سوالات، پيشنهادات و انتقادات خود را درباره انجمن در اين بخش مطرح کنيد
Major I

Major I

نماد کاربر
118

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 4 مهر 1385 02:28

آرشيو سپاس: 3 مرتبه در 3 پست

مشكل در باز كردن سايت (فوري)

توسط amiraliof » سه شنبه 15 خرداد 1386 17:25

متاسفانه من با مشكلي در باز كردن سايت مواجه شدم.وقتي آدرس centralclubs.comرا وارد مي كنم هميشه با
اين متن مواجه مي شوم.

کد: انتخاب همه
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

اين پيغام هميشه در صورت وارد كردن آدرس اصلي مي آيد  ولي در يك شماره 9 رقمي كه من داشتم توانستم با
آدرسهاي ديگر مثل
کد: انتخاب همه
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

وارد سايت شوم ولي فقط با اين شماره 9 رقمي. من به Isp كه استفاده مي كنم تماس گرفتم آنها هم نتوانستند در آنجا
به سايت وارد شوند حتي با شماره هاي 9 رقمي دگير هم نمي توانم وارد شوم .احتمالا اين شماره اي كه من با آن وارد
مي شوم مربوط به پارس آنلاين است.
من در تهران زندگي مي كنم و ISP به من گفت كه باند و IPرا از مخابرات گرفته
با تشكر لطفا كمك كنيد چون هزينه استفاده از اين شماره هاي 9 رقمي بسيار بالاست.
اينجا تصوير پيغام را مي گذارم
بهترين اخلاق: اعتدال

Old Moderator

Old Moderator

no avatar
778

تاريخ عضويت

جمعه 26 آبان 1385 15:04

..مازندران..

آرشيو سپاس: 82 مرتبه در 47 پست

توسط ghadami2005 » سه شنبه 15 خرداد 1386 17:36

بنده هم همين مشکل رو دارم .اگه ادرس خود سايت رو وارد کنم پيغام خطا ميده.
و تنها با اين لينک ميتونم وارد سايت بشم:

www.centralclubs.com/index.php
"لشگر گوسفندان که توسط يک شير اداره ميشود,ميتواند لشگر شيران را که توسط يک گوسفند اداره ميشود ,شکست دهد."

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10178 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » سه شنبه 15 خرداد 1386 17:48

amiraliof جان
مشکل شما به خاطر اين هست که بنده رنج IP اينترنت مورد استفاده شما رو به خاطر يک کاربر اخراج شده بسته بودم، فعلا باز شد، اميدوارم سرو کله‌اي اون فرد پيدا نشه دوباره
الان تست کنيد ببنيد مشکل رفع شده يا نه  :-)
ghadami2005 جان
DNS سايت عوض شده و مدت زماني بين 12 تا 72 ساعت نياز هست که تمام مسيربابها DNS جديد رو شناسايي کرده و اون رو باز کنند، اما مشکل شما با CTRL+F5 رفع خواهد شد، براي شما DNS شناسايي شده، اما صفحات قبلي در حين انتقال cache شده، چند بار رفرش کنيد مشکل رفع خواهد شد  :D
موفق باشيد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Captain II

Captain II

no avatar
5147

تاريخ عضويت

شنبه 30 اردیبهشت 1385 14:30

گشتم نبود نگرد نیست.

آرشيو سپاس: 152 مرتبه در 103 پست

توسط DJ.HAMED » سه شنبه 15 خرداد 1386 20:47

Mahdi1944,

مهدي جان خيلي گلي خيلي آقايي بابا هر کي مشکل دارن اين ctrl=F5  بزنن تمومه

ايول ايول داش مهدي ايول :grin:  :grin:  :grin:  :grin:

Major

Major

نماد کاربر
236

تاريخ عضويت

جمعه 14 مهر 1385 16:48

تهران-اهواز

توسط shahram_sampad » سه شنبه 15 خرداد 1386 21:09

من با IE نميتونم وارد اين سايت بشم ولي با firefox  ميتونم ...مشكل از كجاست...IE من با هيچ سايت ديگه اي مشكل نداره ولي براي سنرال كلوبز اين پيغام رو ميده
Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Can't connect to local MySQL server through socket '/var/lib/mysql/mysql.sock' (2) in /home/centsnet/public_html/forum/db/mysql4.php on line 51

