در اين بخش مي‌توانيد در مورد ديگر مباحث کامپيوتر به بحث بپردازيد
Major

Major

نماد کاربر
584

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 17 بهمن 1385 02:53

آرشيو سپاس: 76 مرتبه در 43 پست

توسط majidjon13 » پنج شنبه 4 مرداد 1386 03:15

دروود

از چند نفر همين خبر رو شنيدم

احتمالا اين ورژن ياهو با ويندوز ويستا مشکل داره...

اکثرا ويندوز هاشون ويستا بود...و در چند مورد بعد از اين که ويندوز ويستا رو نصب کردند اين مشکل بوجود اومده

ويندوز شما چيست؟؟

Major II

Major II

no avatar
451

تاريخ عضويت

چهارشنبه 8 شهریور 1385 18:51

آرشيو سپاس: 23 مرتبه در 13 پست

توسط ASHK HIKAYESI » پنج شنبه 4 مرداد 1386 09:11

Mahdi1944 نوشته است:AB@N
چه برنامه‌ يا برنامه‌هاي امنيتي روي سيستم نصب داريد؟ اونها رو غير فعال کنيد ببينيد مشکل حل خواهد شد يا خير، اگر سيستم‌هاي همکار داريد هم حتما يکي از اونها رو حذف کنيد

مهدی جان !

من فقط از زون آلارم سکیوریتی سوئیت 7 استفاده میکنم . خوشبختانه الان مشکل حل شده ! من که پاک گیج شدم ! اگه باز هم پیش اومد پیشنهاد شما رو حتما امتحان میکنم . مرسی  :razz:

majidjon13 نوشته است:دروود

از چند نفر همين خبر رو شنيدم

احتمالا اين ورژن ياهو با ويندوز ويستا مشکل داره...

اکثرا ويندوز هاشون ويستا بود...و در چند مورد بعد از اين که ويندوز ويستا رو نصب کردند اين مشکل بوجود اومده

ويندوز شما چيست؟؟

ویندوز بنده ایکس پی هست !  :?

ممنون از راهنمایی شما  :razz:

Major II

Major II

no avatar
451

تاريخ عضويت

توسط ASHK HIKAYESI » يکشنبه 7 مرداد 1386 18:39

من یه چیز جدید متوجه شدم :

به محض اینکه بعضی از افرادی که توی اد لیستم هستن آنلاین میشن ، اتوماتیک وار ساین اوت میشم و بعد نمیتونم وارد بشم !  8)  :?  :shock:  :sad:

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » يکشنبه 7 مرداد 1386 18:44

AB@N
اگر افراد محدودي هستند، اونها رو از ليست خودتون حذف کنيد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Major II

Major II

no avatar
451

تاريخ عضويت

توسط ASHK HIKAYESI » سه شنبه 9 مرداد 1386 07:53

Mahdi1944,  جان !

فکر میکنید اونها به عمد باعث این اتفاق میشن ؟!  :-x

Colonel I

Colonel I

no avatar
643

تاريخ عضويت

سه شنبه 19 تیر 1386 13:08

آرشيو سپاس: 1235 مرتبه در 259 پست

توسط Frogfoot » سه شنبه 9 مرداد 1386 08:11

این مسئله مدتی هست که برای من هم اتفاق میافته. هم Sign off خودکار، و هم Sign off در زمان تغییر status بعضی از دوستان. نقطه مشترک من با شما در استفاده از Zone Alarm هست، البته میشه Kasparesky را هم اضافه کرد، چون ZoneAlarm از نسخه محدود شده Kasparesky تحت عنوان آنتی ویروس استفاده میکنه.

Major II

Major II

no avatar
451

تاريخ عضويت

توسط ASHK HIKAYESI » سه شنبه 9 مرداد 1386 08:21

Frogfoot,  جان !

من یکبار کسپر اسکی نصب کردم ، فایل اکسپلورر ویندوز رو به عنوان ویروس پاک کرد !!!  :::P  دیگه از اون به بعد دورو برش نمیرم !!!

در ضمن مگه کسپر اسکی مثل زون آلارم ، یک بسته ی کامل شامل آنتی اسپای ویر ، آنتی ویروس ، آی ام سکیوریتی ، فایر ول و ... هست ؟!  :-x

:razz:

Colonel I

Colonel I

no avatar
643

تاريخ عضويت

سه شنبه 19 تیر 1386 13:08

آرشيو سپاس: 1235 مرتبه در 259 پست

توسط Frogfoot » سه شنبه 9 مرداد 1386 08:31

من یکبار کسپر اسکی نصب کردم ، فایل اکسپلورر ویندوز رو به عنوان ویروس پاک کرد !!! khande دیگه از اون به بعد دورو برش نمیرم !!!

