سوالات، پيشنهادات و انتقادات خود را درباره انجمن در اين بخش مطرح کنيد

New Member

no avatar
2

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 3 تیر 1386 19:24

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

اينترنت ارزان قيمت

توسط MEHRDAD EMIL » دوشنبه 4 تیر 1386 19:33

اینترنت های ارزان قیمت که با سرعت 256 و ماهی 1000 هزار تومان هستش خوی است؟
تا 128Kb برای خانه ها هست ولی من از این شرکتها میپرسم میگن 256 برای خونه هم سرویس میدیم.چطور میشه؟

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
2294

تاريخ عضويت

پنج شنبه 21 اردیبهشت 1385 13:56

_*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡*̡̡_ _

آرشيو سپاس: 1176 مرتبه در 362 پست

توسط Ma3ouD » دوشنبه 4 تیر 1386 23:16

من که تاحالا نشنیدم ماهی 1000 تومن فقط!!!! ولی یک شرکت هست که تقریبا قیمتش مناسب هست.
www.sabanet.ir

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
763

تاريخ عضويت

دوشنبه 8 خرداد 1385 22:52

مشهد

آرشيو سپاس: 201 مرتبه در 112 پست

توسط sohrab_poet » دوشنبه 4 تیر 1386 23:30

من هم بعيد ميدونم ماهي 1000 تومن باشه.
ارزون تريني كه من شنيده بودم 64Kماهي 6700 بوده. :?

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
627

تشکر کرده: 4 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 8 مهر 1385 10:58

ناوگان منطقه دوم

آرشيو سپاس: 315 مرتبه در 152 پست

توسط Yasser » دوشنبه 4 تیر 1386 23:32

MEHRDAD EMIL عزیز
محدودیت 128 به بالا برای کاربران خانگی فقط در مدت محدودی و بیشتر هم در تهران اعمال شد. و کسانی که واقعاً نیاز به پهنای باند بالا داشتند پس از مدت کوتاهی توانستند نیاز خود را تهیه کنند. ممکن بود در اولین تماس ها میسر نشه ولی غیر قابل اجرا نبود. از طرفی نصب بیش از 330هزار پورت ADSL و فروش حدود 60 هزار پورت، ISPهای بزرگ رو برای رقابت در فروش 270 هزار پورت دیگه که در حال افزایش هم هستند، تحت فشار مضاعف برای بالا بردن کیفیت و کاهش قیمت کرده. برای همین هست که کم کم باید به مرور منتظر قیمت های پایین تر هم باشیم.
با تقدیم احترامات شایسته نظامی
ICT Admiral

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » دوشنبه 4 تیر 1386 23:40

MEHRDAD EMIL جان
فکر ميکنم منظورتون اين دو شرکتي باشه که لينکشون رو داديد، در اين صورت فکر ميکنم تعرفه‌ها بر اساس تومان نوشته شده که ميشه 10000 تومان در ماه، البته اين قيمت خام هست و مواردي مثل ماليات و ... بين 3 تا 5 هزار تومان در ماه هم به اون اضافه ميشه، در مورد محدوديت هم همونطور که ياسر عزيز اشاره کردند براي مدت محدودي بود و لغو شده  :-)
http://www.tehrandat.net
http://www.parsinet.net
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Captain

Captain

no avatar
3820

تاريخ عضويت

چهارشنبه 12 مهر 1385 14:30

هر جا اینترنت هست... Net.

