در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد
Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
4107

تشکر کرده: 240 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 11 بهمن 1384 18:16

آرشيو سپاس: 4693 مرتبه در 898 پست

پاریس هیلتون بار دیگر پشت میله های زندان

توسط Reza6662 » شنبه 19 خرداد 1386 12:40

پاریس هیلتون تنها یک روز پس از آزادی از زندان بار دیگر به دستور قاضی و درحالی که فریاد اعتراض سر می کشید به زندان منتقل شده است.

پاریس هیلتون باید باقی دوران حبس را در زندان بگذراند

خانم هیلتون به دلیل رانندگی با گواهینامه معلق شده به 45 روز زندان محکوم شده بود اما او روز پنجشنبه تنها پس از سپری کردن سه روز حبس آزاد شد تا باقی مجازات را در خانه بگذراند.

با این حال آزادی زودهنگام وی، با ذکر دلایل نامشخص پزشکی، به جنجال و اعتراضات گسترده و این اتهام که او به خاطر موقعیتش از امتیازات ویژه برخوردار شده دامن زد.

وی روز جمعه درحالی که دستبند به دست داشت وارد دادگاه شد و تمام مدت می گریست. اما قاضی به او گفت که باید تمام باقی دوران حبس را نیز در زندان بگذراند و به این ترتیب برنامه حبس خانگی او منتفی شد.

پاریس هیلتون پس از شنیدن حکم قاضی جیغ کشید "این درست نیست" و سپس نام مادرش را که در میان جمعیت بود فریاد زد.

پاریس هیلتون 26 ساله که از وارثان مجموعه هتل های هیلتون است، چند سال پیش با بازی در یک نمایش تلویزیونی که در آن زندگی سخت مردم عادی مثلا در گاوداری را تجربه می کرد به شهرت رسید و از آن زمان در آمریکا همواره در راس خبرهای عالم سرگرمی بوده است.

وی به دلیل زیر پا گذاشتن حکم قبلی دادگاه دایر بر ممنوعیت از رانندگی به 45 روز حبس محکوم شده بود، که ناشی از تخلف و رانندگی درحال مستی بود.

استیو ویتمور از اداره پلیس لس آنجلس روز چهارشنبه پس از آزادی زودهنگام خانم هیلتون گفته بود: "پس از مشاوره های دامنه دار با متخصصان پزشکی، تصمیم گرفته شد تا این مجازات به نوع دیگری بدل شود."

پاریس هیلتون در زمان حبس، روزانه 23 ساعت را در سلولی انفرادی ويژه زندانیان مشهور، افسران پلیس و مقاماتی که محکوم شده اند می گذراند و تنها اجازه داشت یک ساعت از این سلول برای استحمام، تماس تلفنی، هواخوری و تماشای تلویزیون خارج شود.

وی پیش از تسلیم خود به مقامات زندان گفته بود: "خیلی ترسیده ام اما آماده ام دوران مجازات را بگذرانم."

[size=84]منبع: BBC
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Captain

Captain

نماد کاربر
1106

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 29 شهریور 1385 11:12

آرشيو سپاس: 492 مرتبه در 183 پست

توسط Mehdi2224 » شنبه 19 خرداد 1386 14:42

جای  اون بودم  تو مدت   اقامتم  در هتل زندان  8)  یه آلبوم به  نام  آوای زندان  می ساختم  تا  مثله توپ  تو بازار  بترکه  :::P  :::P  :L:L  :L:L

ولی اینجاش  خیلی باهال بود
"این درست نیست" و سپس نام مادرش را که در میان جمعیت بود فریاد زد.