سلام،
کسپرسکی ویروس یاب خوبی هست، اگه درست تنظیمش کنید، خیلی خوب عمل میکنه. نسبت به سایر ویروس یاب ها هم کمتر سرعت سیستم را کاهش میده. حالا بگذریم، چون مربوط به این تاپیک نمیشه.
در ضمن مگه کسپر اسکی مثل زون آلارم ، یک بسته ی کامل شامل آنتی اسپای ویر ، آنتی ویروس ، آی ام سکیوریتی ، فایر ول و ... هست ؟!

کسپرسکی هم یک suite کامل ارائه میده، ولی فایروالش خیلی محدوده، در واقع کسپرسکی یک ویروسیاب کامل ارائه میده که فایروال و سایر امکانات بصورت محدود در کنارش قرار گرفتند، و ZoneAlarm یک فایروال کامل ارائه میده که ویروس یاب و سایر امکانات بصورت محدود در کنارش قرار گرفتند.
برای ویروس یاب، ZoneAlarm با کسپرسکی کار میکنه، یعنی؛ یک نسخه از ویروس یاب کسپرسکی را با امکانات محدود، در بسته نرم افزاری خودش قرار داده. من شخصا ترجیح میدم که بجای این کار، فایروال ZoneAlarm را داشته باشم، به همراه نسخه کامل کسپرسکی و از نسخه محدود شده همراه ZoneAlarm استفاده نکنم. یکی از مزیت هاش اینه که نسخه کامل کسپرسکی فوق العاده انعطاف پذیره و میشه همه چیزش را تنظیم کرد، اما در مورد نسخه محدود شده همراه ZoneAlarm اینطور نیست.

Captain I

Captain I

نماد کاربر
205

تاريخ عضويت

دوشنبه 6 آذر 1385 15:08

تهران ، شهرك غرب

آرشيو سپاس: 46 مرتبه در 37 پست

توسط RobertDeniro » سه شنبه 20 شهریور 1386 17:59

اين موضوع بستگي به چندين ماجرا داره
گاهي اوقات اختلالات سرعت مي باشد كه خيلي اين موضوع كمتر رخ مي دهد

موضوع اصلي :‌ اگر كسي رمز عبور شما را داشته باشد و همزمان موقعي كه شما در ياهو مسنجر هستيد فرد ديگري هم با پسورد شما وارد ايديتون بشه شما Sign Out مي شويد و اون فرد وارد ID َشما مي شود و اگر دوباره شما Sign In كنيد اون فرد به بيرون مي افتد  البته لازم به ذكر هست كه اگر همچين اتفاقي بيفته شما با يك پيغام روبرو خوايد شد كه اگر اين پيغام را ديديد يعني از جاي ديگري به ID شما وارد شدند و شما Sign Out شديد .

Incredible Poster

Incredible Poster

نماد کاربر
3047

تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 21:41

آرشيو سپاس: 408 مرتبه در 218 پست

توسط Farhad3614 » سه شنبه 20 شهریور 1386 18:07

AB@N جان ابن مشکل که شما مثلا زماني که مثلا آقاي  Z  لاگين ميکنه شما Sign Out ميشيد و نميتونيد مجددا لاگين کنيد دليل ديگري هم داره آن هم اينکه اين شخص ID شمارا به صورت Auto boot در Booter خودش Add کرده و تا اين شخص برنامه Bootere خودشو لاگين ميکنه و به ياهو مياد Booter شمارو Boot ميکنه و ...
صحبت آقاي RobertDeniro هم کاملا درست هست و پيشنهاد ميکنم پسوردتونو عوض کنيد و سيستم را هم اسکن کنيد احتمالا تروجان هم داريد..

Major II

Major II

no avatar
451

تاريخ عضويت

توسط ASHK HIKAYESI » شنبه 7 اردیبهشت 1387 18:43

سلام !

باز هم این مشکل خودش رو نشون داد :

به محض اینکه یکی از دوستانم آنلاین میشه ، من بیرون می افتم !!!  :?

این روز ها کسی از دوستان این مشکل رو داشته ؟؟؟

نسخه ی مسنجر :

9.0.0.797

:-x

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » يکشنبه 8 اردیبهشت 1387 06:07

ASHK HIKAYESI جان
نسخه‌ي بتا چنين مشکلاتي درش عادي هست، اما اگر با کاربر خاصي مشکل داريد، يک بار اون رو از ليست حذف و مجددا ADD کنيد، مشکل رفع خواهد شد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

قبليبعدي