بارگشت نماد شير و خورشيد به سردر مجلس و احتمالن پرچم ايران

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث مرتبط با تاريخ جهان به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, رونین, شوراي نظارت

Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 2 بار
سپاس‌های دریافتی: 238 بار
تماس:

پست توسط Sardar » جمعه 25 خرداد 1386, 12:42 pm

نمي دونم چرا تا اين جور مسايل پيش مياد من دلم مي خواد حرف بزنم البته اگه دوستان از بنده نرنجند كه مي دونم هيچ كدوم دل خوشي از من ندارند

اين حرف ها چيه عقيده همه محترم است ولي هنوز عادت نکرديم که عقايد ديگران را محترم بشماريم هميشه از يکديگر ناراحت يا فکر مي کنيم که دلخوري است.
هميشه موفق و پيروز باشيد :( :( :(
هیهات منا الذلة

New Member

پست توسط money » جمعه 25 خرداد 1386, 10:57 pm

ولی خدایی شیر و خورشید خیلی قشنگه
چه طوره اون الله اکبر دور پرچم بمونه بعد شیر و خورشید را درون شکل الله قرار دهند بسیار زیبا می شود

Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 176 بار
سپاس‌های دریافتی: 468 بار
تماس:

پست توسط Mehdi2224 » شنبه 26 خرداد 1386, 10:32 am

به نظر من شيرو خورشيد برگرده ولي اين بار نماد الله بره روي تاجي که جلوي خورشيد واستاده . تعبيرش هم ميشه خداوند همچون نوري فروزانو فناناپذير . اين طوري فکر کنم هر دو طرف راضي بشن

Major I
Major I
سپاس‌های ارسالی: 180 بار
سپاس‌های دریافتی: 201 بار

پست توسط Hosein1395 » شنبه 26 خرداد 1386, 1:55 pm

سلام دوستان :) [align=right]دوستان اگه پرچم به حالت قبلی برگرده از اون میتونیم روی لباس هامون استفاده کنیم ولی درحال حاضر به خاطر مقدس بودن کلمه ی الله هیچ ایرانی ای نمیتونه پرچم کشورش رو روی لباسش داشته   واقعا نمیدونم کدوم حالت بهتره چون هر کدوم ویژگی های خاص خودشو داره :-x

Major I
Major I
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 25 بار
سپاس‌های دریافتی: 14 بار

پست توسط taktaz » شنبه 26 خرداد 1386, 7:42 pm

به نظر من پرچم بايد نماد همه چيز يك كشور باشه با همه آداب و رسوم دين فرهنگ و... توي همه جاي دنيا هم همينطوريه . ولي بايد يه چيز رو هم بپذيريم كه تقريبا هيچ چيز (قراردادي) نيست كه تو اين دنيا ثابت بمونه در طول تاريخ مرزها پرچم ها و.. هميشه در حال تغيير بودند ولي نكته مهم اينه كه هر نشان و رنگي كه ميخواد باشه شرط اولش اينه كه بتونه همه رو تو خودش جا بده و هيچ كسي احساس غير خودي نكنه بعبارت ديگه همه قبولش كنند تا احساس تعلق داشته باشند. حالا اگه اين نشون شيرو خورشيد به پرچم برگرده مسلما دايره خودي ها خيلي خيلي بزرگ ميشه و اقدام خوبيه. حدس ميزنم اكثريت ايراني ها(اگر نگيم همه) احساس غرور ميكنند. بادا كه اينگونه باد.

با تشكر وآرزوي سلامتي
هر چه بالاتر ميروي , در نظر آنان که پرواز نميدانند کوچکتر به نظر ميرسي (آندره ژيد)

New Member

پست توسط ariya manesh » شنبه 2 تیر 1386, 6:09 pm

با گذاشتن شير بر دو طرف مجلس شوراي اسلامي ايران مشكلي از مردم مظلوم و نيازمند به محبت حل نميشود بيائيم چاره درد كنيم تاريخ خود زبان دارد و گوياي مطلب خويش مي باشد بيائيم زبان ملت باشيم
اي دل ز زمانه رسم احسان مطلب وزگردش دوران سرو سامان مطلب
درمان طلبي درد تو افزون گردد با درد بسازو هيچ درمان مطلب

ارسال پست

بازگشت به “تاريخ جهان”