در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد
Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
2833

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 10 فروردین 1385 13:39

آرشيو سپاس: 745 مرتبه در 213 پست

«تام كروز» بايد دست از سر پدرم بردارد

توسط Leila » سه شنبه 5 تیر 1386 00:44

خبرگزاري فارس: پسر بزرگ «كنت كلاوس شينك ون رشتافنبرگ»، عامل ترور ناموفق «هيتلر» در سال 1944 از «تام كروز» براي بازي در نقش پدرش گلايه كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس به نشريه اينترنتي «چاينا پست»، پسر «ون اشتافنبرگ» در مصاحبه روز جمعه خود با يك روزنامه آلماني ضمن اعتراض به ساخت فيلم هاليوودي «والكيري» و بازي تام كروز در نقش پدر او گفت: كروز بايد دست از سر پدر من بردارد.
«برتهود اشتافنبرگ» 72 ساله در ادامه افزود: من اميدوار بودم كه همه‌ اينها تنها تلاش «كروز» براي كسب شهرت باشد ولي حالا مطمئنم كه اين فيلم يك فيلم چرند و بي‌مايه از آب خواهد درآمد البته ممكن است كه من اشتباه كنم، كه اميدوارم اشتباه كرده باشم.
وي با اظهار نااميدي از فيلم‌هاي قبلي كه در رابطه با پدرش ساخته شده است، گفت: من نمي‌گويم كه كروز بازيگر بدي است چون من نمي‌توانم در اين باره قضاوت كنم ولي تا آنجايي كه به من مربوط مي‌شود، مي‌ترسم كه اين فيلم به يك اثر بي‌محتواي گيشه‌اي تبديل شد.
«اشتافنبرگ» افزود: من عليه فيلم «والكيري» اقامه دعوي نخواهم كرد ولي اميدوارم كه «كروز» هر طور كه مي‌تواند اين پروژه را كنار بگذارد، او بايد دست از سر پدر من بردارد.
«كنت كلاوس شينك ون اشتافنبرگ» كه رياست يك گروه از افسران نازي را بعهده داشت، 20 جولاي سال 1944 با گذاردن يك بمب زير ميز هيتلر سعي كرد تا وي را ترور كند ولي با اين اقدام وي با شكست روبرو شد.
فيلم «والكيري» به كارگرداني «بريان سينگر»، كارگردان فيلم «سوپرمن بازمي‌گردد»، اين تابستان كليد مي‌خورد.
اگر مي توانستيد خريدار باور باشيد، كدام باور از همه برايتان مفيد تر بود؟؟