در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد
Old Moderator

Old Moderatorنماد کاربر
پست ها

2833

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 7 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 10 فروردین 1385 13:39

آرشيو سپاس: 745 مرتبه در 213 پست

«اليور استون» و «جرج بوش» فارغ‌التحصيلان يك دانشكده

توسط Leila » سه شنبه 12 تیر 1386 23:39

خبرگزاري فارس: اليور استون،كارگردان هاليوود كه اين روزها خبرساز شده است، با جرج بوش، بيل كلينتون، جان كري و ديك چني، هم‌دانشكده‌اي بوده است.
  

به گزارش خبرگزاري فارس، اليور استون و ديگر ستاره‌هاي هاليوودي چون جودي فاستر، اليا كازان، پل نيومن، ادوارد نورتون، در دانشكده فلسفه ييل تحصيل كرده‌اند.
دانشگاه «ييل» آمريكا، يكي از دانشگاه‌هاي قديمي ايالات متحده است دانشگاهي كه اوايل قرن 18 ميلادي تاسيس شد.
دو هفته‌نامه اخبار فلسفه كه به اين موضوع در شماره جديد خود اشاره كرده‌است مي‌افزايد: سرمايه‌گذاران و هدايت‌كنندگان مالي ييل آن را به دومين مجموعه دانشگاهي ثروتمند دنيا تبديل كرده‌اند و كتابخانه‌ اين دانشگاه نيز با بيش از 12 ميليون جلد كتاب، دومين نظام كتابخانه‌اي دانشگاهي در سراسر دنياست.
ساختار ييل نيز همانند آكسفورد و كمبريج، از كالج‌هاي مستقل تشكيل شده و بسياري از بناهاي معروف ايالات متحده در 21 كالج اين دانشگاه واقع شده‌اند.
يكي از امكانات منحصر به فردي كه ييل به فارغ‌التحصيلان خود ارائه مي‌كند، بورسيه‌هاي تحصيلي است. به عنوان مثال دانشجويي كه در مقطع دكتراي فلسفه مشغول به تحصيل است دستمزدي در حدود 19 هزار دلار در سال دريافت مي‌كند. اين در حالي است كه اگر همان دانشجو بخواهد در دانشگاه تدريس كند، دستمزد جداگانه‌اي نيز دريافت مي‌كند.
اگر مي توانستيد خريدار باور باشيد، كدام باور از همه برايتان مفيد تر بود؟؟

 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 0 مهمان