سوالات، پيشنهادات و انتقادات خود را درباره انجمن در اين بخش مطرح کنيد
Captain

Captain

نماد کاربر
1106

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 29 شهریور 1385 11:12

آرشيو سپاس: 492 مرتبه در 183 پست

مردي نبود ...........

توسط Mehdi2224 » يکشنبه 3 تیر 1386 15:08

هر چی گشتم نفهمیدم   که این  پست رو  کجا  باید  بفرستم   ولی  به هر حال  باید می فرستادم

بدي خوبي ديدين، حلالم کنين

مطمئنم این   جمله رو در قسمت  امضای دوستمون  Reza6662 دیدید  . کسی که  زحمت  زیادی  برای این سایت  کشید  ولی این اتفاقات  اخیر  متاسفانه  اون رو از سایت  دلزده  کرده  . بارها  نسبت  به دوستان   هشدار  دادم که سعی کنیم کمی  مهمان نواز باشیم . سعی کنیم کمی  به  عقاید  هم احترام  بگذاریم  ولی مثله اینکه  این قصه  سر  دراز دارد .  من  خودم  در بسیاری سائل با  رضا  اختلاف نظر داشتم و چند جا هم با  هم   بحث   داشتیم ولی  هرگز  نسبت  به   تشکر  از این دوستمون  غفلت  نکردم . متاسفانه  گویا   دکمه  سپاس   تبدیل به  وسیله  رای دهی شده و ....................

حالا یک توضیح  از   شما  میخوام که  چرا  چنین  کردیم  ؟

چرا به مسائلی بی اهمیت  میپردازیم که این   ارزشش  یک صد هزارم از دست  دادن   یک کاربر  از سایت   نیست . در حالی که همین  تلوزیون  خودمون   بارها  در شبانه  روز  از کلمات  نامعقول و  حتی فحش  استفاده میکنه  چیزی نمیگیم ولی به  یک کاربر  به خاطر  در رفتن  اون  کلمه  از زبانش   گیر  میدیم . واقعا    معنی مردانگی ایرانی رو  فهمیدم  کجاست   اون شیخی که  می گفت

مردی  نبود  فتاده  را  پای زدن   ....   گر دست  فتاده ای بگیری  مردی  
تلاش خودمو  خواهم  کرد  که  از  رفتن  رضا   جلوگیری کنیم  چون که مطمئنم  خودتون  ارزششو   بهتر از من میدونین. :eek:

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » يکشنبه 3 تیر 1386 15:23

Mehdi2224 جان
ايشون به درخواست خودشون به درجه فعلي منتقل شدند و بنا شده هر وقت هم خودشون خواستند دوباره اعلام کنند تا دسترسي‌هاي ايشون مجددا باز بشه، بنده هم به درخوست خودشون احترام گذاشتم
در مورد کليد سپاس اين نکته رو توجه داشته باشيد، يک امکان کاملا شخصي هست، جاي هيچ بحثي هم نداره که چرا فلاني از فلاني تشکر کرد يا چرا نکرد، افراد در اين زمينه کاملا آزاد هستند  :eek:
اينکه توقع داشته باشيم هر چه گفتيم درست يا نادرست با به به و تحسين ديگران مواجه بشه هم شديدا اشتباه هست
موفق باشيد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
SadafG

Super Moderator

Super Moderator

نماد کاربر
2653

تشکر کرده: 19 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 8 آبان 1385 15:26

آرشيو سپاس: 5825 مرتبه در 1558 پست

توسط moh-597 » يکشنبه 3 تیر 1386 15:26

Mehdi2224, عزيز

متاسفانه منم اين جمله رو ديدم ولي متوجه نشدم منظورش چه بوده .
تو مطمئن هستي كه دلخور شده . لطف كن در pm منظورتو از اتفاقات اخير هم برايم بگو .  :-o
پاينده باد ايران زنده باد ايراني

وبلاگ من
http://www.iranian-airforce.blogfa.com

صفحه اینستاگرام
https://instagram.com/iranian_airforce_pilots_martyr

Major II

Major II

نماد کاربر
1796

تشکر کرده: 13 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 25 شهریور 1385 16:18

آرشيو سپاس: 216 مرتبه در 105 پست

Restored post from Topic-ID 29326

توسط Karim1504 » يکشنبه 3 تیر 1386 15:39

.... تو دهن مدیر ..... این سایت یعنی Mahdi1944, آشغال که .... تو اینترنت :::P  :::P  :::P  :::P  :::P

به خاطر استفاده از کلماتي که در شان خودشون بود، اين کلمات ف_ * ل*_ ت ر شد  

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » يکشنبه 3 تیر 1386 15:53

K@RIM1504 عزيز
صميمانه براتون آرزوي شفاي عاجل دارم، اگر در بيمار .... بودن شما ذره‌اي کسي شک داشت، با اين پستتون کاملا اين شک رفع شد، قضاوت رو به عهده کاربران ميگذارم  :-P
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
SadafG

