در این بخش می‌توانید در رابطه با شبکه و کلیه مباحث مربوط به آن بحث و تبادل نظر نمایید

New Member

no avatar
14

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 17 خرداد 1386 10:23

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

توسط arashstar » دوشنبه 21 خرداد 1386 17:10

میخوام یک نسخه فارسی گیم پورت درستو حسابی بخرم کمک کنید؟؟!!

اگر لینک دانلود رایگانش رو دارید قرار بدید لطفا

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » دوشنبه 21 خرداد 1386 17:52

arashstar جان
امکان به اشتراک گذاري يک درايور وجود داره، اما خود CD/DVD-ROM ها امکان استفاده همزمان رو ندارند و در هر لحظه فقط يک قسمت قابل خوندن و سرويس دهي به يک سيستم آماده هست، پس اگر براي استفاده همزمان نياز داريد، مناسب نيست و بهتره براي هر کدوم درايو مجزا داشته باشيد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

New Member

no avatar
1

تاريخ عضويت

پنج شنبه 20 دی 1386 19:35

يک مشکل

توسط $or$ » پنج شنبه 20 دی 1386 19:48

ببخشید موزاحم شدم
یه موشکل بزرگ دارم
من کامپیوتر خودم و لب تاب دوستم رو به هم با کابل lan وصل می کنیم اطلاعات رو میتونیم قشنگ رد و بدل کنیم ولی وقتی تو بازی
Need for Speed Underground 2  به هم وصل میشیم تا بازی کنیم نمیتونه ما رو بشناسه اگه ممکنه ما رو راهنمایی کنید واقعا ممنونتون میشیم.
در ضمن IP کامپیوتر رو 192.168.0.2 و IP لب تاب رو 192.168.0.1 میدیم.

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » پنج شنبه 20 دی 1386 20:02

$or$ جان
اين موضوع به تنظيمات بازي مورد نظر شما مربوطه، به طور معمول يکي بايد Host و ديگري بايد به اون join بشه، IP هاي استفاده شده براي اين کار مناسب هستند و مشکلي وجود نداره
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

New Member

no avatar
3

تاريخ عضويت

چهارشنبه 8 اسفند 1386 04:18

درگیم نت در مورد تنظيم کارت گرافيک( pci_giga_ geforc 7300 GT 256 real

توسط B O B » چهارشنبه 8 اسفند 1386 05:04

من درگیم نت در مورد تنظيم کارت گرافيک( pci_giga_ geforc 7300 GT 256 real ) براي بازي کانتر مشکل دارم  با اينکه fps 99 را در حالت d3d تنظيم کردم(با تنظيمات خود کارت گرافيک در setting) با اين حال وضوح کانتر از کارتهاي نوع opengl پايينتره و اگر در خود option کانتر گرافيک را opengl انتخاب کنم بازي به اصطلاح لک ميندازه و fps  تا 30 ميرسه البته من اکثر کانترها رو با پچهاي مختلف امتحان کردم و همه همين مشکل را دارند لازم به ذکر است که من با هيچ بازي بغير از کانتر با اين کارت  به مشکل بر نخوردم

[b]help me plz[/b]
main asus
ram 1gb
cpu 3.4 amd

قبلي