یاد فیلمهای هندی افتادم . احتمالاایشون هم زیاد نگاه میکنند . تصورشو بکنین  دویست  تا دوربین روتون زوم  کردن  بعد  یهو  داد بزنی   "مامان "  

چه  صحنه  حماسی  :L:L  :L:L

احتمالبا در اینده  یه فیلم  از این صحنه بسازند . :::P  :::P  :L:L  :L:L

آقا ما محض  مزاح  گفتیم .  یه  دو سه  ساعت  دیگه  پاکش کنید . :D

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
4107

تشکر کرده: 240 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 11 بهمن 1384 18:16

آرشيو سپاس: 4693 مرتبه در 898 پست

توسط Reza6662 » شنبه 19 خرداد 1386 16:09

Mehdi2224,
ولي به جز مزاح شما كه جالب بود، مسئله اجراي قانون براي يك شخصيت بسيار معروف و محبوب است. فكر مي‏كنم درسهاي زيادي از اين پست مي‏توان برداشت كرد. :?
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Commander

Commander

نماد کاربر
3326

تاريخ عضويت

چهارشنبه 3 اسفند 1384 02:15

آرشيو سپاس: 1639 مرتبه در 445 پست

توسط Mohsen1001 » شنبه 19 خرداد 1386 16:20

Reza6662,

اتفاقا چندی پیش هم یک تاپیک زده شد که درسهای زیادی ازش میشد گرفت ، مبنی بر دستگیر کردن معروف ترین هنرپیشه طنز ایران م.غ ،
که بسیار هم شخصیت مشهوری بود و این یکسان بودن اجرای قانون برای تمام افراد و شخصیت ها رو نشان داد.  :shock:

Captain

Captain

نماد کاربر
1106

تاريخ عضويت

چهارشنبه 29 شهریور 1385 11:12

آرشيو سپاس: 492 مرتبه در 183 پست

توسط Mehdi2224 » شنبه 19 خرداد 1386 17:12

متاسفانه از قدیم بوده که  برخی از بازیگران به  محض  معروفیت    خیال میکردن که  حق انجام  هر عملی رو  دارند   که ناشی   از ذهن  نا پخته اونها بود  . نمونه اون رو هم   دوستمون محسن  گفتن . و پاریس  هیلتون هم که نمونه خارجیش بود  ..

به نظر من   قانون در برخورد با  هنرپیشه ها و یا بازیگران باید  شدیدتر از   مردم  عادی  عمل کنه  برای اینکه وقتی  کسی از  طریق  دنیای  هنر   معروف  میشه  تبدیل به  الگویی برای  جوانان  و  نوجوانا  میشه  و اکثر   کسانی که  در این  گروههای  سنی  قرار دارند   دوست  دارند  مثلا  چه  در رفتار و یا در طرز  لباس  پوشیدن و  آرایش از این بازیگر   پیروی  کنند .  وقتی  چنین  فردی  اشتباهی میکنه   مطمئنا  در صورت  عدم  برخورد   طفداران وی  هم به  این نتنیجه میرسند  که  انجام   اون  اشتباه   منعیتی  نداشته  چون  اگر داشت  با  اون  بازیگر   معروف برخورد  می شد  پس  اونها  هم   رفتار  نادرست   بازیگر  مربوط رو برای خودشون الگو   قرار می دهند و دنبال  راهی میرنذد که  هرگز  خیری برای اونها  نداره و در  نهایت  تعجب هم میبینند که  قانون به مراتب   بدتر از اون بازیگر باهاشون برخورد میکنه . . به همین  دلایل  ساده  از نظر من   جریمه  هر شخص معروف باید 50 درصد   بیشتر از یک فرد عادی باشه .

ولی  جایه  تاسفه .  در حالی که شخصیتی  چون  شون  پن  با درک   معروفیت و محبوبیت  خودش   در کار  امداد  رسانی و  کمک به  مردم    گرفتار  شده  در کاترینا   شرکت  داشت و  الگوی بسیار خوبی  برای  مردم میتونه  باشه ولی  در   صدها  مایل  دورتر  امثال   پاریس  هیلتون و بریتنی  اسپیرز  تا  جایی که میتونند   خودشون رو در دنیای  لجن و کثیف   غرق  میکنند و  تاسف  بیشتر  اینکه  تلوزیون هایی چون  ABC  و  CBS و FOX و CNN به  جای تقبیح  این  رفتار  اون رو  ابداعی  دیگر از این  افراد  ماجاراجو میدونند  . متاسفانه   دنیا  رسانه ای  فعلا  در کنترل  همین   نیمه شیاطین   قرن 21  هست که  در اون   رسانه ها  فردی معروف  خواهد  شد که   به  مسائلی چون  همجنس بازی بپردازد ویا   در اتومبیلش  کوکائین  پیدا  شود  .  هر  هفته  جزییات  یکی از  روابط  نامشروع  ان  در تلوزیون   پخش  شود و غیره  .