Captain

Captain

نماد کاربر
1106

تاريخ عضويت

چهارشنبه 29 شهریور 1385 11:12

آرشيو سپاس: 492 مرتبه در 183 پست

توسط Mehdi2224 » يکشنبه 3 تیر 1386 16:27

K@RIM1504,

کریم من  این تاپیک  رو  باز کردم تا دوستانی که اونرو میخونند  از  طریق   پی ام  یا  ایمیل  مانع  از رفتن    رضا  بشن نه  برای  خالی  کردن  دق و  دلی روی  هم دیگه  .  ثانیا  اگر در سایت  مشکلی  هست  همش مربوط به  دوستمون مهدی  نیست  . اون همیشه نهایت  تلاششو  میکونه . انصافا  از شما  این  حرفا  بعید بود . بهانه  دادی  دست مدیران تا این تاپیک   قفل  بشه . من تور و  خیلی  مرد میدونستم ولی انصافا  .........  .  نمیدونم توی آسمون هم که هستی  از این  کلمات  رکیک  استفاده میکنی .  خراب کردن  یه نفر  با  فحش   کاره  خیلی  ساده ایه ولی اگر  مردی   دسته  یه  خراب   رو بگیر  آدمش  کن  . واقعا  انتظار  نداشتم . مهدی برادر بزرگ منه هرکسی  بهش  چپ نگاه کنه   استخوناشو  خرد میکنم  .برای  کسی  که  مثله  مرد تو  فکه   خدمت  کرد   فکر  نکنم  کاره  چندان  سختیباشه  

مهدی  دوست من  علت  این  مشکلات  اخیر شما  نیستید روی  صحبت  من با  کسانیه که  نیومده ادعای  سلطانی  دارند  من  کسی  نیستم خود  شما  هم خوب  میدونید برای  درجه هم به  این سایت  نیومدم و بهتون  ثابت  هم شده   صرف  اومدن  من به  سایت  بودن  در کنار  دوستانی   چون  شما، سعید ، رضا، فریبرز  و.................  خیلی  دوستانه  دیگه که نامشون  رو بردن  وقت  میبره .   هرگز  ادعای   علامگی هم  نکردم  در کل آدمه  بیسوادی بودم  که  برایه  یاد گرفتن  اومده  بودم  ولی  الان  می بینیم که  چند  نفر  که  واقعا  تو  این  سابیت   زحمت  کشیدند   باهاشون  در نهایت  این طوری برخورد  شد   چه تضمینی  داره که با  دیگران هم  این  طور رفتار نشه  .  اگه این   جور بره   فکر نکنم   در آینده  بین   کاربران   وضع خوبی  به وجود  بیاد .  

کریم  : حیف اون چتری که باهاش تو می پری  :-o :-o

Major I

Major I

no avatar
302

تاريخ عضويت

يکشنبه 13 اسفند 1385 13:40

آرشيو سپاس: 16 مرتبه در 14 پست

توسط Saeed_6262 » يکشنبه 3 تیر 1386 21:11

سلام به همه دوستان
مبحث رو خوندم ،ولي اجازه بديد به جاي اظهار نظر ،احساسم روبگم
خيلي خسته بودم و تازه از محل كارم برگشته بودم با كلي چك برگشتي و .....
ولي از يه چيزي خوشحال بودم كه بالاخره مي تونم يه سري به دوستانم يا به عبارتي به خانواده جديدم بزنم
تا اينكه اين موضوع رو ديدم
واقعا لبخند از لبام دور شد و خستگي تو تنم موند،راحت بگم مخم پوكيد.

كجاست اون صميميت و اعتماد،صميميت بين اعضا و اعتماد به مدير؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Captain II

Captain II

نماد کاربر
4251

تشکر کرده: 178 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 23 اسفند 1384 13:14

کرج پلاک 43!

آرشيو سپاس: 13307 مرتبه در 2679 پست

توسط Mohammad 1985 » يکشنبه 3 تیر 1386 21:59

Mahdi1944,  واقعا باورم نميشه که کريم اين حرفها رو گفته باشه! 8)  برخورد شما خوشبختانه بسيار خوب بود ...
به هر حال فقط ميتونم بگم متاسفم  :sad:  و اميدوارم رضا جان مارو ترک نکنن  :AA:
  :sad:  :?
به همه سياستمداران مشکوک باش.
جکسون براون

Super Moderator

Super Moderator

نماد کاربر
1207

تشکر کرده: 193 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 21 اسفند 1384 04:22

ایران

آرشيو سپاس: 2048 مرتبه در 420 پست

توسط MASTER » يکشنبه 3 تیر 1386 23:28

K@RIM1504,  <<<  :-?

به نظر من شما بي ادب ترين و بي شرمترين انساني هستيد که در عمرم ديدم

و مطمئنم که موجود پستي مثل شما هيچوقت نميتونه شفا پيدا کنه !!!