Warning: mysql_error(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /home/centsnet/public_html/forum/db/mysql4.php on line 418

Warning: mysql_errno(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /home/centsnet/public_html/forum/db/mysql4.php on line 419
phpBB : Critical Error

Could not connect to the database
عمریست که از حضور او جا ماندیم/ در غربت سرد خویش تنها ماندیم/ او منتظر ماست که ما برگردیم/ ماییم که در غیبت کبرا ماندیم

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » سه شنبه 15 خرداد 1386 21:30

shahram_sampad جان
تمام اين مشکلات مربوط به گذشه هستند و cache شدند، يک با temporary ها رو حذف کنيد، مشکل رفع خواهد شد  :-)

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Major

Major

نماد کاربر
681

تاريخ عضويت

جمعه 28 مهر 1385 13:51

تهران

آرشيو سپاس: 105 مرتبه در 64 پست

توسط sir.mohammad » سه شنبه 15 خرداد 1386 22:37

سلام آقا مهدي
من هم بعد از 1 ماه تونستم وارد شم و مشکلم هم دقيقا همون متني که shahram_sampad  جان گفتن
تموم راهنمايي هاي شما رو هم اجرا کردم  ولي نشد و امشب به طور کاملا اتفاقي وارد شدم ، اميدوارم  دفعه بعد بتونم به اين تاپيک بيام
با تشکر

گویند به همه مردم عالم گله خویش
                                پیش كه روم من كه ز عالم گله دارم

Super Moderator

Super Moderator

نماد کاربر
3101

تاريخ عضويت

يکشنبه 22 بهمن 1385 16:25

آرشيو سپاس: 23546 مرتبه در 2452 پست

توسط SAMAN » چهارشنبه 16 خرداد 1386 01:34

با سلام به همه مخصو صا مدیریت محترم سایت
آقا من یکی که پدرم درومد تا وارد شدم اونم شانسی WWWرو نزدم دیدم وارد شد انگار دنیا رو بهم دادن اگر با کدWWWوارد بشید یه صفحه سبز رنگ میاد که پیغام سرورو میده میگه (موفقیت بزرگ) به هر حال خیلی خوشحالم که تونستم وارد بشم .چون من یکی که تو دنیا سه چهارتا چیز بیشتر ندارم که این سایت هم شده یکیشون!
با تشکر!
پیام حکم قتل خود شنفتن مرا خوشتر بود, از یک تملق به نزد مردمان سفله گفتن!

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » چهارشنبه 16 خرداد 1386 02:02

فيشبد جان
در حال حاضر از هر نظر سايت در حالت ثبات و صحت قرار دار، تمام پيغامها و صفحاتي که به هر نحوي مشاهده ميشه به cache سيستم و سرور مربوط هست که به زودي تمام اينها با رفرش کردن و رفرش شدن رفع خواهد شد  :D

Captain

Captain

نماد کاربر
431

تاريخ عضويت

چهارشنبه 11 بهمن 1385 20:03

www.centralclubs.com

آرشيو سپاس: 14 مرتبه در 7 پست

توسط f_love_s » چهارشنبه 16 خرداد 1386 07:24

من امروز به دلخوشي و بدون درگيري وارد سايت شدم. :(  :-D

Major I

Major I

نماد کاربر
118

تاريخ عضويت

توسط amiraliof » چهارشنبه 16 خرداد 1386 17:06

آ‌قا مهدي عزيز
واقعا از توجه شما سپاسگزارم مشكل حل شد.   :razz:  :smile:

Major I

Major I

نماد کاربر
118

تاريخ عضويت

توسط amiraliof » يکشنبه 20 خرداد 1386 20:36

من دوباره به همان مشكل برخورد كردم اول فقط وقتي آدرس اصلي سايت را وارد مي كردي eror
مي داد ولي دوباره اصلا نمي توانم با آن Isp وارد شوم.فقط با يكي دو تا از شماره هاي 9 رقمي
مي توانم وارد سايت شوم. :?
اميدوارم دوباره رنج IP ها بسته نشده باشد.

بعدي