در اين بخش شما ميتوانيد درباره سخت افزار كامپيوتر به بحث و تبادل نظر بپردازيد

New Member

no avatar
13

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 1 تیر 1386 14:46

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

درخواست کمک براي هارد

توسط ahmad.sadeqi » پنج شنبه 21 تیر 1386 22:54

سلام من هارد 250 گیگ مکستور ساتا 2 دارم یه مدت پیش خواستم ویندوز عوض کنم که بعد از عوض کردن ویندوز متوجه شدم همه ی درایو ها خود به خود با هم یکی شده بودن و تمام هارد من فورمت شده بود بعد از پارتیشن بندی مجدد مدتی از کامپیوتر استفاده کردم که الان هم یکی از درایو هام درایو ام باز نمیشه و تو ارور میگه این درایو منحرف شده است اگر میشه یکی راهنماییم کنه که چی باید بکنم

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » جمعه 22 تیر 1386 00:27

ahmad.sadeqi جان
با چه برنامه‌اي پارتيشن بندي کرديد؟ فايل سيستم درايوها FAT32 بود يا NTFS؟
با برنامه MAXBlast که مختص خود مکستور هست درايوها رو از نو پارتيشن بندي کرده و همه‌ي اونها رو فرمت کامل کنيد، فايل سيستم درايوها هم NTFS باشه
اگر مشکل رفع نشد، با برنامه‌هاي مختص مکستور که در خود سايت اين شرکت وجود داره هارد رو LowLevelFormat کرده و بعد مجددا مراحل بالا رو تکرار کنيد، اگر مشکلي به هر شکلي نرم افزاري در هارد شما باشه رفع خواهد شد، اما اگر صداهاي غير عادي داره هارد شما، بايد اون رو به نمايندگي و يا شرکت گارانتي کننده برده و درخواست بررسي کنيد
موفق باشيد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Major

Major

نماد کاربر
532

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 3 اسفند 1384 17:25

در همين نزديكي...

آرشيو سپاس: 220 مرتبه در 65 پست

توسط Masoud » جمعه 22 تیر 1386 01:08

LowLevelFormat؟ چيه؟

شنيدم فرمت هارد بصورت ريشه ايه :-(  يعني تقريبا از بيخ وبن! 8)   آخه يكي از رفقا همين كارو كرد....LowLevelFormat ميگم...ديگه هيچ سيستمي هاردشو نميشناسه :lol:

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » جمعه 22 تیر 1386 01:15

Masoud جان
شناختن يا نشناختن هارد هيچ ربطي به موارد نرم افزاري نداره، هارد سيستم دوست شما مشکل سخت افزاري داشته
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد