در این بخش می‌توانید در رابطه با شبکه و کلیه مباحث مربوط به آن بحث و تبادل نظر نمایید
Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » جمعه 18 خرداد 1386 03:50

arashstar جان
هاب‌سوئيچ و کارت شبکه کلاينت‌ها مناسب هستند
براي سرور هم D-LINK - DGE-530T مناسب هست
البته اگر قصد داريد در آينده تعداد کامپيوتر‌ها رو افزايش بديد، بهتره از همين الان 16 پورت اون رو خريداري کنيد نه 8 پورت، اما براي استفاده فعلي مناسب هست
موفق باشيد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

New Member

no avatar
14

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 17 خرداد 1386 10:23

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

توسط arashstar » جمعه 18 خرداد 1386 10:01

واقعا اين سايت حرف نداره جدي ميگم من همين سوال رو در پنج سايت ديگه پرسيدم
اگر باورتون نميشه لينک همه اين سوالت در سايتهاي ديگرو قرار ميدم ميتونيد پاسخهاي گرفته شده در هر سايت رو باهم مقايسه کنيد

در بعضي از اونا خير سرم کاربر قديمي محسوب ميشم  ولي حتي دريغ از پاسخ!

بازم ممنون

مهدي جان يه چيزو فراموش کردي منظور از اون 10/100 چيه ؟

وقتي هاب سويچ 10/100 هستش چه فايده اي داره من کارت سرور رو 10/100/1000 بگيرم چون اين جور که من فهميدم

اون هاب سويچ بيشتر از 100 رو جواب نخواهد داد

شايد شما بهتر بدونيد

بله، بايد اطلاعات کافي داشت، اما با همين اطلاعات فعلي ميتونيد چند کامپيوتر رو به هم متصل کنيد به طوري که همديگه روبا IP شناسايي و قابل ping کردن باشند

پس با اميد به خدا وبعدم به شما راش بندازم ديگه شما اگر سوال داشتم جواب ميديد ؟
به محض رسيدن پولم به حد کافي اين کار رو ميکنم ولي تا اون موقع ميخوام اطلاعات کمم رو زياد کنم

New Member

no avatar
14

تاريخ عضويت

توسط arashstar » جمعه 18 خرداد 1386 11:47

یه سوال بازی های گیم نت رو از کجا میشه گیر آورد آیا بازیهاش مخصوص این کاره یعنی وقتی مخوام بخرم باید بگم بازی برای گیم نت میخوام یا هخمون بازیهای کامپیوتری هستند؟

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » جمعه 18 خرداد 1386 12:45

arashstar جان
نظر لطف شماست
عدد 10/100 که به معني 10Mbps/100Mbps هست، يعني در حالت Half 10 Mbps و در حالت Full 100 Mbps هست
در مورد هاب‌سوئيچ هم زماني نياز به 1Gbps داريد که تمام کارتها 1Gbps باشند، در غير اين صورت با استفاده از قابليت سوئيچينگ موجود در هاب‌سوئيچ ميشه باند ارتباطي ماکزيمم رو بالا برد (فلسفه هاب‌سوئيچ همينه)
اما به هر حال هز چه قطعات رو با باند بالاتري بگيريد، لااقل براي آينده و در صورتي که نياز به توسعه داشته باشيد بهتر هست
به طور کلي باريهايي که قابليت اتصال و چند نفره شدن به وسيله Lan رو داشته باشند، قابل استفاده هستند، اما خوب بازيهاي معروفي براي گيم‌نت ها وجود داره که به راحتي قابل خريد هستند

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Captain

Captain

no avatar
3820

تاريخ عضويت

چهارشنبه 12 مهر 1385 14:30

هر جا اینترنت هست... Net.

آرشيو سپاس: 85 مرتبه در 64 پست

توسط DANG3R » جمعه 18 خرداد 1386 13:11

سلام دوستان من یک دوست دارم که گیم نت زده و خیلی هم کارش گرفته و وضعش توپ شده و یک کافی نت هم کنارش زد ولی چون با دوستش یک کم مشکل پیش آمده بود کافی نتو بست حالا به ایناش کار نداریم من چون نمی خواستم گیم نت بزنم ازش نپرسیدم رمز موفقیتش چی بوده
ایشان یک جورایی به این سایت مربوط میشن که فکر نکنم بگم چرا چون خوب نیست و یک راز است
اگر آقا مهدی گل سرور عزیزمون اجازه بدن من شمارشون را براتون پی ام کنم.
بعدش یک چیز دیگه هم هست اینکه شما اگر گیم نت زدید سعی کنید وسایل بازی حرفه ای مانند موس،پد، هد ست و دستکش مخصوص موس و ... را هم بیاورید که ایشان آوردن و خیلی ها خریدن منم خریدم و خیلی راضی بودم که البته یادم نیست نمایندگی اصلیش کجاست که درخواست نمایندگی اگر خواستید بدی ازش می پرسم اگر خواستید در اختیارتان می گذاریم...
موفق باشید
امیدوارم گیم نتتون را هر چه زودتر افتتاح و روز به روز به سیستم هایش بیافزایید..
:)  :-)  :smile:  :(  :o  :grin:  :-D  :D

