در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد
Old Moderator

Old Moderatorنماد کاربر
پست ها

2833

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 7 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 10 فروردین 1385 13:39

آرشيو سپاس: 745 مرتبه در 213 پست

«ايرج كريمي» فيلمي زنانه در زمينه دفاع مقدس مي‌سازد

توسط Leila » شنبه 9 تیر 1386 23:48

خبرگزاري فارس: ايرج كريمي گفت: يك فيلمنامه زنانه را كه قصه آن در بستر دفاع‌مقدس مي‌گذرد، به عنوان كار تازه سينمايي خود، در نظر گرفته‌ام.
  

ايرج كريمي در گفت‌وگو با خبرنگار سينمايي فارس افزود: فيلمنامه «پيغام به هماي ملوك خانوم» يك فيلمنامه كاملا زنانه در زمينه دفاع مقدس است و به تبعات جنگ مي‌پردازد. قصه اين فيلمنامه در يك محله قديمي تهران و در فضايي مي‌گذرد كه جنگ به تازگي تمام شده و اين قضيه ماجراهايي را به همراه دارد.
كريمي افزود: فيلمنامه «پيغام به هماي ملوك خانوم» را در بانك فيلمنامه ثبت و آن را براي دريافت پروانه ساخت ارائه كرده‌ام كه منتظر تأييد آن هستم و از سويي به دنبال تهيه‌كننده و سرمايه‌گذار مناسب مي‌گردم.
سازنده «ازكنارهم مي‌گذريم» ، «چندتار مو» و «باغ‌هاي كندلوس» درباره تله فيلم «روابط» نيز گفت: تا يكي دو هفته ديگر، «آرمان موسي‌پور» ساخت موسيقي «روابط» را تمام مي‌كند و بهرنگ توفيقي نيز تيتراژ فيلم را ساخته است. در مورد نمايش اين تله‌فيلم در تلويزيون يا انتظار براي تبديل آن به نسخه سينمايي و اكران آن در سينما هم بايد بگويم هرگونه تصميمي در اين زمينه با خود ايشان است.
وي همچنين در مورد اكران فيلم ديگرش با نام «نسل جادويي» گفت: به نظر مي‌رسد كه برنامه اكران تابستاني پر شده و «نسل جادويي» براي نيمه دوم سال روانه اكران عمومي خواهد شد.
اگر مي توانستيد خريدار باور باشيد، كدام باور از همه برايتان مفيد تر بود؟؟

 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 1 مهمان

cron