من موندم  که  این مردم  آمریکا با این  رسانه های  اهریمنی  کجا دارند  میرن  . البته  در میان همین  رسانه ها  هستند   کانالهایی که   دلسوز  انسانیت  بوده و  چنین  اعمالی رو مردود  میدونند  ولی   صداشون بین صدای این  جادو گران  قرن 21  گم میشه .

متاسفانه ماهم از این  بازیگران معروف  خارجی  تاثیر  گرفتیم . این برای من سواله که ما  از نظر   فرهنگی  چه  چیزی از یک  مملکت 200 ساله کم داریم که  جوان  ایرانی  به جای اینکه  بشینه دو  ترانه از آوازهای  استاد  شجریان  رو بخونه   که در دنیا  معروفه  میره میشینه و به ترانه های   پر از  فحش و ناسزای    ادمهایی  چون  ریکی مارتین و   مایکل  جکسن و  جدیدن هم دوتا    سیاه  پوست که شعرشون   کلا   اصلا   حرف  درست  نداره   گوش  کنه .  شاید بگین تنوع لازمه . بر منکرش  لعنت  ولی  برای  ارضای  این تنوع  باید حتما  فحش  و ناسزا   گوش  بدی . ؟ جالب  اینجاست  که خیلی ها  حتی  معنیش  رو هم نمیدونن و فقط  میگن " کلاس  داره " یکی به من توضیح بده  شنیدن  فحش  کجاش  کلاس داره ؟  :-P

حالااین وسط یکی  میاد  و علت   این همه مسایلرو میندازه  گردن  دولت .  میگم  برادر من  دولت  بخشی از اونه  و اصل  تقصیر  مال خود منه . من خدارو  شکر میکنم که این  اینترنت   واقعا  یک نعمته  چشم انسان رو به حقایق  باز میکنه  و اگر  درست استفاده  بشه  همانند  سکوی  پرتابی برای  یک  انسان  با ارداه است  . به من  هیچ کس  نگفت  فرهنگتو نگه دار . حتی  حرفشم  نزد . پس  چطور من  یاد گرفتم که   فرهنگمو  نگه دارم . خیلی ساده است .  به  چند تا  فروم   فرانسوی و ایتالیایی  خیلی  وقت  پیش   سر  زدم    دیدم که   بسیاری از کار برای  معروف این فرومها    تصویر  آواتورشون  مربوط به  هنر پیشه های  کشور خودشونه . واقعا در عین بی  زبونی  حرف  بزرگی بود .  من  فبلا  میخواستم  عکس  مارلون براندو  (پدر خوانده ) رو رو آواتورم  بندازم بعد  گفتم مگه ما تو  ایران  لنگه  افرادی  مثله اون نداریم  . نتیجش هم شد  آواتور  حال  حاضر من  .

لقمان  را گفتند  ادب از که آموختی گفت  از بی ادبان

به نظرم باید این  جمله رو با  طلای 24  عیار  نوشت  و  به جای   شعر  حافظو   سعدی سر در  مترو  ها  زد به دیوار . ما همش یاد گرفتیم  تقسیر هامونو  بندازیم  گردن  دیگران  و مشکلات  فرهنگی الان  کشومون هم یه جورایی به خودمون بر میگرده .  البته  دولت هم  تاثیر داره ولی  تاثیرش به اندازه خود من  نیست .

سر اخر
قبول  کنیم که   زندان  در دنیایه  حاضر برای  آدمهایه  معروف بی معنیه  .  نمونه هاش زیاده  . حتی برای  ادم  خرپول و یا  مجرم  میلیاردی  هم بی معنیه  .  ببینیم که چقدر   قدرت  پیدا کردند که  وقتی که فردی میگه  اسماشونو   تا دوروز  دیگه  فاش  میکنم  راضیه مردم بهش بگن بی  عرضه  ولی  اسامی رو  فاش  نکنه .

موفق باشید.