در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد
Old Moderator

Old Moderatorنماد کاربر
پست ها

2833

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 7 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 10 فروردین 1385 13:39

آرشيو سپاس: 745 مرتبه در 213 پست

«مهمان مامان» در اولين جشنواره «خانواده» در استانبول

توسط Leila » سه شنبه 5 تیر 1386 00:41

خبرگزاري فارس: فيلم‌هاي «مهمان مامان»، «ما همه خوبيم»، «دونده»، «كلوزآپ» و «پدر» در اولين جشنواره بين‌المللي فيلم‌هاي «خانواده» در استانبول به نمايش درمي‌آيد.
  

به گزارش خبرگزاري فارس، به نقل از اداره كل روابط عمومي و اطلاع‌رساني سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامي، اين فيلم‌ها با همكاري و هماهنگي وابستگي فرهنگي جمهوري اسلامي ايران در استانبول به نمايش درمي‌آيد.
«مهمان مامان » به كارگرداني داريوش مهرجويي، «ما همه خوبيم» به كارگرداني بيژن ميرباقري، «دونده» به كارگرداني امير نادري، «كلوزآپ» به كارگرداني عباس كيارستمي و «پدر» به كارگرداني مجيد مجيدي با زيرنويس به صورت DVD در اين جشنواره نمايش داده خواهند شد.
اين جشنواره كه از سوي انجمن همبستگي فرهنگ، آموزش و خانواده و با همكاري معاونت سينمايي وزارت فرهنگ و توريسم تركيه و شهرداري استانبول برگزار مي‌شود، سوم تير ماه در استانبول گشايش يافت و تا نهم تيرماه ادامه خواهد داشت.
عايشه نور دبير اين جشنواره در سخنراني افتتاحييه هدف از برگزاري اولين جشنواره بين‌المللي فيلم‌هاي خانواده را آشنا ساختن خانواده‌ها در تركيه با فرهنگ خانواده ديگر ملل اعلام كرد.
در اين جشنواره همچنين فيلم‌هايي از كشورهاي كره جنوبي، استرليا، آذربايجان، تاجيكستان، قزاقستان، قرقيزستان، تركمنستان، ازبكستان، روسيه، ژاپن، تونس، ايتاليا، آمريكا، فرانسه، تاتارستان، آلمان و تركيه به نمايش گذاشته خواهد شد.
طبق اعلام مسئول برگزار كننده، تمامي فيلم‌ها در طول جشنواره مجاني و در چندين مركز سينمايي بخش آسيايي و اروپايي استانبول به نمايش عمومي گذاشته خواهد شد.
اگر مي توانستيد خريدار باور باشيد، كدام باور از همه برايتان مفيد تر بود؟؟

 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 3 مهمان