنم  چون اولین بارهکه یه کار  درست و حسابی میخوام تو اینترنت بکنم . :eek:  :eek:

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » دوشنبه 14 خرداد 1386 03:31

Mehdi2224 جان
نه، دوست من
ببينيد، وقتي شما داميني رو ثبت نام ميکنيد در حالت عادي کنترل پنل اون رو به شما نميدهند و شما در واقع فقط استفاده کننده اون هستيد و هر موقع که اراده کنند ميشه اون رو از شما بگيرند (شرکتي که ثبت کرده)
اما وقتي شما Reseller بگيريد، کنترل کامل اون دست خود شما خواهد بود، اگر مشکلي براي سرور شما پيش بياد و نياز به تغيير سرور داشته باشيد به راحتي ميتونيد DNS هاست جديد رو به دامين بديد تا به اون وصل بشه و در کل هر نو کنترلي روي اون داشته باشيد، اما در غير اين صورت براي تمام اين موارد بايد التماس شرکت ثبت کننده دامين کنيد که هم زمان زيادي ميبره و هم مشکلاتي ممکنه ايجاد بشه، حداقل ميزاني که براي گزفتن يک reseller معرفي ميشه، معمولا يک رسلر با ضرفيت ثبت 5 دامين هست، که در واقع شما بايد معادل قيمت 5 دامين رو بپردازيد
اين بحث دامين
و ميرسيم به هاست
هاست هم براي خودش رسلر داره، اما براي يک سايت هيچ نيازي به داشتن ريلر وجود نداره، رسلر براي افرادي هست که قصد عرضه سرويس هاستينگ رو دارند هست که ميشه فضا به ديگران داد، مثل کاري که بسياري از افراد در حال حاضر انجام ميدهند  :-)
براي شروع و کلا اگر قصد قرار دادن فايل براي دانلود در هاست نداريد، حتي 2GB هم کافي هست و نيازي به بيشتر از اين نيست
در کل بنده پيشنهاد ميکنم براي شروع يک پکيج استاندارد بگيريد، اگر خواستيد ميتونم باهاشون صحبت کنم که تخفيف هم بدهند  :D

Captain

Captain

نماد کاربر
1106

تاريخ عضويت

توسط Mehdi2224 » دوشنبه 14 خرداد 1386 14:37

مهدی جان نیکی  و پرسش ؟
اگر اینکار  رو برام بکنید که  ممنون میشم .

منظورشون رو هم  از
RC-1 Plan
نفهمیدم  که ماهانه 25 دلار هم باید به اون داده بشه

حالا  ثبت  دامین که  خودش  حولو  حوش  ده بیست  تومنی  خرج  داره ؟
البته من گویا  یه  ذره  گیج  شدم  در محاسبات  هزینه ها

رو راست  چقدر باید  هزینه بزارم برای  این  ثبت  دامین و رسلر و  غیره ؟

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » دوشنبه 14 خرداد 1386 14:54

Mehdi2224 جان
شما HostReseller رو با DomainReseller اشتباه گرفتيد
شما در حال حاضر هيچ نيازي به گرفتن HostReseller نداريد، براي سايتهايي در حد چند ماه پيش CC هم همين Sharing ها کافي هستند، بنده منظور StandardPlan هست
در مورد دامين هم بستگي به خودتون داره که کدوم رو بگيريد، اما براي گرفتن رسلر دامين حدودا 60 هزار تومن رو در نظر بگيريد، و براي هاست هم بسته به انتخابتون  :-)
اگر در زمينه cirtex مشکلي داشتيد شايد بتونم کمکي بکنم  :-)