در اين بخش شما ميتوانيد درباره سخت افزار كامپيوتر به بحث و تبادل نظر بپردازيد
Junior Poster

Junior Poster

no avatar
165

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 2 فروردین 1386 06:09

آرشيو سپاس: 29 مرتبه در 15 پست

کمک فوري در مورد کارت گرافيک جي فورس

توسط forodo » جمعه 8 تیر 1386 06:43

سلام لطفا اگر می توانید من را راهنمایی کنید من یک کارت گرافیکی جی فورس 5500 خریدم که ورژن برنامه ان پایین است من ورژن جدید را از سایت رسمی شرکت دانلود کردم ولی موقع نصب ورژن جدید نمی توانم ان را نصب کنم از هر کسی که می پرسم می گویند که کارت گرافیکم غیر اصل است به خاطر همین نمی توانم ورژن جدید را نصب کنم برای اینکه بتوانم بازیهای جدید را اجرا کنم حتما باید برنامه گارت گرافیکم را ارتقا دهم ایا شما می توانید من را راهنمایی کنید که مشکلم برطرف شود از شما به خاطر کمکتان تشکر می کنم.

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » جمعه 8 تیر 1386 23:36

forodo جان
منظورتون از ورژن کارت گرافيک فريموير هست يا درايور اون ؟
زمان به روز رساني چه پيامي ميده؟ اگر منظورتون درايور هست اول نسخه قبلي رو حذف کنيد و بعد شروع به نصب نسخه جديد کنيد  :-(
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Novice Poster

Novice Poster

نماد کاربر
55

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 2 شهریور 1385 02:05

Mir Space Station

آرشيو سپاس: 14 مرتبه در 4 پست

توسط Danial_cartio » شنبه 9 تیر 1386 02:56

سری 5 جیفورش شامل (5200 - 5500 - 5950 ) رو ورژن های بالا جواب نمیدن و همون ورژن پایین رو لازم دارن .
سری های 6 جیفورس هم رو آخرین ورژن همین طور هستن و نصب نمیشن .

کارت گرافیکتم عوض کنی بهتره چون حتا اگر رو آخرین ورژن جواب میداد روی هیچ بازی دیگه جواب نمیده  :eek: