درخواست مقاله

در اين بخش شما ميتوانيد درباره سخت افزار كامپيوتر به بحث و تبادل نظر بپردازيد

مدیران انجمن: Mahdi Mahdavi, شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
محل اقامت: تهران-اهواز
سپاس‌های دریافتی: 3 بار
تماس:

درخواست مقاله

پست توسط shahram_sampad » یک شنبه 3 تیر 1386, 7:26 pm

سلام دوستان...من به مقالاتي فارسي در مورد معماري يكي از پردازنده هاي MIPS يا POWER PC يا ARM نياز دارم...ممنون ميشم اگه كمكم كنيد.البته بيشتر تمايل دارم در مورد MIPS اطلاعاتي بدست بيارم تا اون يكي ها..
عمریست که از حضور او جا ماندیم/ در غربت سرد خویش تنها ماندیم/ او منتظر ماست که ما برگردیم/ ماییم که در غیبت کبرا ماندیم

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 70979 بار
سپاس‌های دریافتی: 31315 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » یک شنبه 3 تیر 1386, 11:07 pm

shahram_sampad جان
ببينيد اين مقالات به کارتون مياد
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Major
Major
نمایه کاربر
محل اقامت: تهران-اهواز
سپاس‌های دریافتی: 3 بار
تماس:

پست توسط shahram_sampad » دو شنبه 4 تیر 1386, 6:40 am

Mahdi1944 عزيز ممنون از زحمتي كه كشيديد اما اون مطالب خيلي كم بودند و قسمت عمدشون هم راجع به پردازنده هاي اينتل بودند كه CISC هستند و متاسفانه نتونستم مطالب زيادي در مورد پردازنده هاي MIPS كه از نوع CISC هستند بدست بيارم... به هر حال ممنون و مرسي....فكر كنم چاره اي نباشه مگر اينكه به سراغ سايت ها و منابع خارجي برم...اما متاسفانه كمبود وقت دارم براي ترجمه.
عمریست که از حضور او جا ماندیم/ در غربت سرد خویش تنها ماندیم/ او منتظر ماست که ما برگردیم/ ماییم که در غیبت کبرا ماندیم

Novice Poster
Novice Poster
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 101 بار

پست توسط gerami » دو شنبه 4 تیر 1386, 7:23 am

مي تونيد يه نگاهي هه به اين سايت بندازيد

New Member

پست توسط Reihane » جمعه 3 خرداد 1387, 1:06 pm

سلام...من به مقاله فارسي در مورد معماري ريزپردازنده mips نياز دارم.خواهشا اگر مطلبي داريد کمکم کنيد.

Captain
Captain
محل اقامت: www.centralclubs.com
سپاس‌های ارسالی: 9 بار
سپاس‌های دریافتی: 16 بار

پست توسط dewdrop » جمعه 3 خرداد 1387, 3:26 pm

Reihane نوشته شده:سلام...من به مقاله فارسي در مورد معماري ريزپردازنده mips نياز دارم.خواهشا اگر مطلبي داريد کمکم کنيد.

دوست عزیز من تو مقاله های فارسی چیز کاملی متاسفانه ندیدم ولی این مقاله انگلیسی که فکر نمیکنم درکش چندان سخت باشه ، مطالب خوبی داره . البته امید وارم به کارتون بیاد. :D

ارسال پست

بازگشت به “سخت افزار كامپيوتر”