در اين بخش مي‌توانيد در مورد تمامي مسائل و موضوعات مرتبط با طراحي صفحات اينترنتي به بحث بپردازيد
Novice Poster

Novice Poster

no avatar
91

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 5 خرداد 1386 19:38

آرشيو سپاس: 1 مرتبه در 1 پست

توسط hani_rasekh » يکشنبه 28 مرداد 1386 18:49

اصلا فکر نمي کردم خريدش اينجوري باشه  که بايد هر سال پول بدي نمي شه يه هاستي باشه که حدود 20الا30 هزار تومان کامل که اينقدر دندو فنگ نداشته باشه البته ببخشيد که اينقدر دير جواب ميدم
راستي سيستم محتواي پي اچ پي نيوک پلاتينيوم بهتره يا پي اچ پي نيوک آخه تو کتاب توضيح کارايي هر دو برابرند و از محتواي مديريتي cpanel استفاده مي کنن واقعا گيج شدم چون فکر مي کردم کارم با اين کتاب حل مي  شه کمکم کنيد مثل هميشه
ممنون

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » يکشنبه 28 مرداد 1386 18:54

hani_rasekh جان
هيچ وقت نميتونيد هاستينگي پيدا کنيد که دائمي باشه، مگر اينکه يک سرور رو به طور کامل خريداري کنيد که اونم باز هزينه نگهداري داره، حداکثر هاتينگهايي هستند که ميشه براي دو يا چهار سال رو الان پرداخت کنيد، اما اينکه دائم باشه وجود نداره، در مورد سيستم مديريت محتوا هم در کل نيوک رو به هيچ وجه پيشنهاد نميکنم، مشکلات زيادي در لود شدن و از نظر امنيتي داره، همينطور اينکه يوزر فرندي پاييني داره، اما نسخه پلاتينيوم نسبت به عادي بهتر هست
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

قبلي