سوالات، پيشنهادات و انتقادات خود را درباره انجمن در اين بخش مطرح کنيد
Major II

Major II

no avatar
451

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 8 شهریور 1385 18:51

آرشيو سپاس: 23 مرتبه در 13 پست

چرا عکسها رو متحرک نمیبینم ؟!

توسط ASHK HIKAYESI » پنج شنبه 7 تیر 1386 15:27

سلام !

من وقتی از کافی نت آنلاین میشم ، شکلک ها و بعضی از عکس های انجمن رو متحرک میبینم  ! ( برای مثال آواتار دی جی حامد  :razz: ) اما وقتی از توی خونه کانکت میشم ، تصاویر ثابت هستن . چرا ؟! :-x  ( این موضوع درباره ی شکلک وبلاگ ها هم صادقه ! )

در ضمن از خطوط تلفن معمولی ، مرورگر فایر فاکس و سیستم امنیتی زون آلارم استفاده میکنم .

:razz:

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » پنج شنبه 7 تیر 1386 16:22

AB@N جان
شما از برنامه‌هايي مثل Pr   o _x   y و امثال اون استفاده ميکنيد، مثل WebAccelerator
يک بار Temporary ها رو حذف کنيد مشکل رفع خواهد شد  :-)
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Major II

Major II

no avatar
451

تاريخ عضويت

توسط ASHK HIKAYESI » پنج شنبه 7 تیر 1386 18:49

Mahdi1944,  جان !

نه ! اصلا !  :-(  والله من با ویندوز واشر  هر روز  فایل های اضافی رو میپاکم  !  :-(  :eek: ( آقا مهدی این چشمک هایی که موقع جواب دادن به کار میبری منو کشته !   :grin: )

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » پنج شنبه 7 تیر 1386 22:19

AB@N
با مرورگر ديگه‌اي تست کرديد؟ درهر صورت اين مشکل دليلي جز کش شدن نداره  :shock:
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Major II

Major II

no avatar
451

تاريخ عضويت

توسط ASHK HIKAYESI » جمعه 8 تیر 1386 08:13

Mahdi1944,  جان !

همین الان با اینترنت اکسپلورر هم امتحان کردم ! ولی باز هم همه چیز ثابت بود !!!  8)

امان از دست این کش ها !

Captain

Captain

نماد کاربر
682

تاريخ عضويت

شنبه 23 دی 1385 00:47

زير آسمون ابري

آرشيو سپاس: 169 مرتبه در 61 پست

توسط Montana2100 » جمعه 8 تیر 1386 11:41

AB@N جان؛

در هر مرورگر قسمتي براي فعال يا غيرفعال كردن نمايش انيميشن‌ها وجود داره كه ممكنه براي شما غير فعال شده باشه... در اينترنت اكسپلورر به اينجا يه نگاهي بندازيد...

Tools >> Internet Options >> Advanced >> Multimedia >> Play animations in web pages

.................... دنياي ديگري هم هست كه مي‌توان در آن آواز خواند ...................

Major II

Major II

no avatar
451

تاريخ عضويت

توسط ASHK HIKAYESI » جمعه 8 تیر 1386 15:16

آقا من هر چقدر میخوام اینترنت اکسپلورر 7 رو نصب کنم ، موقع چک کردن برای اینکه ویندوز اورجینال هست ، پیغام میده که نتونستم چک کنم ! حالا چیکار کنم ؟؟؟ ( البته آنلاین میشم ها )

Major II

Major II

no avatar
451

تاريخ عضويت

توسط ASHK HIKAYESI » جمعه 8 تیر 1386 15:20

Montana2100 نوشته است:AB@N جان؛

در هر مرورگر قسمتي براي فعال يا غيرفعال كردن نمايش انيميشن‌ها وجود داره كه ممكنه براي شما غير فعال شده باشه... در اينترنت اكسپلورر به اينجا يه نگاهي بندازيد...

Tools >> Internet Options >> Advanced >> Multimedia >> Play animations in web pages

آخه اصلا همچین گزینه ای نداره ! از فایل و ادیت و ... هیچکدوم خبری نیست ! الان هم  پاکش کردم تا جدیدشو نصب کنم  ( فکر کنم نسخه ی بتا و ناقص بود ! )

:razz:

Captain

Captain

نماد کاربر
682

تاريخ عضويت

شنبه 23 دی 1385 00:47

زير آسمون ابري

آرشيو سپاس: 169 مرتبه در 61 پست

توسط Montana2100 » جمعه 8 تیر 1386 18:16

آخه اصلا همچین گزینه ای نداره ! از فایل و ادیت و ... هیچکدوم خبری نیست !

در اينترنت اكسپلورر 7 بايد كليد Alt رو پايين نگه داريد تا Menubar فعال بشه! در ضمن با كليك راست روي آيكون اينترنت اكسپلورر در دسكتاپ و انتخاب گزينه Properties هم مي‌شه به گزينه‌هاي ذكر شده در بالا دسترسي پيدا كرد.

.................... دنياي ديگري هم هست كه مي‌توان در آن آواز خواند ...................

Major II

Major II

no avatar
451

تاريخ عضويت

توسط ASHK HIKAYESI » جمعه 8 تیر 1386 18:59

Montana2100,  جان ! :razz:

خدا رفتگانت رو بیامرزه ! نمیدونی چقدر راحتم کردی برادر ! فقط یک مشکل دیگه هم دارم :

وقتی با دکمه ی وسطی ماوس روی لینکی کلیک میکنم ، به جای اینکه توی یک تب دیگه بازش کنه ، کلا یه پنجره ی جدید باز میکنه !  :?  باید چیکار کنم که توی یه تب دیگه بازش کنه ؟!  :-x

تو عزیز دلمی ای دل انگیز ! اگر  ...  ::ns  :-)