...........

Mahdi1944,  دوست عزيز من واقعا به معناي واقعي کلمه  روح بزرگي داري

بيش از پيش ما رو جذب مرام و معرفتت کردي :razz:

...........

پيروز باشيد

:razz:
شاد زی مهر افزون ...

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب MASTER تشکر کرده اند:
SadafG

Captain

Captain

نماد کاربر
1086

تاريخ عضويت

دوشنبه 8 آبان 1385 00:38

هرکجا هستم باشم آسمان مال من است ! ! !

آرشيو سپاس: 143 مرتبه در 66 پست

توسط osilatoria » يکشنبه 3 تیر 1386 23:57

CLUB-MASTER من کار کریم رو اصلا تایید نمی کنم . استفاده از این کلمات به هر دلیلی اشتباه هست اما کار خود شما هم درست نيست، من هم مثل شما به آقا مهدی احترام میزارم اما دلیل نمیشه به کسي توهین کنم  :-o

آدم خوبه خودش رو در هر جایی هست گم نکنه و همیشه خودش باشه  :-)  :razz:

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب osilatoria تشکر کرده اند:
Karim1504

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
1575

تاريخ عضويت

شنبه 11 شهریور 1385 13:24

آرشيو سپاس: 252 مرتبه در 138 پست

توسط Sardar » دوشنبه 4 تیر 1386 00:33

متاسفانه گاهي وقت ها جو گير مي شوم و يادم مي رود که به عقايد ديگران احترام بگذارم. :sad:
روزهای اولی که به این سایت آمده بودم همیشه فکر میکردم که چرا اجازه گفتگوهای سیاسی و مذهبی نداریم ولی وقتی که توی انجمن های دیگر و سایت های دیگر مشاهده کردم عمق فاجعه را درک کردم.
از  Mehdi2224 اگر در گفتگویی با ایشان کلنجارم رفتم معذرت می خواهم که واقعا در سطحی و قدی نیستم که بخواهم با شما در موردی بحث کنم به قول معروف چپ و راست خودم رو هم نمی دانم و حرف گنده تر از دهانم می زنم.
همچنین از Ma3ouD که زمانی در موردی با هم بحث می کردیم و شاید ناراحت شده باشند  :sad: معذرت می خواهم.
آقا Reza6662 هم که دست به قلم دارند که وظیفه همه ما است که به ایشان احترام بگذاریم وظیفه ای که همه ما در مقابل معلمین و ... داریم.
همچنین از آقا کریم و آوات و Zector عزیز که فکر میکنم از من دلخوره ای دارند معذرت می خواهم.
کلا از همه دوستانی که از من ناراحت هستند معذرت می خواهم. من یک دانش آموز ساده هستم که هنوز به قول معروف دیپلم نگرفتم و ادعاگر هستم از همشون معذرت می خواهم و تلاش می کنم رفتارم را صحیح کنم.
امیدوارم بتوانیم با احترام به عقاید یکدیگر ناراحتی ها را پاک کنیم.
(کاش کلمه ای غیر از معذرت هم به ذهنم می آمد)
و کاش که سعید و آرمان و رضا و بقیه دوستان برگردند که انجمن بی نظامی ها  :grin: سرد و بی صداست.
هیهات منا الذلة

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
1258

تاريخ عضويت

يکشنبه 10 دی 1385 00:01

www.ir-dl.ir

آرشيو سپاس: 1235 مرتبه در 233 پست

توسط nt » دوشنبه 4 تیر 1386 00:41

K@RIM1504,  :???:  من نمي دونم که هدفت از زدن اين حرفا چي بود :x  :x  :-?
اگر اينا را به من گفته بودي اينقدر ناراحت نشده بودم ، که به دوست عزيز و گلم مهدي عزيز گفتي ،‌ من واقعا متاسف شدم

فقط مي گم که بهترين انجمني که تو اين 5 يا 6 ساله که با اينترنت کار مي کنم ديدم و مطمئنم هرگز ديگه انجمني به اين خوبي با اين مديريت و سرپرستي بالا و پاسخگويي سريع و محيط دوستانه پيدا نمي کنم ،‌من تو چند تا ديگه انجمن هم عضو هستم اما اينجا يک چيز ديگست و نمونه هست  :razz: که یکی از دلایلش داشتن مدیر دلسوز و با معلوماتی مثل مهدی عزیز هست  :)

من به اینجا عادت کردم طوری که اولین چیزی که بعد از کانکت به اینترنت وارد میشم CC هست حتی اگر چند دقیقه باشه که قطع شده باشم

در آخر هم ميگم Mahdi1944, عزيز بهتريني و اميدوارم خداوند علم شما را روز افزون کنه و هميشه و در همه مراحل زندگي موفق باشي:razz::razz:

بعدي