New Member

no avatar
14

تاريخ عضويت

توسط arashstar » جمعه 18 خرداد 1386 15:14

نظر لطف شماست

تعارف نکردم عين واقعيته

امیدوارم گیم نتتون را هر چه زودتر افتتاح و روز به روز به سیستم هایش بیافزایید..

مرسي دوست گرامي

وسایل بازی حرفه ای مانند موس،پد، هد ست و دستکش مخصوص موس و ... را هم بیاورید که ایشان آوردن و خیلی ها خریدن منم خریدم و خیلی راضی بودم که البته یادم نیست نمایندگی اصلیش کجاست که درخواست نمایندگی اگر خواستید بدی ازش می پرسم اگر خواستید در اختیارتان می گذاریم...

بي صبرانه منتظرم به هر صورت نظر کسي که خودش تو اين کار هستش خيلي مفيده

New Member

no avatar
14

تاريخ عضويت

توسط arashstar » جمعه 18 خرداد 1386 15:25

براي مديريت گيم نت من از گيم پورت استفاده کنم يا CyberCafePro
البته الان من نرم افزار CyberCafePro5 رو دانلود کردم همراه کرکش ولي در مورد گيم پورت گيرش نياوردم البته نميدونم که کدوم ورژنش بهتره و کرکش هم بهتر کار ميکنه ولي اين برنامه CyberCafePro5 که دارم فکر کنم کرکش کار ميکنه
ميخوايد لينکش رو قرار بدم تا شماهم امتحان کنيدش
من بلد نيستم باهاش کار کنم اگر کسي کار با اون رو ياد بده خيلي ممنون ميشم اگر هم تصويري باشه که چه بهتر اينم لينک اين برنامه CyberCafePro5:

http://rs89.rapidshare.com/files/331072 ... .0.240.zip

حجم 15.1  MB

اميدوارم کسي پيدا بشه يکي از اين دوتا برنامه (مخصوصا" CyberCafePro) رو آموزش بده (در حد راه انداختن گيم نت)

Captain

Captain

no avatar
3820

تاريخ عضويت

توسط DANG3R » جمعه 18 خرداد 1386 15:31

آیا شما شمارۀ آن دوستم را می خواهید  :-(

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » جمعه 18 خرداد 1386 15:46

arashstar جان
معمولا CyberCafePro مرسوم‌تر هست  :shock:

Captain

Captain

no avatar
3820

تاريخ عضويت

توسط DANG3R » جمعه 18 خرداد 1386 16:04

CyberCafe Pro را در گیم نت ندیدم و با این برنامه تو کافی نت کار کردم ...........
نظر Mahdi1944سرور عزیزمون خیلی مهمه ولی نظر من روی گیم پورته چون که همش افراد حرفه ای به گیم نت نمیان گاهی اوقات افرادی می آیند که حتی کار با سیستم های کامپیوتری را هم بلد نیستند و چون گیم پورت ساده و یاد گرفتنش آسانه من این را پیشنهاد می کنم.
سایبر کافه هم خوبخ خیلی هم خوبه ولی چون یک استایل حرفه ای دارد برای کسانی که چیزی بلد نیستند جذاب نخواهد آمد .
موفق باشید

New Member

no avatar
14

تاريخ عضويت

توسط arashstar » شنبه 19 خرداد 1386 00:08

دوست عزيز شماره دوستون اگر ايشون راضي هست به من بديد .

در ضمن من خدمت دوستان محترم وگرامي  درخواست آموزش کار با يکي از اين دو نرم افزار رو کردم بطوري که

بتوان بطور خود کار وقتي تايم يک مشتري تمام ميشه خود به خود استفاده براي اون مشتري به پايان برسه

حالا اگر کسي ميتونه به من کمک کنه لطفا اين رو آموزش بده

ممنون

New Member

no avatar
14

تاريخ عضويت

توسط arashstar » شنبه 19 خرداد 1386 18:35

یک سوال دیگه آیا میتوان برای کل شبکه یک هارد ویک Dvd rom خرید و آنهارا به اشتراک گذاشت ؟

آیا در هر یک از کامپیوترهای کلاینت درMy Computer آنها یک آیکن برای dvd rom و آیکنهای هارد ساخته میشود :razz:

قبليبعدي