آرشيو سپاس: 85 مرتبه در 64 پست

توسط DANG3R » سه شنبه 5 تیر 1386 00:06

آبونمان هم هست ، ممکنه مودم بهتون امانت بدن ولی قیمت خود مودم 60 70 تومن هست ، هزینۀ نصب ، وصل شدن از طریق مخابرات و .... اینا چیزهایی هستند که نادیده گرفته شده اند و همونطور که مهدی جان گفتن این قیمت خام فقط برای اشتراک اینترنت است و شما باید چیزهای دیگه را در نظر بگیرید.
مثلا تازگی ها کاری که کردن مودمو تا انتهای اعتبار اشتراک به شما امانت می دهند ولی زمان ما می بایست می خریدی حالا نمی دونم این ISP که شما می خواهید بگیرید امانت می ده یا می فروشه .
در ضمن اینهایی که پول کم می گیرن یک مقداراز انهایی که پول زیاد می گیرند سرعتشون نسبت به پهنای باندی که به شما می دهند بسیار پایین است و من برای شما این را دلیل می آورم که من پارسال قبل از اینکه 256 بگیرم 64 داشتم،یکی از دوستانم رفت از یک ISP که 256 را نصف پول 64 من با مودم امانتی می داد ، سرعتش برابر با 64 من بود و وقتی که من رفتم 256 گرفتم اصلا سرعت پهنای باند 256Kbps من با 256 آن قابل مقایسه نبود.پس در انتخاب ISP دقت نمایید چون اگر شما بخواهید ISP خود را پس از مدتی تغییر دهید باز هم باید به مقداری پول گرچه استفاده نمی کنید به عنوان آبونمان بپردازید.
:D
موفق باشید
:-)

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
1258

تاريخ عضويت

يکشنبه 10 دی 1385 00:01

www.ir-dl.ir

آرشيو سپاس: 1235 مرتبه در 233 پست

توسط nt » چهارشنبه 6 تیر 1386 12:11

سلام
کسي مي دونه شرکت http://www.fanava.com چطوريه ار نظر کيفيت؟

در ضمن معني معني جمله زير چيه که تو سايتشون نوشتن؟ با اینکه حجم مصرف نا محدود قید شده

در سرويس هاي جديد فن آوا ، مشترك درهر ماه فقط هزينه ثابت ماهيانه ، آبونمان مخابرات و هزينه دانلود را بر اساس ميزان مصرف واقعي پرداخت نموده و نيازي نيست هزينه چيزي را كه مصرف نمي كند بپردازد. درضمن مانده پيش پرداخت مشتري بعنوان اعتبار جهت دوره هاي بعدي قابل استفاده بوده و با واريز مبالغ جديد ، اعتبار او افزوده مي شود .

ممنون

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
627

تشکر کرده: 4 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 8 مهر 1385 10:58

ناوگان منطقه دوم

آرشيو سپاس: 315 مرتبه در 152 پست

توسط Yasser » چهارشنبه 6 تیر 1386 12:52

nt عزیز
روش های محاسبه میزان کاربری استفاده کنندگان از دسترسی اینترنت به دو روش محاسبه بر مبنای زمان اتصال و محاسبه بر مبنای میزان انتقال اطلاعات (دانلود + آپلود) هست.
در طی این چند سال که از ورود اینترنت به مجموعه امکانات کاربران کامپیوتر ایرانی میگذره، به دلیل مصرف پایین اکثر کاربران اینترنت (که عمدتاً به دلیل اتصال ضعیف اونها یعنی همون DialUp)  به تدریج روش محاسبه حجمی یا کیلوبایتی برای ISPها سودآور تشخیص داده نشد و اونها کلاً روش محاسبه زمانی رو به کار بردن.
این باعث میشه ک وقتی شما یک کارت اینترنت 10 ساعته به قیمت 3000تومان میخرین فقط میتونین 10 ساعت ازش استفاده کنین. حالا تماماً در حال دانلود باشین یا اینکه مشغول چت کردن دیگه فرقی نداره.
ئر حالی که اگر به صورت کیلوبایتی بخواد محاسبه بشه با فرض بر اینکه هر گیگابایت 6000تومان هست شما با 3000تومان میتونین 500مگابایت کار کنین که با سرعت مودم دایال آپ اگر دائم مشغول دانلود باشین حدود 25 ساعت میتونین کار کنین و اگر مشغول فقط چت کردن باشین و کمی هم صفحه وب ببینین میتونید حدود 100 ساعت کار کنین.
تا اینجا فکر میکنم اختلاف محاسبه حجمی و زمانی رو گفته باشیم.
تبلیغات جدید فناوا به ایم معنی هست که اگر شما از دسته کاربران دوم هستین ، فقط پول میزان انتقال اطلاعات به و از اینترنت رو میپردازین و اگر کاربری شما نیاز به حجم بالای انتقال اطلاعات نداشته باشه در نتیجه استفاده از این روش خیلی به صرفه ت هست.
موفق باشید.
با تقدیم احترامات شایسته نظامی
ICT Admiral

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 6 مهمان